Seriale

+
Najpierw mi mówią, że Człowiek z wysokiego zamku dobrze się zapowiada, a teraz to samo o 12 Małpach? Cały skaczę z radości w środku :)

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek 12 Małp. Czytałam opinie, że słabizna, jak to zazwyczaj bywa z SyFy. Nie nastawiałam się więc na nic dobrego, a tu proszę. Nawet nieźle się oglądało. Na tyle dobrze, że będę oglądać dalej.
 
Polecacie Banshee? Przede mną 6 odcinek 1 sezonu. Na razie jest ok, ale bez mega szału.

Rewelacji się nie spodziewaj, ale poziom trzyma jako taki i poniżej tegoż nie spada. Specyficzna produkcja, jak się nastawisz na konwencje to frajdę daje niesamowitą.
 
Banshee to tylko przerysowanie, mordobicie i sex (kolejność dowolna). Niczego więcej się nie spodziewaj. Typowy odmóżdżacz, ale na niezłym poziomie.
 
Okej, najlepsze, z tego co widzę, jest to, że odcinki (3 sezon) na żywo (Cinemax) są opóźnione względem premiery na HBO GO :D Natomiast na zwykłym HBO/HBO2 nie leci.
 
Ogląda ktoś Agent Carter? Byłem sceptyczny, ale serial daje radę - głównie dlatego, że jest niezwykle klimatyczny. Zobaczymy czy utrzymają poziom na dłużej niż kilka odcinków :)
 
Okej, najlepsze, z tego co widzę, jest to, że odcinki (3 sezon) na żywo (Cinemax) są opóźnione względem premiery na HBO GO :D Natomiast na zwykłym HBO/HBO2 nie leci.

Dobrze wiedzieć, że jest 3 sezon. Oglądałem to daaawno temu i gdyby nie Ty, pewnie bym nie sprawdził czy jest czy go nie ma. ;)
 
Powers od Playstation z Sharlto Copleyem w jednej z głównych ról (Wikus z Dystryktu 9) rusza 10 marca.
Trzy epizody na start, pozostałe siedem co tydzień.

http://www.polygon.com/2015/1/20/7857187/powers-premiere-date-psn-tv-series

Bardzo jestem ciekaw, jak to wyjdzie przede wszystkim od strony produkcyjnej.
No i Copley raczej świadomie dobiera role, tj nie gra w totalnych gniotach - więc kto wie?

Ktoś jest zaznajomiony z pierwowzorem, czyli komiksem?
 
Noooo nie wiem, grał w A-team, która ponoć była tragiczna, i w Oldboyu, który był tragiczny ;)

Oldboya uznaje się za tragicznego tylko dlatego, że nie był równy oryginałowi. W rzeczywistości jest to ciekawe, a przede wszystkim świetnie zagrane kino (Brolin!)

A-team nie widziałem, a to wciąż tylko jeden film.

Zresztą od kiedy zły film=zła rola.
 
Top Bottom