Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
To może nie błąd, ale na pewno strasznie wkurza.
Non stop zmienia się aktywny quest.
Wystarczy SMS, telefon, przejście obok jakiegoś miejsca z innym kontraktem, wejście do samochodu.
 
Last edited by a moderator:
photomode_20022024_010007.png

Drobny błąd - chciałem lepiej zobaczyć twarz Slidera, bo słabe oświetlenie jest, więc stanąłem po prawej stronie. Właśnie dialog się skończył i Slider podjechał do przodu zamykając mnie w pozycji jak na szocie - nie mogę wyjść, ani uruchomić akcji z łączem, a Idrys i Slider wkurzają się że nie chcę się podłączyć. Misja wisi - pozostaje powrót do ostatniego sejwa.
 
Właśnie odebrałem sobie nową pukawkę z Prime, i od razu na wyposażeniu jest luneta z białym kolorem (najsłabsza). Nie wiem czy to normalne, ale przypomina mi się ten błąd, który niedawno zgłaszałem.
Kupiłem lufę/lunetę do broni, odkładam do schowka, a jak wyjmę to z epickiego tieru robi się biała.
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    3 MB · Views: 18
Nie wiem czy to błąd, czy niedopatrzenie w scenariuszu.
Grałem Nomadem, i namówiłem policjantkę Annę Hamil żeby olała miasto i udała się do nomadów. Po ataku rafenów, przeniesieniu obozu pojechałem tam gdzie obóz był wcześniej. Okazało się Anna stoi samotnie jak ta sierota i możemy nawet z nią pogadać o tym że zostawiają ją samą z dzieciakami - tylko że żadnych dzieciaków już nie ma.
 
Nie wiem czy to błąd, czy niedopatrzenie w scenariuszu.
Grałem Nomadem, i namówiłem policjantkę Annę Hamil żeby olała miasto i udała się do nomadów. Po ataku rafenów, przeniesieniu obozu pojechałem tam gdzie obóz był wcześniej. Okazało się Anna stoi samotnie jak ta sierota i możemy nawet z nią pogadać o tym że zostawiają ją samą z dzieciakami - tylko że żadnych dzieciaków już nie ma.
Błąd, chyba nawet od premiery. Dowiedziałem się o nim, gdy nie mogłem jej znaleźć w obozie przy zakończeniu z Nomadami. Jak po skończeniu gry pojechałem do miejsca gdzie był obóz, to tam jej nie było.
Zgłaszałem to już w przeszłości.
 
Ostatnio zaktualizowało mi CP tak że z 70GB pobrał.
Spotkałem takie coś - czyżby wrócił glicz z zatrzymującymi się samochodami bez sensu na środku ulicy (granica sektora?)
Czekałem trochę i korek się nie rozładował (żaden samochód się nawet nie ruszył, aczkolwiek później dało się strzelaniem rozgonić go - jak samochody przełączały się na tryb paniki to już jechali na pałę [to akurat jest fajne]).
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    720 KB · Views: 12
Last edited:
Top Bottom