Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Wenzel said:
ja bym wybrałw wiedzmin update mnie nie zależy specjalnie by więcej kaski stracic
W Wiedźmin Update nie ma płyty z grą. Są same patche, edytor i przygody. Jak nie masz edycji podstawowej gry, to pakiet Wiedźmin Update chyba na wiele Ci się nie zda...
 
Iwona said:
Iwona said:
ja bym wybrałw wiedzmin update mnie nie zależy specjalnie by więcej kaski stracic
W Wiedźmin Update nie ma płyty z grą. Są same patche, edytor i przygody. Jak nie masz edycji podstawowej gry, to pakiet Wiedźmin Update chyba na wiele Ci się nie zda...
No chyba że ktoś chce mieć ładne pudełko na półce :)
 
PanKarol said:
PanKarol said:
PanKarol said:
ja bym wybrałw wiedzmin update mnie nie zależy specjalnie by więcej kaski stracic
W Wiedźmin Update nie ma płyty z grą. Są same patche, edytor i przygody. Jak nie masz edycji podstawowej gry, to pakiet Wiedźmin Update chyba na wiele Ci się nie zda...
No chyba że ktoś chce mieć ładne pudełko na półce :)
No tak, ale skąd samą grę w takim układzie wziąć? Bo mając same patche gry nie przejdziesz, bo je chyba trzeba mieć na czym zainstalować... jak się mylę, to popraw :beer:PS. masz czarujący uśmiech, choć stan uzębienia mógłby być lepszy :p
 
Iwona said:
Iwona said:
Iwona said:
Iwona said:
ja bym wybrałw wiedzmin update mnie nie zależy specjalnie by więcej kaski stracic
W Wiedźmin Update nie ma płyty z grą. Są same patche, edytor i przygody. Jak nie masz edycji podstawowej gry, to pakiet Wiedźmin Update chyba na wiele Ci się nie zda...
No chyba że ktoś chce mieć ładne pudełko na półce :)
No tak, ale skąd samą grę w takim układzie wziąć? Bo mając same patche gry nie przejdziesz, bo je chyba trzeba mieć na czym zainstalować... jak się mylę, to popraw :beer:PS. masz czarujący uśmiech, choć stan uzębienia mógłby być lepszy :p
Kolego drogi ten Update jest tylko i wyłącznie dla ludzi którzy kupili Wiedźmina w "pierwszym rzucie" (jak ja zresztą - dlatego już sobie go zamówiłem na gram.pl). Po prostu CDProjekt wydał to, żeby ludziom takim jak ja nie było żal, że inni którzy kupili wiedźmina w późniejszym czasie mają bogatszą edycję za tą samą cenę. A tak sobie kupią Update i mają taką samą rozszerzoną edycję. A co do ściągania to tylko i wyłącznie jak komuś się nie chce wydać 20 czy 15 PLN (bo w sumie tyle na gram.pl zapłacisz jak masz zarejestrowanego Wiedźmina). I tyle. Pozdro!
 
Ja zdecydowanie kupie ten dodatek. Mam tylko nadzieje że będzie dostępny też w mniejszych miejscowaściach np. w salonach kolporter
 
piootrek15 said:
Ja zdecydowanie kupie ten dodatek. Mam tylko nadzieje że będzie dostępny też w mniejszych miejscowaściach np. w salonach kolporter
Wątpię że będzie w sieci kolporter. Prędzej Empik Tesco MM. Real itp.Zawsze możesz kupić na gram.plPS kolporter to nie miejscowość ;D
 
ZDECYDOWANIE TAK. Nieżal mi 99 złotych na tak kozacką grę. Pozdro!!!! :) ;) :) ;) :) ;)Jedna emotka zdecydowanie wystarczy...I witam na forum.Undomiel
 
Wiedmin2707 said:
ZDECYDOWANIE TAK. Nieżal mi 99 złotych na tak kozacką grę. Pozdro!!!! :) ;) :) ;) :) ;)
Ale w tym wątku mowa o update za 20zł. Jeśli posiadasz podstawową wersję gry możesz kupić update i zaktualizować do ER.Tu masz wszystko co powinieneś wiedzieć o update.http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update.html
 
Ja z chęcią kupię ER, ale po kupnie Diablo II, braknie mi 3 złote, więc zależy czy je skądś wytrzasnę, arghh życie jest brutalne!
 
Raczej bym nie kupił. Wystarczy, że mam kompleksową wersję Wiedźmina z muzyką i innymi bajerami. Edycję rozszerzoną chce jedynie ściągnąć.
 
Na początku zastanawiałem się nad kupnem jeszcze raz całej gry + edycja rozszerzona, ale jak cała sprawa z usprawnieniami zastała sprostowana odstąpiłem od tego pomysłu. I tak z chęcią kupie udpade ;)
 
Ile by nie kosztował, dwie dychy, czy piątaka, po kiego mi pudełka? I tak mam mało miejsca na regałach, a i tak wszystko będe miał na twardzielu.
 
Kupię i to z pewnością. W dniu premiery wybieram się do empiku tuż po szkole i szybki powrót do domu. A tak poza tym to część pudełka z wizualizacją nagród budzi szacunek ;)
 
Top Bottom