Deus Ex

+
Ludu, pewnie się już o to pytałem, ale da się przejść HR bez tego całego czajenia się i takich tam? Jestem raczej typem gracza siłowego, o ulubionym stylu gry Rambo i skradanie się nigdy mnie nie pociągało.
 
@W_Wallace, pytasz o Bunt Ludzkości? Da się, ale bywa ciężko na początku, później jak się wykupi trochę ulepszeń związanych z walką i zorganizuje lepsze giwery to jest całkiem spoko.

 
Ja w sumie też nie jestem fanem skaradanek, ale w Deusach fajnie mi się skradało. Niestety w Buncie nie zaliczyło mi przejścia całej gry bez zabijania, bo jakiś debil wbiegł na własną minę i gra potraktowała to jako zabójstwo :(
 
Dlatego napisałem, że początkowo ;) Jak się wrzuci punkty w odpowiednie ulepszenia to wtedy gramy już prawdziwym terminatorem :p
 
@W_Wallace
Graj jak tylko chcesz, gra ma mega klimat. Jest mroczniejsza niż jaskinia nietoperza i wciąga.
Dla mnie największą frajdą było grać skradając się, niczym ninja, cień przy zgaszonym świetle... ;) ale jeśli wolisz Rambo, to śmiało ruszaj na front :)
Batman poczeka
 
Last edited:
Nowy silnik wygląda dobrze, choć mam wrażenie, że kuleje AA. Niektóre krawędzie są jakby za słabo wygładzane. Walka prezentuje się ciekawiej niż w DHR. Cieszy też informacja, że tym razem będzie mniej szybów wentylacyjnych :lol:.
 
A ja lubiłem szyby wentylacyjne (moja przypadłość ze wczesnych czasów Splinter Cell ;) ).

Nowy Deus graficznie wygląda przyzwoicie, acz niczym nie zwala z kolan (czyli w sumie tak ja pierwsza część).
 
Szyby mają swój klimat i to właśnie dzięki nim można było grę przejść na inny sposób. Ja akurat swoje przygody z chodzeniem po szybach zaczynałem w pierwszej części Half-Life'a i jakiś sentyment chyba został :p
Dla mnie ten nowy silnik wygląda bardziej na taki odpimpowany stary. A co do rozgrywki, jakby w grze pojawiło się kilka inspiracji z Binary Domain, wcale bym się nie obraził :)
 
Last edited:
Ten zarzut o szyby wentylacyjne dotyczy przede wszystkim tego, że było ich tak dużo. Projekt lokacji opierał się w główniej mierze na nich, brakowało większego urozmaicenia przy skradaniu.
 
Już nie mogę się doczekać, znowu będzie świetna ścieżka dźwiękowa która będzie budowała połowę tego niesamowitego klimatu Deusa. Ja tradycyjnie, podobnie jak HR spróbuję przejść w stylu skradankowym bo ten tutaj sprawia najwięcej frajdy ;)
 
Nie podoba mi się:

że na oko jakieś 90% konwersacji w demie odbywało się bez naszego czynnego udziału
podział na "wojenne" i "socjalne" części hubów

Podoba mi się:

bardzo usprawniona mimika twarzy
ulepszona mechanika walki
nowe wszczepy
brak podświetlania znajdziek
mniej szybów
 
Może z tymi konwersacjami będzie zależało od wszczepów jakie posiadamy, bo rzeczywiście trochę biednie to wygląda mając do dyspozycji tylko 3 opcje podczas rozmowy i to zaledwie kilka razy w czasie całego jej trwania.
 
Jeszcze jedno szybkie pytanie. Grać już teraz (znaczy po Batmanie) czy czekać aż będzie promo na HR DC?
 
Top Bottom