Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Ciekawe ile bym teraz miał postów wliczając te usunięte przez Szypkowatego i resztę, plus te, które forum zajumało razem z działem Versusa xD
 
Ok, ok, cofam!
To była jeno teoria, ale wspomniany Szyp, Który Umie, sprawdził i wyszło, że była błędna. Szukamy dalej xD
 
Nie wie ktoś o co chodzi z Ograniczonym dostępem na facebooku? (Nieprawidłowe IP)? Wyskoczyło mi to wczoraj a w internetach ani widu ani słychu o tym jak to naprawić.
 
@Hugomocnik Miałem kiedyś podobny, a może nawet taki sam problem z FB. Na początku myślałem, że utraciłem już dostęp do konta z czyjąś zasługą, lecz wujek Google podpowiedział co robić (z czego pamiętam, to trzeba było wykazać się znajomością posiadanych znajomych (kilku losowych; zwie się to - fotograficzny mechanizm zabezpieczający), a przyczyną problemu nie był (chyba) żaden "haker" ;)
 
Last edited:
@Hugomocnik Miałem kiedyś podobny, a może nawet taki sam problem z FB. Na początku myślałem, że utraciłem już dostęp do konta z czyjąś zasługą, lecz wujek Google podpowiedział co robić (z czego pamiętam, to trzeba było wykazać się znajomością posiadanych znajomych (kilku losowych; zwie się to - fotograficzny mechanizm zabezpieczający), a przyczyną problemu nie był (chyba) żaden "haker" ;)

Wciąż nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, wujek google nic mi nei mówi o tym problemie, a w odpowiedzi na maila do fb przeczytałem:
Dziękujemy za czas poświęcony na przesłanie raportu. Choć nie
jesteśmy w stanie odpowiedzieć na niego w sposób bezpośredni, to
pomoże nam on określić błędy występujące w naszym systemie.

Problem z dostępem do serwisu wynika z faktu, że ktoś zgłosił, że
adres IP, którego używasz do logowania, narusza nasze zasady. Możemy
usunąć tę blokadę, jeśli adres IP zostanie zabezpieczony. Przepraszamy
za wszelkie niedogodności. Jeśli korzystasz obecnie z serwera proxy,
wybierz inny serwer.
 
@Hugomocnik Najlepiej byłoby uruchomić jakoś ten "fotograficzny mechanizm zabezpieczający" (nie pamiętam jak to zrobiłem, ale pomógł), ewentualnie spróbować sposobów z pomocy FB, np. "Uzyskiwanie pomocy od znajomych"
Jeśli problem leży po stronie adresu IP, to może spróbować się zalogować z innego adresu, choć pewnie nie o to chodzi :/
 
@Hugomocnik Najlepiej byłoby uruchomić jakoś ten "fotograficzny mechanizm zabezpieczający" (nie pamiętam jak to zrobiłem, ale pomógł), ewentualnie spróbować sposobów z pomocy FB, np. "Uzyskiwanie pomocy od znajomych"
Jeśli problem leży po stronie adresu IP, to może spróbować się zalogować z innego adresu, choć pewnie nie o to chodzi :/

Problem nie leży w tym, że np nie chce mi się grzebać w tej pomocy od fb i szukam najszybszego rozwiązania, tylko po prostu nie mam dostępu do żadnych stron fejsa, do tych co wysłałeś też nie, więc nie wiem jak znaleźć pomoc.
 
Najprawdopodobniej zostałeś uznany za terorryste lub hakera. Musisz udać się do Obamy, aby ten zainicjował audiencje u papieża, a ten z kolei u Zuckenberga.
 
Uff, w końcu skończyłem miesięczne praktyki, ale zaległości z forum już niestety nie nadrobię :D Za dużo nieprzeczytanych postów już mi umknęło :p

Tak w ogóle to był ktoś z Was na brudstoku? Bo wpadłem na 2 dni i widziałem kogoś w koszulce "Wiedźmin 2", a na toi toiu napisane "Rivia #Ciri" :D
 
Last edited:
Wpadka stulecia. Dwa miesiące szykowania się do wyjazdu, a na lotnisku się okazuje, że nie ma naszego samolotu. Sprawdzam bilety, mówię wszystko się zgadza, 10 sierpień, godzina ta i ta... Po czym myślałem, że żonka mnie zabije mówiąc "Przecież dzisiaj jest dziewiąty (...tu padło jeszcze kilka niecenzuralnych słów)" :). Na szczęście lotnisko blisko, więc tylko półtorej godzinki stracone :).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom