Seriale

+
Najnowszy odcinek Banshee? REWELACJA. Ostatnio pisałam, że ten serial to tylko seks, przemoc i przerysowanie. W tym odcinku poziom absurdu przekroczył chyba granicę ;p Oglądało się świetnie. Nie było smętnych dramatów czy zbuntowanej nastolatki. Chciałoby się, żeby serial do końca sezonu utrzymał taki poziom.
A walka zaserwowana widzom na początku odcinka...wow.
 
Najnowszy odcinek Banshee? REWELACJA. Ostatnio pisałam, że ten serial to tylko seks, przemoc i przerysowanie. W tym odcinku poziom absurdu przekroczył chyba granicę ;p Oglądało się świetnie. Nie było smętnych dramatów czy zbuntowanej nastolatki. Chciałoby się, żeby serial do końca sezonu utrzymał taki poziom.
A walka zaserwowana widzom na początku odcinka...wow.
Niestety ze smutnym rezultatem :( Jeśli zaś chodzi o odcinek to rzeczywiście wyśmienity, akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Jeśli podejdzie się do tego serialu z odpowiednim nastawieniem, to sprawia dużo frajdy.

Przy okazji, pierwszy odcinek drugiego sezonu Black Sails, całkiem okej.
 
To prawda, że w telewizyjnej wersji 12 Małp Jeffrey stał się kobietą?

Jennifer Goines
fotka:
 
Zmiana koloru skóry już im się znudziła? Teraz będą zmieniać płeć? :blink: Freddy Lounds z książek o Hannibalu też się kobietą w serialu.
 
Właśnie nadrabiam S.H.I.E.L.Da i chyba ostatnio zrobiłem błąd przerywając. Jestem na 18 odcinku i robi się coraz ciekawiej. A miałem już do Tarczy nie wracać.
 
The Strain skończony, świetny serial. Z każdym odcinkiem wciągał coraz bardziej, czekam na 2 sezon :p Teraz widzę, że Black Sails powrócił trzeba luknąć jak się rozwija 2 sezon ;)

---------- Zaktualizowano 22:26 ----------

Arrow natomiast jakoś się tam ciągnie

Laurel jako kanarek nie ma startu do Sary. Myślałem że po tym skoku na dach auta sobie nogi złamała :p W walce też słaba ale może się rozwinie...
 
Arrow natomiast jakoś się tam ciągnie

Laurel jako kanarek nie ma startu do Sary. Myślałem że po tym skoku na dach auta sobie nogi złamała :p W walce też słaba ale może się rozwinie...

Ten nowy sezon z odcinka na odcinek coraz gorszy jest. Bezdennie głupie i powtarzalne motywy, wzniosłe i sztuczne dialogi, ech. Przesadzają.
 
Ten nowy sezon z odcinka na odcinek coraz gorszy jest. Bezdennie głupie i powtarzalne motywy, wzniosłe i sztuczne dialogi, ech. Przesadzają.
Yep. To z cudownym uzdrowieniem Olivera przez Tatsu, to już jest przegięcie całkowite :p Że mróz mu pomógł... Ta jasne, może trochę spowolnił mu funkcje życiowe, ale kurka jak już tu wspomniano, Oliver nie miał prawa przeżyć xD Przebity bok, upadek z dużej wysokości na skały, powinien zamarznąć, powinien być już z 3x za ten czas martwy xD A on tylko ranny był^^ Jedna rzecz mnie trochę zaskoczyła - że DJ jest szpiegiem od Maseo (czyli w sumie od Ra'sa). Ale wydaje się w sumie za młody na jakiegoś wojownika, więc pewnie to tylko uczeń co najwyżej jeszcze. Od początku wydawał się mi podejrzany, ale zakładałem raczej jakiegoś szpiega od Malcolma.
 
Yep. To z cudownym uzdrowieniem Olivera przez Tatsu, to już jest przegięcie całkowite :p Że mróz mu pomógł... Ta jasne, może trochę spowolnił mu funkcje życiowe, ale kurka jak już tu wspomniano, Oliver nie miał prawa przeżyć xD Przebity bok, upadek z dużej wysokości na skały, powinien zamarznąć, powinien być już z 3x za ten czas martwy xD A on tylko ranny był^^ Jedna rzecz mnie trochę zaskoczyła - że DJ jest szpiegiem od Maseo (czyli w sumie od Ra'sa). Ale wydaje się w sumie za młody na jakiegoś wojownika, więc pewnie to tylko uczeń co najwyżej jeszcze. Od początku wydawał się mi podejrzany, ale zakładałem raczej jakiegoś szpiega od Malcolma.


Albo wątek z Lauren... wszyscy byli zdecydowanie przeciwni temu, żeby się przebierała za Kanarka i latała po ulicach, a potem dosłownie w minutę zmienili zdanie i sami ją zachęcali... Ech, dwa najgorsze motywy w tym sezonie - połowa osób okazuje się bohaterami (Lauren, Palmer, Thea), a połowa powstaje z martwych. No ileż można.
 
Ostatni odcinek Arrow miał jeden plus:

Okazało się że jednak te parę tygodni treningu nie wystarczyły i Laurel wcale nie jest taka dobra, wręcz przeciwnie. Długa droga przed nią.

Ale cała reszta strasznie męcząca i niewiarygodna. Liczę, że kiedy Atom wejdzie na scenę to coś się zacznie dziać. Za to Flash świetny jak zawsze, tutaj nawet mniej ciekawe odcinki ogląda się dobrze.
 
I nagle wyczyny Olivera Queena nie wydają się nierealne :eek:

[video=youtube;BEG-ly9tQGk]https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk[/video]
 
Jak widać Power Rangers nie są tacy fajni jak niektórzy myślą.

Ricardo Medina Jr, who played the red Power Ranger, arrested after allegedly stabbing flatmate with sword

An actor who played one of the Power Rangers in the eponymous children's TV series has been arrested on suspicion of murder after allegedly stabbing his flatmate in the stomach with a sword.

Ricardo Medina Jr, who is 36, called the police himself after the incident in which his flatmate Joshua Sutter, also 36, died. The Daily Telegraph says Medina played the red Power Ranger in 2002 and has also appeared in ER and CSI: Miami.

Los Angeles police say the two men had an argument on Saturday afternoon which led to a physical fight. Medina retreated to his bedroom with his girlfriend but Sutter followed him and "forced the door open".

Medina stabbed Sutter once in the abdomen with the sword, which he kept next to his bedroom door. After Medina's 911 call, he remained at the location until homicide detectives arrived. He is now being held on bail of $1m (£663,000).
 
Top Bottom