kowale

+
kowale

gdzie jest mistrzowski kowal? miostrzowski płatnerz jest tam gdzie krwawy baron z głównego questu a kowal/??? wie ktos?
 
Pobiegaj trochę po Novigradzie, przy bramie portowej powinien Ci się oznaczyć no ale bez 20 lvla nic nie zdziałasz bo trudne zadanie..
 
Nigdzie nie mogę znaleźć kowala

Witam. Zebrałem schematy na cały rynsztunek gryfa. Zrobiłem zbroje, ale nie mogę znaleźć żadnego kowala. Jedyny jest w Novigradzie, ale wymaga wykonania zadania na 24 poziomie. Miecze są na 8 lvl więc jest to raczej nielogiczne by był tylko jeden kowal. Proszę o pomoc.
 
Jestem na wczesnym etapie gry, ale z tego co wiem to świat gry jest otwarty. Nie możesz wybrać się do Białego Sadu, do krasnoludzkiego kowala?
 
Kowal w Białym Sadzie jest zbyt mało zaawansowany żeby to zrobić, najlepiej pójść do wioski Krwawego Barona gdzie znajduje sie najlepszy kowal w grze.
 
Do mieczy potrzebny jest kowal, a nie płatnerz, którym jest krasnolud w wiosce Krwawego Barona. Nie rozumiem po co schematy na 8 lvl jak można je wykuć robiąc tylko zadanie na 23? Ktoś/coś?
 
właśnie ten Willi w białym sadzie nie jest kowalem a płatnerzem.
i nie można wykuć u niego broni. gdzie pierwszy kowal w grze?
 
i nie można wykuć u niego broni. gdzie pierwszy kowal w grze?

W Velen. I to nawet 4 (ale żaden na poziomie Mistrza).

Mapka:

 
Koło rynku w Novigradzie jest 2 kowal który bez żadnych zadań wykuwa mistrzowskie miecze.

Dokladnie. Stojac przy banku Vivaldich na rynku, skrecasz w prawo od banku, prosto, pierwsza uliczka w lewo i znowu w lewo .Na koncu bedzie znajdowal sie kowal w stopniu mistrza. Pózno pojawia sie w pracy bo najwczesniej udawalo mi sie go tam zlapac w okolicach poludnia, wiec jezeli dojdziesz tam a go nie bedzie to sobie pomedytuj do tego czasu ;P
 
Ja mam ogólnie jakieś problemy z kowalami, najpierw trochę za prędko wybrałem misje z Hatori to mi poznikali, tylko u płatnerzy mogłem coś zrobić, teraz na Skellige na początku kowal ze mną gadał, później przestał a jak znalazłem list do niego nawet nie mogłem wręczyć, po otrzymaniu miecza od Cracha czy jak mu tam nagle kowalowi się odetkało i mogłem mu wręczyć list ale znowu po tym nie ma z nim kontaktu, ciężka sprawa, ma ktoś podobnie?
 
Top Bottom