problem z witcher 2

+
Status
Not open for further replies.

ne025

Forum regular
problem z witcher 2

mam problem nie wyswietlaja mi sie napisy w menu ani nigdzie ingdziej musze grać po omacku i reklamy przy starcie same nie przeskakuja ale to mały problem gorzej z napisami pomóżcie prosze !!!!!!!!!!!!!!!!
 

ne025

Forum regular
a no i jeszcze jakieś dziwne dwie kulki nad głowa geralta no i np ogień i np zwierzeta np muchy wyswietlaja sie jako kwadraty które zmieniaja kolor czerwony niebieski i tak na zmiane nie wien jak to opisac dokładnie !!!!
 
konradhensz said:
a no i jeszcze jakieś dziwne dwie kulki nad głowa geralta no i np ogień i np zwierzeta np muchy wyswietlaja sie jako kwadraty które zmieniaja kolor czerwony niebieski i tak na zmiane nie wien jak to opisac dokładnie !!!!
Więc mogłeś przesadzić z grafiką, spróbuj zmniejszyć jakość grafiki w konfiguratorze przed odpaleniem gry, jeśli to nie pomoże to trzeba będzie chyba od nowa zainstalować grę
 
A nie podkręcałeś karty graficznej? Sprawdź temperatury jakimś programem, zwróć szczególną uwagę na temperaturę grafiki.
 
może wina za słabej karty graficznej? ja miewałem niejednokrotnie takie problemy, gdy na leciwych kartach odpalałem gry ze zbyt dużymi wymaganiami (pierwszy raz tak miałem gdy na karcie 2MB odpalałem Tomb Raidera 2 :D ). Może też przesadzasz z overclockingiem albo wgl z ustawieniami grafy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom