Search results

+
  1. G

    Obchody 10 lecia - zakończenie

    Ależ mnie ominęła impreza :/
  2. G

    Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

    VS na iOS to porażka. Jeśli jakaś iOSowa aplikacja nie wbije się na topowe listy, to ginie śmiercią naturalną. Nie sądzę, żeby mieli z iVSa sensowne zyski.
  3. G

    Obsługa bezprzewodowego pada x360

    Polecam również ten sterownik/emulator: http://www.motioninjoy.com/download Dla Dualshocka jest niezastąpiony.
  4. G

    Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

    Dopóki gracze kupują mandę, dopóty o2t będzie przeciągać sprawę. Widocznie jeszcze wychodzą delikatnie na plus, więc VS trwa, ale zarabiają na tyle mało, że żadne inwestycje nie wchodzą w grę. Nie sądzę, żeby odwlekali w czasie upadek VSa, gdyby ten przynosił straty. Wydźwignąć VSa z grobu miał...
  5. G

    [LINKI] Piszą o nas!

  6. G

    Oreny

    Swego czasu o orena było trudniej, a teraz, dostać orena, to tyle co splunąć :p e: Właśnie splunąłem kilka razy w tym temacie i stwierdzam, podobnie jak przedmówcy, że drzewiej było lepiej.
  7. G

    Jak połączyć Wiedźmina Versus z forum

    Coś czuję, że się tego zrobić nie da psze pana.
  8. G

    Moje rysunki i grafiki. :)

    Jak na moje laickie oko, to chyba coś tu nie tak jest z nogami ;)
  9. G

    Seriale

    http://www.tv.com/the-practice/show/223/videos.html?q=The%20Practice&tag=video_table;paginator;3&pg=3Jest jeden haczyk. Czeka Cię wycieczka do USA ;p
  10. G

    Gry komputerowe

    Chyba możesz sobie darować pudełkową edycję, skoro zamiast płyty znajdziesz w niej kod do ściągnięcia gry z netu ;)
  11. G

    Gry komputerowe

    A ja Dragon Age'a raczej odradzam. Nieciekawe uniwersum, niepotrzebne dłużyzny a poziom trudności jakoś taki kiepsko zbalansowany.
  12. G

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy macie jakieś plany odnośnie OnLive'a?
  13. G

    Gry komputerowe

    Właśnie pograłem troszkę w Batmana Arkham Asylum na... netbooku. Potestujcie, choćby z ciekawości: http://www.onlive.com ;)
  14. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Coma to był świetny zespół, do czasu wydania 2. płyty, której zdzierżyć nie mogłem. Comę znałem na długo przed ich oficjalnym debiutem i na polskiej scenie naprawdę wybijali się in plus. Po sukcesie uderzyła jednak sodówka, zwłaszcza Roguckiemu, co wiem z relacji znajomej znajomego tegoż...
  15. G

    Gry komputerowe

    Czasami dobór drużyny mógł poprawić sprawę, a czasami nie. Dla mnie na normalnym poziomie trudności nie do przejścia byli Ożywieńcy. Na łatwym poziomie jest po prostu za łatwo. A gry jeszcze szczerze mówiąc nie przeszedłem. Za dużo tam przydługich misji wypełniających ;)
  16. G

    Seriale

    A co Ci będę pisał, obejrzyj pilota :p
  17. G

    Seriale

    Jeśli ktoś nie próbował, to polecam "Breaking Bad". Historia nauczyciela chemii, który w wieku 50 lat dowiaduje się, że, no cóż, nie za wiele mu do końca życia pozostało. Finansowo również nie domaga i wpada na genialny pomysł... rozpoczęcia produkcji narkotyków.
  18. G

    Wieści z community - 15 miesięcy!

    No dobra, to kiedy nowe wieści? A może już jakieś przegapiłem?
  19. G

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Już jest od jakiegoś czasu pierwszy filmik tego typu - dev diary. Na pewno będzie ich więcej.
  20. G

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Podobnie już od dawna wygląda lista moderatorów przy rosyjskim versusowym dziale... A właśnie, zrobi ktoś z tym porządek?
Top Bottom