Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

+
Batman,batman, batman...
W samochodzie, na samochodzie i w ogóle.

A i jeszcze taka scena na yt (jest ich trochę) z batmobilem
 
Ben Affleck jako Bruce Wayne, chyba pierwsze oficjalne zdjęcie w rozsądnej jakości.



Tak bardzo łysy Lex Luthor...



No i pierwsze oficjalne (chyba) zdjęcie Wonder Woman w kostiumie.



Więcej fotek tutaj -> CLICK
 
No i pierwsze oficjalne (chyba) zdjęcie Wonder Woman w kostiumie.

Drugie. Choć pierwsze ze zmienioną kolorystyką stroju.

Tak bardzo łysy Lex Luthor...

Wiemy że w którymś momencie łysy będzie. Zarówno Gene Hackman jak i Kevin Spacey we wcześniejszych iteracjach postaci nosili peruki, więc to może mrugnięcie okiem w tę stronę.

Najciekawsze jest jednak zdjęcie Bruce'a i Diany. Romans? Bardziej utrwalona w komiksach jest relacja między Dianą i Clarkiem, acz i wariant z Batmanem był przerabiany. Pamiętam też, że Amy Adams stwierdziła, że Wonder Woman nie jest rywalką dla Lois Lane, więc możliwe, że coś jest na rzeczy.
 
Poprzednie animacje z DC były na ogół co najmniej niezłe, ale to wygląda odpychająco :blink:
 
Nie wydaje mi się, by wyglądała odpychająco. Jest zwyczajnie skierowana do młodszego widza. WB ma bardzo zróżnicowane animacje, np. całkiem niedawno wypuścili Justice League: Gods and Monsters:

 
Mnie właśnie ta rozpierducha nie pasuje no i sama koncepcja na fabułę. Do tego scena z...

Zodem w w worku może sugerować potwierdzenie pewnej plotki. Plotki według której Doomsday powstanie ze szczątek Zoda i będzie głównym przeciwnikiem w filmie sterowanym przez Lexa Luthora...
 
A mi się podobał Man of Steel; dobrze, że nie czytałam recenzji, tylko sobie obejrzałam po cichutku.
 
Top Bottom