Karty do Gry w Gwinta [BUG]

+
Karty do Gry w Gwinta [BUG]

Witam.
Od jakiejś połowy gry nigdzie nie mogę natknąć się na karty do gry, nie mam wszystkich a napotkani kowale, sklepikarze itp. (nawet jak spotykam ich pierwszy raz) po wygranej z nimi partii w Gwinta dają mi tylko pieniądze, wcześniej dawali najpierw jedną kartę (i pieniądze) a potem jakieś inne "dobra" (i pieniądze).
 
Witam.
Od jakiejś połowy gry nigdzie nie mogę natknąć się na karty do gry, nie mam wszystkich a napotkani kowale, sklepikarze itp. (nawet jak spotykam ich pierwszy raz) po wygranej z nimi partii w Gwinta dają mi tylko pieniądze, wcześniej dawali najpierw jedną kartę (i pieniądze) a potem jakieś inne "dobra" (i pieniądze).

Witam.

Ja mam ten sam problem co kolega. Po wygranej potyczce z nowo odwiedzonym kupcem lub karczmarzem dostaje tylko pieniadze.

Prosze o jakas odpowiedz.
 
A może wygraliście już wszystkie losowe karty, które były do wygrania? Ja tak miałem, że w pewnym momencie też przeciwnicy przestali dawać mi karty, okazało się, że mam już po prostu wszystkie z gier. Popatrzcie teraz po sklepikarzach i od nich pokupujcie karty, które mają (często ludzie zapominają o tym w Glińsku, bo ta wieś nie jest zaznaczona "?" na mapie tak btw), i poszukujcie kart unikatowych, które mieliście otrzymać od NPCow, którzy mogli zginąć podczas robienia questow
 
Witam wszystkich, nie wiem czy zwracam się w odpowiednim miejscu ale poszukuję grafik kart z gwinta (uwielbiam tą grę i chciałbym sobie powiesić na ścianie poszczególne karty) rzecz w tym, że są one w niskiej rozdzielczości. Wiecie może jak wejść w pliki gry aby znaleźć te grafiki albo znacie jakieś stronki, gdzie mógłbym ściągnąć?
 
Witam, mam podobny problem, dotarłem na wyspę Svolig (czy cos podobnego) na skellige i ani kowal ani karczmarz ani kupiec nie dał mi karty, czy to oznacza, że karty które mogę wygrać od tego typu postaci się skończyły? (wcześniej nikomu nie odpuszczałem partyjki gwinta :) )
 
Ja mam to samo, nie dostaje już kart od karczmarzy i kupców... Ale na pewno brakuje mi kilku kart z wątku głównego, nie ma możliwości dostania ich teraz? Pozdrawiam :)
 
Witam, problem ciagnie sie nadal bo jestem pewien ze brakuje mi kart które można dostać tylko losowo a w żaden sposób nie wyskakują, brakuje mi takich kart jak :Villentretenmerth czy Emiel Regis Rohelec. co robic ?
 
Witam, problem ciagnie sie nadal bo jestem pewien ze brakuje mi kart które można dostać tylko losowo a w żaden sposób nie wyskakują, brakuje mi takich kart jak :Villentretenmerth czy Emiel Regis Rohelec. co robic ?
Powinno wypaść w trakcie gry(losowo) z jakimkolwiek karczmarzem/ sprzedawcą z którym można grać.
 
Na pewno to bug....mam identyczny problem i brakuje mi od cholery rożnych kart zakładając że ich ilość jest taka sama jak w tych taliach dodawanych do pierwszego dodatku(talia potworów oraz scoia'tael) Ma się rozumieć że jeśli się trafi u jakiegoś kupca jakaś karta to ją oczywiście kupuje.


I tak przy okazji, żeby zaliczyć zadanie " pełna kolekcja kart" wystarczy posiadać jedna kartę danego typu, np. jedną pożogę czy należy też wykupić wszystkie te karty pożogi jakie są dostępne u sprzedawców?


Niech moc Wiecznego Ognia będzie z Wami:)
 
Rozwiązał już ktoś ten problem? Mam tak samo, po wygranej na Skellige nie dostaję kart, po ponownej partii wygranej dają zwyczajowo jakieś bzdety. Sporo kart jeszcze nie mam, a ten cły przewodnik po gwincie wskazuje, że do wygrania mam jeszcze sporo kart.
 
Oznacza to, że limit został wyczerpany - resztę kart możesz zdobyć podczas zadań pobocznych.

Tylko że nie zrozumiałeś o co mu chodzi, mam tak samo, ledwo zacząłem gre w gwinta, talia mocno początkowa, a ja już za wygrane pojedynki własnie nie dostaje kart, jakbym już pule wyczerpał. Przecież nawet niemam jeszcze 1/3 kart nawet, wiem mniej więcej kiedy powinna się pula wyczerpać od handlarzy. takiej Filippy co jest właśnie tak do wzięcia nie mam, a gra już mi rupiecie daje za wygrane pojedynki, zamiast kart !

.... i tak gram na NG+ może tu tkwi przyczyna........
 
Last edited:
Mógłby ktoś mnie naprowadzić czy da się w W3 uruchomić konsolę i użyć kodu dzięki któremu otrzymam w ekwipunku konkretne karty do gwinta? Albo w ogóle to już by było genialne jakby dało się wstawić daną postać z opcją gry w gwinta z którą na czas nie zdążyłem zagrać. Przykładowo nigdy nie zagrałem z Talarem i pomimo iż siedzi w pewnej knajpie to opcji dialogu z grą w gwinta już nie mam. Da się takie coś wykonać?
 
Konsolę znajdziesz na Nexusie. Znaczy mod, który umożliwia korzystanie z niej. Ale czy da się dodać karty do Gwinta tego nie wiem. Nigdy jej nie używałem.
 
Top Bottom