10 lat wiedźmińskiego forum - wyniki konkursów

+
Chcesz powiedzieć, że damska M trafiła do Ciebie? ;p Poprosimy o fotosa na dowód, że masz podkreśloną figurę!
No niekoniecznie, niemniej przygotowywałem nadruki na damskie koszulki kiedyś tam. Fajnie leżą na dziołchach. ;)
 
Dziękuję bardzo za nagrody! Są świetne, nawet opakowanie przesyłki sobie zostawię :p. Koszulka wspaniała, piny i naklejki też są bardzo fajne, dobrze, że naklejki są inne niż te, które będą dodawane do pudełka z grą. I jeszcze takie pytanko do innych forumowiczów, którzy dostali koszulkę. Czy też otrzymaliście rozmiar L?
 
Jeżeli jakiś pan lub pani nie zgłosi się do wymiany (męska/damska M za L) to koszulka idzie do krawcowej albo na półkę "świętości" obok zeszytów z W2. Nie sprzedaję skarbów!
 
Dopiero dzisiaj otrzymałem przesyłkę.

Co ciekawe, bynajmniej nie była to wina Poczty Polskiej, ale moja własna, ponieważ w pierwszym mailu do CDPRED podałem błędny adres.
W związku z tym chciałbym powiedzieć, że jestem pod olbrzymim wrażeniem kontaktu z klientem, uprzejmości i gotowości do pomocy! Gdy nagroda wróciła do nadawcy, została wysłana ponownie na poprawiony adres, dzięki czemu teraz mogę wybierać miejsce na ścianie na zawieszenie plakatu :)
Mimo tak głupiego błędu z mojej strony Redzi zrobili wszystko co mogli, żeby mi pomóc.

Serdecznie Wam dziękuję za wyrozumiałość i fantastyczne nagrody! :D
 
Top Bottom