Świat Wiedźmina w nowym materiale filmowym

+
Świat Wiedźmina w nowym materiale filmowym



“Cesarz Emhyr wprowadził swoje legiony na nasze ziemie. Oblega każdą twierdzę stąd, aż po Góry Sine. Ludzie Północy - stoicie nad przepaścią”.


Jeśli chcielibyście bliżej poznać uniwersum, w jakim osadzona jest akcja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, koniecznie obejrzyjcie nasz najnowszy materiał!
 
:hmm: Czyj to głos? Poznaje ktoś? Trochę jak Chyra, czy mi się słuch psuje?
 
Last edited:
Mi najpierw kojarzył się z Arjanem La Valette, ale to chyba nie on. W każdym razie głos znajomy.
Dubbing naprawdę się udał. Nie spodziewałem się aż tak dobrej polskiej wersji. Imo świetna modulacja głosem, która przywodzi mi na myśl typowego kaznodzieję.
 
Tak szczerze... to jak dla mnie głos pasuje znacznie mniej niż ten angielski :( Momentami taki trochę bezpłciowy, jakby ktoś z kartki czytał. No ale co kto woli. Przynajmniej od strony graficznej nie miałem i dalej nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

I jaki EmHyr ??? Przecież to się Emyr czyta :p
 
No no. Jeden z najlepszych materiałów promocyjnych. Brawo :) Mam nadzieję, że wstawki podsumowujące nasze decyzje w grze będą również trzymały poziom.

Ps. Co do jakości dubbingu, na początku angielski był lepszy, ale w dalszej części filmiku polski mu dorównał, także ulga :D
Ale...EmHyr? o_O Nie mówcie, że wszędzie w grze będzie to tak wypowiadane, bo chyba padnę z braku immersji :p...
 
Cesarz em? hym? :p

W zasadzie to ciężko stwierdzić jak się wymawia, bo jednoznacznych zasad nie mamy. Ja osobiście "h" traktowałem jakby było nieme. Może lud północy nie do końca ogarnia wymowę Nilfgaardzkiego? :D
 
Tak szczerze... to jak dla mnie głos pasuje znacznie mniej niż ten angielski :( Momentami taki trochę bezpłciowy, jakby ktoś z kartki czytał. No ale co kto woli. Przynajmniej od strony graficznej nie miałem i dalej nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

I jaki EmHyr ??? Przecież to się Emyr czyta :p

Czym się róźni czytanie z kartki takiego tekstu od wymawiania go z pamięci w przypadku takiego materiału bo nie bardzo rozumiem zarzutu :)?
 
Polski jest bardzo dobry, bardziej mi się od angielskiego podoba, ale rosyjski zmiótł mnie z łóżka.
 
Top Bottom