Aktualizacja 2.02 już wkrótce!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
16x9_PL.png


Pracujemy na aktualizacją 2.02! Zanim wyjdzie chcieliśmy przedstawić Wam najważniejsze poprawki i zmiany, które do niej trafią.
  • V nie będzie już umierać po wejściu do AV-ki Delamaina w misji Spójrz na to miasto z góry.
  • Naprawiono zasunięte drzwi blokujące wejście do Black Sapphire w Interregnum.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego wszczepy mogły zostać obniżone do Generacji I po aktualizacji gry do wersji 2.01.
  • Naprawiono efekty pasywne za zdobycie umiejętności.
  • Zbalansowano liczniki czasu w misjach kurierskich.
Uwaga: Nadal badamy problem, w wyniku którego gracze na Xbox Series X|S nie otrzymują samochodu Quadra Sport R-7 "Vigilante" jako bonusu za zamówienie w przedsprzedaży. Wspólnie z Microsoft pracujemy nad tym, by zidentyfikować przyczynę u podstaw problemu i zapewnić jak najszybsze rozwiązanie. Dziękujemy za cierpliwość.
 
  • V nie będzie już umierać po wejściu do AV-ki Delamaina w misji Spójrz na to miasto z góry.

Ten błąd da się niejako przeskoczyć otwierając mapę przed wejściem do AV-ki (wówczas nie otwierają się drzwi do AV-ki, ale przez nie przenikamy ;) ).
Jednak przyznaje, że błąd był dość irytujący.
 
Naprawcie Garderobę. Opcja usunięcia/ukrycia w niej ubrań będzie bardzo mile widziana. Czy w patchu 2.02 będzie to dodane?
 
Dla mnie do poprawienia jest to, żeby u sprzedawców były lepiej oznaczone bronie/hacki które nie będą mogły na razie być użyte ze względu na zbyt niski poziom, brak pewnych umiejętności lub przez brak odpowiednich wszczepów. Były pewne momenty w grze, że kupowałem hacki oraz bronie i się zastanawiałem, czemu nie mam zakupionych rzeczy w oknie zmiany ekwipunku, pomimo że mam je w plecaku. Potem zajarzyłem, że jeżeli jest w tym sklepie takie charakterystyczne tło dla broni, to przy obecnych statystykach postaci na razie jej nie użyjesz. Te tło właśnie jest za mało sugestywne, gdyż jest czasami słabo widoczne, a przy najechaniu kursorem nie ma informacji dlaczego nie można danej rzeczy użyć.
 
Czy możecie naprawić trofeum "The Quick and the Dead"? Zabiłem ze 100 wrogów przy użyciu Sandevistanu, a trofeum nadal nie wpadło.
Szybki research w sieci pokazuje że to trofeum jest zabugowane od premiery gry, czyli prawie 3 lata temu....
 
Mam nadzieję, że po cichu naprawią to co zepsuli w patchu 2.01, czyli pogorszanie wydajności wraz z czasem gry.
Włączam grę, mam 100 fps-ów a jakieś 2 godziny później już tylko 50. Pomaga wyłączenie i włączenie gry :)
No i oczywiście gra wypłasza się przy wyjściu z niej. Czyli pewnie jakiś memory leak...
 
Mam nadzieję, że po cichu naprawią to co zepsuli w patchu 2.01, czyli pogorszanie wydajności wraz z czasem gry.
Włączam grę, mam 100 fps-ów a jakieś 2 godziny później już tylko 50. Pomaga wyłączenie i włączenie gry :)
No i oczywiście gra wypłasza się przy wyjściu z niej. Czyli pewnie jakiś memory leak...
U mnie czasami ścina jak jestem w City Center, dźwięk w radiu też trochę trzeszczy, a tak to nie zauważyłem jakichś spadków z czasem.
Gra mi się wywaliła może ze 3 razy na razie, a mam na liczniku ponad 120 godzin. Gra wywala jak zadarłem ze zbyt dużą grupą wrogów, i raz jak rzuciłem nożem w kamerę ;D.
 
