Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Aj tam, nie właźmy już w aż takie szczególiki, kiedyś też Geraltowi wypadły albo ukruszyły się(już dobrze nie pamiętam) dwa zęby.
 
No Wiedźmin ze skruszonymi zębami wyglądałby conajmniej dziwnie, ale pamiątka po Addzie była głęboka, więc w świątyni, aż tak zielone ziółka nie zadziałały :D.
 

Mal

Forum veteran
A może po prostu zęby mu się nie wyłamały, tylko nadkruszyły lekko, więc nie ma potrzeby nic robić?
 
Albo bohater bez zębów i bez ucha byłby niereprezentatywny niereprezentacyjny, więc Redzi zrezygnowali z tych elementów? Blizny to co innego, pokazują wojowniczą naturę i historię Geralta.
 
Last edited:
Albo bohater bez zębów i bez ucha byłby niereprezentatywny, więc Redzi zrezygnowali z tych elementów? Blizny to co innego, pokazują wojowniczą naturę i historię Geralta.

Mi się raczej zdaje, że dziura w uchu to za dużo roboty z modelem, a te z jedynki były skrajnie uproszczone (wyglądają dobrze jedynie dzięki teksturom i normalmapom), i po prostu na dziurę szkoda było polygonów.

Zresztą, nie zaszyli mu tego ucha w Toussaint?
 

Mal

Forum veteran
Tylko zupełnie co innego znaczy, bo pochodzi od:
reprezentatywny «mający cechy charakterystyczne dla jakiejś zbiorowości»
• reprezentatywnie • reprezentatywność
A chyba nie o to chodziło w Twojej wypowiedzi.
 
A propos białych włosów i ciemnych brwi u Geralta, chodził mi po głowie jeden aktor, ale nie mogłam go skojarzyć. Niedawno odświeżałam sobie SatC i znalazłam.


Wiem, że u wiedźmina przyczyny były nieco inne, niż klasyczne siwienie, ale chodzi tylko o pokazanie, że tak, niektórzy tak mają.
 
@SMiki55
Owszem ale są też przypadki gdzie osoba rudowłosa ma zarost brązowy. U Geralta najwyraźniej ma miejsce coś podobnego bo kolor brwi i brody odbiega od koloru włosów.
 
@Upiorny Orszak
Geralt nie jest białowłosy z natury. Jest białowłosy, bo utracił barwnik odpowiadający za kolor owłosienia. Ergo, jego brwi i broda również powinny być białe.
 
Sęk w tym, że włosy w grze nie są śnieżnobiałe tylko siwe więc broda czy brwi też nie muszą być białego koloru.
 
Z tego co widziałem na gameplayach, screenach i trailerach to nadal są one bliżej szarości niż bieli. Chociaż na gameplayu z Johnnym, wydają się być białe.
 
Brwi to pewnie celowy zabieg, tak jak policzki Marlona Branda, nie wiem czemu akurat REDzi się uparli że Geralt ma mieć czarne brwi, przecież dużo fajniej by wyglądał z białymi/siwymi. To przecież biały wilk. Policzki też mi się nie spodobały, ale pewnie na ich zmianę nie ma szans.
 
Last edited:
Top Bottom