Problem z misją "W wilczej skórze"

+
Problem z misją "W wilczej skórze"

Mianowicie została mi ostatnia mam nadzieje część misji "Pozbądź się potwora z ogrodu" jednak nie potrafię tego zrobić przeszukałem cały ogród z 100 razy, podziemia, studnie itd. niczego się nie dowiedziałem. Po zabiciu potwora odradza się ponownie po kilku dniach. Zrobił ktoś tą misje? proszę o pomoc.
 
Już nie pamiętam jak, ale dostałem się to jakiejś jaskini. Jest ona na terenie ogrodu. I tam quest idzie dalej.
 
Ja mianowicie mam problem taki iż znalazłem klucz, zabiłem wilkołaka i dalej mi pisze "znajdź klucz"

zwyczajny BUG - jeśli masz możliwość to wczytaj ostatniego save'a i przejdź tego questa jeszcze raz, w przeciwnym wypadku nie zniknie on z quest loga co wiąże sięz tym że nie otrzymasz xp golda i itemków związanych z wykonaniem tego questa
 
Dzięki za odpowiedź , rozwiązaniem było to by zwyczajnie podejść do tej kraty pod którą jest jaskinia :D
 
Jest jakiś BUG z tą misją, zjadłem przypadkiem mięsą wilkołaka albo w inny sposób jes straciłem nei pamietam i nie mogę teraz zakończyć Questa, skąd otrzymać ponownie mięsą ?
 
Mam ten sam problem, brak mięsa z wilkołaka
Na tym filmiku wyraźnie widać, że owe mięso zbiera się po zabiciu wilkołaka https://www.youtube.com/watch?v=XrcBiYLBx9c około 14:30, sęk w tym iż po zabiciu go niczego nie dropnął, pomysł z wczytaniem wcześniejszego zapisu odpada, albo za daleko, albo po wczytaniu ubijam wilkołaka i nic się nie dzieje. Jakieś pomysły jak to przejść, bo wczytanie save odpada z deczka.
Czy drop po jakimś czasie znika? Może jakimś cudem go przeoczyłem, gdy pierwszy raz go ubijałem i muszę teraz poszukać ?

Co ciekawe, w trakcie tego questa odblokowuje się kolejny Bezimienny, znajduje się on w zadaniach głównych, w opisie tylko bym wskoczył do studni, wskakuję, podchodzę do kolesia który leży w studni i nic się nie dzieje, jest interakcja, ale Gerald nic nie mówi, po prostu kuca chwilę przy nim i nic poza tym. Cele zadania wskocz do studni i obok brak wpisu
 
Last edited:
Ja mam z kolei inny problem. Podczas rozwiązywania poprzedniego questa w tej lokacji: tego, po którym ogród umiera, odwiedziłęm i tę jaskinię pod leżem morkvarga. Znalazłem tamto ciało, ale gdy je aktywowałem geralt powiedział tylko, że to są chyba ofiary wilkołaka. Teraz rozwiązuję quest "w wilczej skórze" i nie mogę aktywować tych ciał", więc nie mogę przepchnąć zadania do tyłu. Na prawdę nie mam ochoty wracać się 6-7h gry do tyłu. Czy może jest jakieś rozwiązanie? Przez konsolę, którą mody udostępniają? Jakieś inne wyjście?
 
Z najnowszych wieści, udało mi się znaleźć mięso wilkołaka, jak widać drop zostaje, bo pierwszym razem ubiłem go niedaleko miejsca w którym znajdujemy jego nogę. Co śmieszne drop leżał skitrany w krzaku, a mam już tyle ziółek iż nie zwróciłem na to uwagi, tak czy siak, drop leżał i udało mi się go podnieść, mam nadzieję, że pomogłem tą informacją :)
 
Po zabiciu potwora odradza się ponownie po kilku dniach. Zrobił ktoś tą misje? proszę o pomoc.

Żeby się przestał odradzać musisz go odczarować. Odczarować można na 2 sposoby:

1.
nakarmić mięsem wilkołaka
2.
zdobyć wisiorek z wilczym kłem od Tordara

Można też zainkasować 2 nagrody na raz
najpierw rozmawiając z Morkvargiem o nagrodzie, a potem atakując go i zabijając
 
@Nirenith: Mam wisiorek, ale nie wiem co dalej? Opis zdradza, że ów kieł jest przeklęty, więc pewnie dobrze by było go zniszczyć, bądź wykonać inny rytuał, aby tego pirata odczarować. Jakieś pro-tipy?
 
Zapewne zabiłeś gościa, który ten kieł posiadał, wybierając w trakcie rozmowy opcję, która doprowadziła do walki? Jeśli tak, to już questa nie rozwiążesz za pomocą wisiorka i musisz wybrać tę drugą metodę tj.

nakarmić wilkołaka mięsem
 
@Nirenith: Mam wisiorek, ale nie wiem co dalej? Opis zdradza, że ów kieł jest przeklęty, więc pewnie dobrze by było go zniszczyć, bądź wykonać inny rytuał, aby tego pirata odczarować. Jakieś pro-tipy?

Nie trzeba.
Daj go Morkvargovi. Pojawi się taka opcja w dialogu.

Ale faktycznie
ja nie zabiłam Tordara.
To może być przyczyną.
 
Mam znaleźć klucz pod jaskinią wilkołaka, problem polega na tym że już wcześniej byłem pod tą jaskinią i nie mogę wejść w interakcję ze szkieletami i tym samym ruszyć dalej zadania.
 
Też miałem problem z mięsem, ale pomogło mi, że podczas rozmowy z wilkołakiem, po walce, zamiast go dobijać, zostawiamy go, wtedy zostaje jego truchło. Udało mi się to i przy rozwalonych drzwiach i w jaskini.
 
Witam,
Również ta misja wisi mi w aktywnych zadaniach. U mnie było tak, że pierwszy raz znalazłem Wilkołaka i nakarmiłem go zwykłym mięsem i owocami potem go dobiłem. Potem pobiegałem jeszcze po ogrodzie i miałem info "zabij potwora". Udałem się do jaskini gdzie dałem wilkołakowi zgniłe mięso i zniknął. Udałem się po nagrodę. W drodze powrotnej wpadłem na przystań i tam po bójce okazało się że mam kieł, następnie poczytałem że miałem dać wilkołakowi jego zgniłe mięso. Można coś jeszcze zrobić żeby to zadanie zniknęło z aktywnych? Pobiegałem po ogrodzie i znalazłem jeszcze klucz do pomieszczenia z symbolem Freji i nogę wilkołaka ale już po raz trzeci bestia się nie pojawiła.

Przez chwilę też pojawiło mi się zadanie Bezimienny ale niestety nigdzie nie jest dostępne
[Konsola PS4]

how to do a screen shot

upload images
 
Last edited:
Top Bottom