Brak naliczania rankingu, postępu etc.

+
Grałem w Gwinta Betę, grałem trochę i na początku po wypuszczeniu pełnej wersji. W październiku wróciłem po długiej przerwie i gra pomimo rozgrywania przeze mnie gier rankingowych zarówno w S. Kota i jak i w obecnym Mahakamskim, pomimo wielu wygranych nie nalicza kompletnie mmr, pozycji w rankingu ani fragmentów mozaiki. W opcjach jest odhaczona zgoda rankingowa, ale to nic nie daje... jedyne co nalicza to lvl.

Jak naprawić ten problem? Bo przyznam, że do d...y się czuję z tym, że rozgrywam już którąś partię rankingową z kolei i nic ona nie daje...
 

Lexor

Forum veteran
Z tego co widać na Twoim profilu nie rozegrałeś jeszcze ani jednego meczu rankingowego w tym sezonie, na pewno takie grasz? Wybierasz środkową kartę aby zagrać?
 
Pewnie kolega ma zahaczony ptaszek i gra rozgrywki nierankingowe :beer:, wyraźnie pod kartą rozgrywka klasyczna jest napisane ROZGRYWKA NIERANKINGOWA czyli zwykła potyczka.
 

Lexor

Forum veteran
Pewnie kolega ma zahaczony ptaszek i gra rozgrywki nierankingowe :beer:, wyraźnie pod kartą rozgrywka klasyczna jest napisane ROZGRYWKA NIERANKINGOWA czyli zwykła potyczka.
Też bym pewnie tak myślał, ale stan owego ptaszka zawsze się resetuje po każdym restarcie gry, więc musiałby go za każdym razem zaznaczać. co już nie byłoby takie przypadkowe.
 
Dzięki za wsparcie, kontaktowałem się z supportem i faktycznie był jakiś bug. Już śmiga :)
 
Top Bottom