Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Pewnie coś ciekawego szykują :p

edit: Przecież zbroja szkoły wilka jest mega! Tak samo te dodatkowe zadania :D
 
Widocznie mało wymagający jesteś skoro takie pierdółki zadowalają

Dobrze, że REDzi nie przejmują się zdaniem takich jak Ty, bo skoro ostatnie zlecienie na Skellige nazywasz pierdółką, to musieliby chyba wypuścić nadchodzące dodatki za darmo, żeby Cię zadowolić.
 

Attachments

  • 11036570_1615862735323933_9180036751256532242_n.jpg
    11036570_1615862735323933_9180036751256532242_n.jpg
    118.5 KB · Views: 35
Last edited:
W końcu spotkanie z innym wiedźminem to raczej coś poważniejszego

Ehe, w końcu spotkanie z tym opętanym wiedźminem ze szkoły Kota w ramach poszukiwania ekwipunku było tak poważne... (walka na 10 sekund maks). Mam nadzieję, że to zadanie wyłamie się ze schematu "przyjmij zadanie, przejdź 30 metrów z włączonym zmysłem odklikując wskazówki, zawalcz z potworem/bossem".
 
Interesująco. Jeśli teraz będą wypuszczać po jednym DLC, to z dwóch tygodni zrobią nam się cztery. Ale jeśli tak zamierzają robić, to liczę na coś dużego. Te zadanie zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Hah, no i wywołałem wilka z lasu. :D Ciekawie się zapowiada. A może to quest w którym pokierujemy Ciri? Medalion by się zgadzał (aczkolwiek wersja z innym wiedźminem jest równie prawdopodobna). A wspomnianą walkę ze
zmutowanym wiedźminem szkoły kota
uznałem za jedną z ciekawszych z gry. To było jeszcze w momencie, kiedy sprawiała jakieś wyzwanie i pojedynek budził wiele emocji. :)
 
Widocznie mało wymagający jesteś skoro takie pierdółki zadowalają. Zadania na max 5 minut.

Ja od gry wymagam głębokiej i wciągającej fabuły. Wiedźmin mnie zadowolił pod tym względem aż nadto i nie czuję się oszukany, jak chcesz to poszukaj na forum już o tym pisałem. Zadania z DLC są bardzo ciekawe i na prawdę sprawiły mi wielką przyjemność po skończeniu głównego wątku. Nie wiem czego ty oczekujesz od darmowych DLC..
 
Opis zlecenia od Gamespotu: "Explore a forgotten village and discover its terrifying secret. Find out who or what slaughtered its inhabitants and use all your witcher skills to confront this mysterious force."
After you apply the latest Witcher 3 game update, you'll find a new witcher contract in Oreton village. Inhabitants of the nearby city of Honorton are struggling against a monster known as a "spook." It's your job, as usual, to save the day.
This quest is free DLC number 15 of 16 planned add-ons. The final free content will be released next week."

To juz 15? Stracilem rachube. Wyglada na to, ze ostatni to wdzianko Ciri?
 
Ze schematem ktorejs zbroi w jaskini pod Polnocnym Novigradem. Tam gdzie trzeba bylo przelaczac wajchy i wskoczyc to studzienki z utopcami.
 
To juz 15? Stracilem rachube. Wyglada na to, ze ostatni to wdzianko Ciri?
Bo nie jest piętnasty, ewidentny błąd z ich strony. Pewnie popatrzyli na spis w folderze z DLC, ostatnie miało faktycznie numer czternasty, ale brakuje jedenastki i dziewiątki.
 
No wlasnie przejrzalem liste i nie zgadzalo mi sie. Nie mam zludzen, na talie Gwinta ze Skellige ani "Rogue" nie licze :/ Przynajmniej to zadanie zapowiada sie klimatycznie.
 
Last edited:
Top Bottom