Brak dostepu do schowka

+
a moim zdaniemsakwa powinna byc nieograniczona. tak jest w gothicu i jakos nikomu to nie przeszkadza, wrecz pomaga.
 
almauk said:
a moim zdaniemsakwa powinna byc nieograniczona. tak jest w gothicu i jakos nikomu to nie przeszkadza, wrecz pomaga. tutaj rozwiazanie jest podobne do obliviona z tymi sakwami i szczerze mowiac, w oblivionie bylo to mocno wkur.... ciagle wracanie sie do handlarzy. tak samo jest tutaj. za malo miejsca jest w sakwach i z reguly wracac sie trzeba po iles tam razy w ta i we wta. a od V aktu zaczyna to zakrawac na kpine. osobiscie mam ten problem w plonacej wyzimie. w tej chwili zaczynam sie juz cofac ostro savem bo eliksirow na trudnym trzeba miec duuuuzo, a z miejscem na nie kiepsko, zwlaszcza jak chce sie jeszcze wykonac pozostale questy, w ktorych potrzebne sa rozne przedmioty, nie tylko skladniki alchemiczne.
To już było chyba przerabiane ze 100 razy.Nie jestem modem ale sugeruje, że wątek można zamknąć.Wszystko zostało wyjaśnione.
 
Chyba jednak przesadzacie. Ringeck, popieram, trzeba samemu decydowac co jest lub bedzie potrzebne, a co nie. Jak mialem ksiazki czy listy to po przeczytaniu sprzedawalem je i nie zbieralem juz nigdy ponownie ksiazek, ktore juz mialem przeczytane. A jesli chodzi o skladniki to staralem sie zdecydowac na konkretny skladnik zawierajacy np rebis i innych z rebisem nie zbieralem. W taki sposob zawsze mialem pelno miejsca na roznego rodzaju pierdolki typu kwiaty, chusty czy cukrowe laleczki na wypadek wiadomych okolicznosci ;D .
 
almapl said:
a moim zdaniemsakwa powinna byc nieograniczona. tak jest w gothicu i jakos nikomu to nie przeszkadza, wrecz pomaga. tutaj rozwiazanie jest podobne do obliviona z tymi sakwami i szczerze mowiac, w oblivionie bylo to mocno wkur.... ciagle wracanie sie do handlarzy. tak samo jest tutaj. za malo miejsca jest w sakwach i z reguly wracac sie trzeba po iles tam razy w ta i we wta. a od V aktu zaczyna to zakrawac na kpine. osobiscie mam ten problem w plonacej wyzimie. w tej chwili zaczynam sie juz cofac ostro savem bo eliksirow na trudnym trzeba miec duuuuzo, a z miejscem na nie kiepsko, zwlaszcza jak chce sie jeszcze wykonac pozostale questy, w ktorych potrzebne sa rozne przedmioty, nie tylko skladniki alchemiczne.
Porównaj co jest bardziej realistyczne:bohater Gothica ,który potrafi schować do kieszeni 1000 mieczy i 200 zbroi ,czy nasz Geralt ,który nosi przy sobie tylko drobne rzeczy ,a broni może mieć tyle ,ile ma na nią miejsca czyli 2 miecze żelazne ,ewentualnie jakąś broń dwuręczną,srebrny miecz,i broń krótką.
 
Chciałem zapytać czy coś się zmieniło po tych wszystkich patchach ?
Chodzi o to czy w V akcie jest dostęp do schowka ?
Bo nie wiem czy mam wszystko co gromadziłem przez całą grę sprzedać w IV akcie
 
Top Bottom