Seriale

+
Mam Netflixa za friko na miesiąc ale chyba nie przedłużę. Nie bardzo jest co oglądać, Daredevil dokończę, przelecę jeszcze raz Ray Donovan i reszta jest po angielsku i lipa ;/
 
Już o to pytałem kiedyś. Jest jakaś strona/y gdzie można sobie pobrać nieskompresowane wersje trailerów filmowych?
Taki filmowy odpowiednik Gamersyde?
 
I jeszcze obrazek z instagrama Duchovnego:

Rob and Laura Petrie 15 years later


:D
 
To było do przewidzenia, ale osobiście wolałbym żeby Frank został takim pobocznym bohaterem pojawiającym się to tu to tam. No i chyba nigdy nie doczekam Moon Knighta :(

http://naekranie.pl/aktualnosci/the-punisher-netflix-i-marvel-tworza-kolejny-serial-769715

Co do Shannary, mam nieco podobne odczucia. Świat mnie zainteresował (widać, że te Cztery Krainy powstały na gruzach naszego świata i chciałbym się dowiedzieć więcej), podoba mi się też strona wizualna, ale cała reszta... Strasznie to wszystko nijakie i bez polotu, a dialogi są tak denne, że plomby wypadają z zębów. Przez połowę pilota miałem wrażenie, że oglądam serial o amerykańskich nastolatkach szykujących się do balu maturalnego, a nie epicką historię walki dobra ze złem. I jeszcze te typowo młodzieżowo-współczesne piosenki w tle. Ja rozumiem, że to MTV, ale serio?

Generalnie nie miałem wielkim oczekiwań. Książek nie znam, o serii usłyszałem kiedy zapowiedzieli serial, zwiastuny oglądałem tylko fragmentami. Mimo to i tak jestem rozczarowany, bo nie spodziewałem się że będzie aż tak źle. Pewnie zobaczę jeszcze ze dwa odcinki, bo głupio tak przerwać po samym pilocie, ale nie mam wielkich nadziei. Jedyne co mnie może utrzymać przy tym to właśnie kwestia samego świata oraz Manu Bennett, który nawet jak gra w chłamie to i tak jest spoko.
 
Jestem po 10 odcinku Ash vs Evil Dead i trochę się rozczarowałem finałem.

Ash poszedł na układ i oddał Necronomicon, to było dość nierozsądne, ale takie decyzje podejmuje czasem Ash no i ogólnie mieści się w konwencji serialu, czasem troche głupio idiotycznie, z domieszką gore

Teraz tylko pytanie za 100 punktów... czy bedzie drugi sezon?, bo pojawiały się niezbyt optymistyczne znaki, po kilku odcinkach oglądalność nie powalała, może coś się zmieniło?

Chociaż suma sumarum serial wypadł bardzo dobrze, jak miałbym go oceniać dałbym uczciwie 8/10 bo był dobry, tylko te zakończenie trochę mi nie leży.
 
Last edited:
Wasze oczekiwania?
Jak to co? Showers around the corner ;) Widać, że serial będzie conajmniej dobry. Z tego co wiem startuje w walentynki.

Jestem po 10 odcinku Ash vs Evil Dead i trochę się rozczarowałem finałem.
Ależ w takich filmikach nie ma się co dopatrywać najmniejszego sensu. To typowy ,,oglądalnik''. Fajna konewncja komedio-horrou o idioto-gorowym charakterze.
Pierwsze kilka epizodów sprawia pewną satysfakcję i nawet bawi. Później do końca sezonu oglądałem od niechcenia, z poczuciem dokończenia.
 
Last edited:
Pierwsze kilka epizodów sprawia pewną satysfakcję i nawet bawi. Później do końca sezonu oglądałem od niechcenia, z poczuciem dokończenia.
Dokładnie, na początku to się dobrze oglądało: klimat, świeżość, żarty, nie wiem Ash[?] A później wszystko się nudziło, powtarzało, żarty już nie śmieszyły i ten cały minimalizm...meh
btw:
jak komuś się nudzi to za parę minut na Kulturze leci Utopia
 
Skojarzyło mi się z Homeland. Zapewne wszystkie tego typu seriale będę już do niego odnosić.
Dobrze, że jest Olivia Colman i Hiddleston, to przeboleję jakoś Laurie'go. House 'obrzydził' mi tego aktora.



Odświeżam sobie The X Files przed powrotem Suclly i Muldera. Doskonale się ten serial starzeje. Oglądam chyba 3ci raz i jeszcze bardziej mi się podoba.
 
Last edited:
I mnie się X Files zawsze podobało. Oglądam sobie teraz na FOX i bawię się tak samo dobrze, jak za pierwszym razem, a to już chyba, jeśli dobrze liczę, czwarty. :yes
 
Media publiczne mimo względnie wysokiego poziomu kulturowego zawsze cenzurowały ucinały i wycinały.
 
23:00 – 6:00: "Jednostronne pokazywanie korzyści życia dorosłego pomijające obowiązki (np. praca); społeczne usprawiedliwianie agresji, wulgarności, uprzedzeń i negatywnych stereotypów społecznych; wadliwy obraz natury ludzkiej polegający na szukaniu tylko egoistycznych przyjemności, dążeniu do sukcesu za wszelką cenę z wykorzystaniem innych osób do własnych celów; obrazy naturalistycznego seksu, patologicznych form życia seksualnego, agresji przedstawionej w sposób brutalny; nieuczciwość, wulgarność, postępowanie moralnie naganne osób atrakcyjnych bez oceny niewłaściwości tego zachowania, nagradzanie przejawów społecznej patologii."
Myślałem że przynajmniej na Kulturze wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, że jest jedna wersja a nie kilka różnych. Jak im się to spinało to mogli przełożyć o pół godziny [premiera: 22.30] i tyle a nie kroić :dead:
 
Top Bottom