Siedziba w Kaer Morhen

+

Siedziba w Kaer Morhen

  • TAK

    Votes: 18 100.0%
  • NIE

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    18
Siedziba w Kaer Morhen

Witam,
wątek ten głównie dedykuje twórcom gry. Panowie stworzyliście jedną z najlepszych gier jakie grałem. Ale nie podoba mi się jedna rzecz. Ograniczony EKWIPUNEK!!! Wspaniałą możliwością byłaby skrzynia gdzie można składować przedmioty których nie chcemy ze sobą nosić, ani też sprzedać. A naprawdę najlepszym wyjściem byłoby oddanie graczowi możliwości odwiedzenia Kaer Morhen (szczerze to nie wiem czy jest taka możliwośc bo dużo gry jeszcze przede mną) w którym Geralt miałby skrzynie na niepotrzebny w danej chwili ekwipunek/skałdniki itp. Fajnym uzupełnieniem byłby manekiny na które można odłożyć elementy ekwipunku pancerza i broni lub specjalne gabloty/wieszaki na broń na ścianie. Mam nadzieję, że jasno to opisałem. Czekam na odpowiedź co stoi na przeszkodzie wprowadzenia takiego rozwiązania lub jeśli jest taka możliwość to czy wprowadzicie tą funkcjonalność do gry i kiedy? ;)
Dziękuję za wspaniałą dawkę rozrywki w Wiedźminie 3!
 
Przedmioty z świata nie giną, możesz znaleźć sobie jakąś chatkę i tam pozostawiać przedmioty, niestety będą wówczas w woreczkach na podłodze. Ale lepsze to niż nic.
 
No właśnie tu bym się kłócił. Zostawiłem składniki i gdy wróciłem już ich nie było (nie pamiętam czy zmieniałem mape). Na razie zostawiłem trochę niepotrzebnego sprzętu u krwawego barona i zobacze co z nim jak zmienie mape. Jeśli zniknie to rozwiązanie odpada bo nie chce mi się pamiętać, żeby przed zmiana mapy wszystko zabierać i być przeciążonym.
Przedmioty z świata nie giną, możesz znaleźć sobie jakąś chatkę i tam pozostawiać przedmioty, niestety będą wówczas w woreczkach na podłodze. Ale lepsze to niż nic.
 
Ja pamiętam w Skellige porozrzucałem trochę sprzętu, przy porcie gdzie nasza łódka stoi, nigdy mi nie znikło.
 
z czasem do kaer morhen można podróżować, masz tam pare skrzynek w twierdzy które możesz sobie przywłaszczyć - jeszcze mi z nich nic nie znikło.
 
Tutaj musiałby wypowiedzieć się ktoś, kto programował grę. Być może jeżeli zostawimy sprzęt w miejscu, gdzie są ludzie to zostanie on skradziony. Być może jest jakiś limit czasowy, po którym przedmioty pozostawione na ziemi znikają. Ze swojej strony powiem, że zmieniałem mapy wielokrotnie i rzeczy pozostawione w odludnym miejscu w Velen mi nie zniknęły.
 
up. całyczas w skrzynkach w kaer leży set niedźwiedzia i gryfa i nikt go nie ruszył czy to człowiek czy system więc skrzynka wydaje się bezpieczna.
 
Top Bottom