Towarzysze broni skellige błąd ?

+
Last edited:
Witaj! Miałem ten sam "problem" co ty wszystko jest w porządku z gra musisz tylko wrócić do Kaer Trolde i udać się do zamku tam gdzie była organizowana stypa po śmierci króla.
 
Jestem w tym samym miejscu ale zaraz po wejściu do zamku, prowadzony przez sługę, w zakładce misji pojawia się jedna jako nieukończona, "Jaskinia Snów", mimo że mam ją zrobioną i przed tym miejscem była w zakładce zakończonych...

Ktoś z was też tak ma?
Jak na razie parę osób zaprzeczyło...
 
Również mam tego buga... Po prostu zaczynam się załamywać, po burdzie w pałacu postanowilem pomóc dziewczynie, cut scenka po wykonaniu misji nie chciała się wczytac, to samo w przypadku wykonanania 2giej opcji, czyli pomocy temu synowi an Craite. A gdy wybieram 3 opcje i pokazuje mi, że misją na temat pomocy wybrania króla jest zakończona pozytywnie, nie dzieję się zupełnie nic, ktoś pomoże?
 
Mam tak samo jak wy. Królewski gambit nie pomogłem nikomu- ukonczone, jaskinia snow, zrobiona, nieukończona i teraz siedze i nie wiem co dalej robić
 
@pejblo,
ja już 2 dzień się miotam co z tym zrobić...

Robię questy w innej kolejności, część robię część nie...
Ale efekt ten sam..
Założyłem temat tutaj oraz wysłałem do supportu i czekam aż ktoś pomoże...

Póki co sam nie wiem czy grać dalej i robić poboczne misje, eksplorować teren bo może i tak się okaże że muszę się wrócić...
 
Ja mam dokładnie tak samo . I jestem na taki etapie gry że ten wątek przeplata się z wątkiem głównym :/
 
Ja olałem ten quest jak juz zrobilem wiekszosc zlecen i pobocznych, gra idzie dalej, tylko przy obronie nie masz wariatów z toporkami
 
Również mam tego buga... Po prostu zaczynam się załamywać, po burdzie w pałacu postanowilem pomóc dziewczynie, cut scenka po wykonaniu misji nie chciała się wczytac, to samo w przypadku wykonanania 2giej opcji, czyli pomocy temu synowi an Craite. A gdy wybieram 3 opcje i pokazuje mi, że misją na temat pomocy wybrania króla jest zakończona pozytywnie, nie dzieję się zupełnie nic, ktoś pomoże?
Też mam problem z ładowaniem gry po tej scence... ktoś ma jakiś pomysł?
 
Cześć,
To teraz ja się dołączę do tematu, ale z nowym bugiem.
Szukam Cerys żeby z nią pogadać w sprawie pomocy w Kear Mohren.
Wszystkie zadania poboczne do tego momentu wykonałem. Cerys jest królową Skelige. Podczas wykonywania tego zadania znacznik prowadzi mnie na dziedziniec ten koło drzewka, ale tam Cerys nie ma. Nie ma jej też w swojej komnacie. W ogóle w zamku jej znaleźć nie mogę czy ktoś się z tym spotkał i wie jak to rozwiązać, gdzie ją mogę znaleźć? Dodam, że już się cofałem w fabule żeby poprzednie zadania jeszcze raz wykonać (dotyczące odczarowania Umy), ale to nic nie pomogło.
 
Siema mam nadzieje ze ktos jeszcze tu zaglada. Robie misje .. Wladca Undvik ,, i kiedy mam odszukac Hjamlara na tym wzgorzo w tej chcie to poza zwlokami nic tam nie ma.oczywiscie sa slady olbrzyma ale gdy za nimi pojde nic sie nie dzieje .probowalem 2 razy i 2razy z takim samym skutkiem :(
Pomocy !
 
Mam to samo przy sukcesji tronu Skelige. Wcześniej zrobiłem zarówno zadanie "Wybraniec Bogów" i "Władca Undvik", ale po skończonym queście nie opowiedziałem się za żadną ze stron, tylko pozwoliłem im to samemu rozwiązać (po prostu wybrałem opcję "bywaj"). Teraz mogę spotkać zarówno Cerys jak i Hjalmara w Kaer Trolde, są oboje w swoich pokojach na piętrze powyżej głównej sali (tam gdzie była akcja z niedźwiedziami), ale oboje mi mówią, że czekają na rozwiązanie sprawy z wyborem króla.

Co ciekawe, jak przełącze misję na "Wyspa Mgieł", to pojawia mi się znacznik, żebym wziął łódź i jak do jakiejś wejdę, to pojawia się znacznik na twierdzy na Wyspie Mgieł. Tylko że jak już tam dopynę i wysiądę na tej wyspie, to znów znaczniki pokazują na łodzie zacumowane na Ard Skelig i znacznik na twierdzy znika. Nic to, pomyślałem i i tak polazłem do tej twierdzy. Niestety nic się nie dzieje, mogę sobie tak łazić tam w kółko.

Od czasu tamtych zadań, zrobiłem duże postępy w grze więc bardzo nie chciałbym się cofać aż do nich - właściwie oznaczałoby to dla mnie przerwanie zabawy. Co robić?

A, mam patcha 1.08
 
Last edited:
Cześć,
To teraz ja się dołączę do tematu, ale z nowym bugiem.
Szukam Cerys żeby z nią pogadać w sprawie pomocy w Kear Mohren.
Wszystkie zadania poboczne do tego momentu wykonałem. Cerys jest królową Skelige. Podczas wykonywania tego zadania znacznik prowadzi mnie na dziedziniec ten koło drzewka, ale tam Cerys nie ma. Nie ma jej też w swojej komnacie. W ogóle w zamku jej znaleźć nie mogę czy ktoś się z tym spotkał i wie jak to rozwiązać, gdzie ją mogę znaleźć? Dodam, że już się cofałem w fabule żeby poprzednie zadania jeszcze raz wykonać (dotyczące odczarowania Umy), ale to nic nie pomogło.
Odkurzę temat. Mam to samo, nie mogę znaleźć Cerys. Nigdzie na zamku jej nie ma. Boję się że mi zadania nie zaliczy. Najnowszy patch 1.11. Platforma PS4

Głupia sprawa: Cerys jest na drugim poziomie zamku na Skellige. Problem rozwiązany.
 
Last edited:
Kolejna osoba, która ma problem z tą misją.
Wybrałem opcje numer 3 na Królewskim Gambicie (chciałem wziąć strone Svanrige Tuirseach), zrobiłem wszystkie misje Jaskinia Snów, pomoc Hjalmarowi, Cerys etc etc, doszedłem do Towarzysze Broni: Skellige i także mam pomoż w rozwiązaniu sukcesji do tronu bez jakiegokolwiek punktu. Misja główna Wyspa Mgieł także mi stoi (brak znacznika). Patch 1.12 PS4. Co mam zrobić?!
 
Jeśli chcesz wziąć stronę klanu Tuirseach to musisz pozostawić sprawy własnemu biegowi. Po prostu udaj się na Wyspę Mgieł bez wykonywania Królewskiego Gambitu. W ten sposób nie otrzymasz wsparcia ze Skellige, więc ten punkt zadania Towarzysze Broni nie powinien cię interesować.
Misja główna Wyspa Mgieł także mi stoi (brak znacznika).
Głupie pytanie, ale czy wsiadałeś do łódki na Skellige?
 
Top Bottom