Mam nadzieję, że zrobicie coś z wywalaniem do pulpitu, gdy V omdlewa w misji "Właściwy moment". Robiłem X kombinacji i nadal to samo. :D
 
Nie wiem czy zauważyli ale kiedy zacząłem widmo wolności to od początku mam songbird na łączach, i przez to nie mogę przewinąć czasu , nikt nie może do mnie zadzwonić ani ja nie mogę dzwonić dlatego nie mogę posunąć fabuły do przodu
 
Last edited by a moderator:
Mam nadzieję, że zrobicie coś z wywalaniem do pulpitu, gdy V omdlewa w misji "Właściwy moment". Robiłem X kombinacji i nadal to samo. :D
Sprawdź czy nie masz modów / pozostałości po nich - u mnie się okazało, że pozostały jakieś pliki i to one były odpowiedzialne za wyloty w tej właśnie misji.

<ścieżka_do_gry>\archive\pc\mod\
 
Last edited:
W mojej opinii PL jest wybitny.
Uwiera mnie:
- brak możliwości eksperymentowania z różnymi modami broni (ich niezdejmowalność jest niefajna) ;
- brak szansy na reset atrybutów choćby za cenę atrybutu bądź atutu albo Edków (wybory - dylematy? Taa, jasne. Nie! Nuda.);
- brak jakościowej różnicy parametrów napojów i żywności (szkodliwe zubożenie);
Jeśli jakaś korpo-magisterka miałaby ochotę odesłać mnie do modów to niech się... to nich sobie podaruje.
 
W mojej opinii PL jest wybitny.
Uwiera mnie:
- brak możliwości eksperymentowania z różnymi modami broni (ich niezdejmowalność jest niefajna) ;
- brak szansy na reset atrybutów choćby za cenę atrybutu bądź atutu albo Edków (wybory - dylematy? Taa, jasne. Nie! Nuda.);
- brak jakościowej różnicy parametrów napojów i żywności (szkodliwe zubożenie);
Jeśli jakaś korpo-magisterka miałaby ochotę odesłać mnie do modów to niech się... to nich sobie podaruje.
No właśnie miałem odesłać cię do modów, ale tego nie zrobię ;D
Wszystko co ci uwierało dodają mody właśnie. Czyżbyś grał na konsoli?
Nie liczyłbym na to że zostanie to oficjalnie zaimplementowane... Mieli 3 lata by to zrobić, a nie zrobili.
Gra w 2.0 jest lepszym doświadczeniem na pewno, ale jest jeszcze wiele rzeczy i QoL ulepszeń które mogłyby się w grze znaleźć.
 
No właśnie miałem odesłać cię do modów, ale tego nie zrobię ;D
Wszystko co ci uwierało dodają mody właśnie. Czyżbyś grał na konsoli?
Nie liczyłbym na to że zostanie to oficjalnie zaimplementowane... Mieli 3 lata by to zrobić, a nie zrobili.
Gra w 2.0 jest lepszym doświadczeniem na pewno, ale jest jeszcze wiele rzeczy i QoL ulepszeń które mogłyby się w grze znaleźć.
Fajnie, że nie odsyłasz mnie do modów choć chciałaś ;) Doceniam, LOL. Napisałam z troski lecz bez krzty nadziei na udoskonalenia na "wezwanie z NC", że się tak wyrażę. Choć mam w pamięci ze wszech miar słuszną inicjatywę ogrywania Cymbergaja przez wybranych spośród graczy testerów. Czy to możliwe żeby nie zwrócili na takie sytuacje uwagi? To nie jest nawet konstruktywna krytyka tylko zwyczajna ciekawość komu nie zależy... Zresztą, zgadzam się, że możemy sobie only pogadać a i tak przy odrobince złej woli zostaniemy uznane za niewdzięcznice, które nie piszczą z zachwytu *
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom