Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
Odyn said:
@Danti
Dobra przekonałeś mnie, ale jeżeli dobrze rozumiem chcą sprzedać o2t, w tym prawa do VS? Dante, mógłbyś wysłać na pw linki do artykułów?
Raczej nie... Sprzedana będzie sama spółka razem z grami, które są rentowne. A to się chyba Versusa nie tyczy. Versus wg mnie pójdzie w zapomnienie (chociaż chciałbym się mylić).
 
@Odyn , wyświetla mi sie że nie mozesz otrzymać wiecej wiadomości o_O
to wrzucam tutaj
http://it.wnp.pl/infovide-matrix-blisko-dwoch-przejec-moze-wprowadzic-one2tribe-na-newconnect,148699_1_0_0.html
http://www.parkiet.com/artykul/1088974.html
http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,9295148,Infovide_Matrix_moze_jeszcze_w_I_polowie_roku_sprzedac.html
 
heh, no faktycznie skrzynka była zapełniona, dzięki za linki, a tak btw. to czemu tylko 50 maks. wiadomości można mieć w skrzynce trochę mało...
A zresztą bez o2t VS nie zostanie skasowany czy cuś w tym stylu?
 
nie wierze żeby wyłączyli serwery z versusem, bo na razie to na nim zarabiają i chyba raczej niezłe pieniądze. Chillingo poprzez stronę itunesa sprzedaje go od paru miesięcy na iphony, ipody i ipady. W samych Stanach iphonow i ipadow jest około 25 milionów. Jeśli w cenie 0,99$ za ile sprzedają versusa ściągnie go co dwusetna osoba, to tylko w USA zysk jest 125tysięcy dolarów. Żeby ściągnąć grę trzeba wejść na
Mój link
bo inaczej się nie da. Wątpie żeby ktoś ściągał grę za niecałego dolara z torrenta. Więc pewnie za każde wejście zakończone ściągnięciem gry itunes dodatkowo jeszcze płaci o2t, bo gra nakręca im odwiedzalność strony. Do tego dochodzą zyski z płatnych mikstur częściowo droższych niż sama gra :) + to co Chillingo sprzeda w innych krajach. Dlatego moim zdaniem pomysł umowy o2t z EA był od strony finansowej bardzo sensowny.
 
A mnie właśnie naszła ochota na powrót do gry, jednak uznałem że fajnie było by zacząć wszystko od początku i tak właśnie zrobiłem. Mam nadzieję, że O2T doda wreszcie jakieś urozmaicenia do gry. :)
 
VS na iOS to porażka. Jeśli jakaś iOSowa aplikacja nie wbije się na topowe listy, to ginie śmiercią naturalną. Nie sądzę, żeby mieli z iVSa sensowne zyski.
 
to prawda, VS na iPhone'a jest słaby, bez podróży gra ma mały sens..

z czystej ciekawości - czy o2t uruchomi jakieś forum Vs ? :)
 
SinJin said:
to prawda, VS na iPhone'a jest słaby, bez podróży gra ma mały sens..

z czystej ciekawości - czy o2t uruchomi jakieś forum Vs ? :)

Nikt z o2t tu raczej nie zagląda, resztka kontaktu z community skończyła się razem z odejściem Kpt_Włodzimierza. IMHO nie ma co liczyć na forum, zmiany w grze czy nawet poprawki bugów. Developer przecież od dawna się tą grą już nie interesuje.
 
Tylko na co forum Wam? Nie ma sensu zgłaszać bugów, pomstowanie na o2t też nic nie da.
 
SinJin said:
to prawda, VS na iPhone'a jest słaby, bez podróży gra ma mały sens..

z czystej ciekawości - czy o2t uruchomi jakieś forum Vs ? :)

Sin, VS funkcjonował bez podróży i to był najlepszy okres w historii tej gry. Wolałbym żeby zabrali sobie te dodatkowe lokacje, oblegi i używki, a wrócił klimat z początków gry i ci gracze którzy wtedy grali a potem odeszli, nawet podróż z KM do Wyzimy mogłaby trwać znowu 45 minut, Problemem jest to co juz tu było wiele razy wymieniane - kompletny brak zainteresowania o2t przeglądarkowym VSem i totalny burdel który z tego wynika (brak forum, błędy w grze których nawet nie da się zliczyć, brak komunikacji ze środowiskiem graczy itp)
też nie wierzę żeby o2t było zainteresowane uruchomieniem kiedykolwiek forum bo nie da to $$$
 
Ah, powróciłem do Versusa i oto pierwsza z walk która mi naprawdę wyszła. :D

http://versus.thewitcher.com/#/world2,pl/fight,486185233
 
Witam,mam pytanie w sprawie wiedzmina versusa....czy nadal jest mozliwy wykup"abonamentu"na telefon tak jak było kiedys?tzn.kiedys w era(t-mobile)versus był dostepny w telefonie za 2zl/tygodniowo,jest nadal ta opcja?jak tak to czy tylko w t-mobile?
 
mam samsung sgh f480,to nie jest smartfon,ma platforme java gdy wchodzę na stronę versusa każe pobrać flash playera ,klikam i nic się nie dzieje...
 
Top Bottom