brosze salamandry

+
Firnomir said:
Ktoś bodajże "Pod Misiem Kudłaczem" kupuje.
Może i skupuje ale tylko do czasu. Jak upijemy tego NPC`a by wywiedzieć się dla kogo pracuje już więcej go nie spotkamy, nie kupi on także od nas żadnych brosz salamandry, jest jednak pewien sposób na wyzbycie się ich, Lueavardeen na grobli kupi od nas je za 200szt orenow (piece) ale tylko raz i to nie wszystkie ale chyba tylko 4 czy 6, nie pamiętam dokładnie, później już stają się nie przydatne.
 
z tego co kojarze jest zadanie jakies na 10 broszek salamander? ale nie pamietam dokladnie tego aktu
 
O ile pamiętam, przy pierwszej rozmowie z kupcem Leuvardenem, jeśli pójdzie się właściwą ścieżką w rozmowie, to poprosi on Geralta o dostarczenie mu 10 broszy. Kupca znajdziesz na grobli.
 
WhiteWarrior said:
WhiteWarrior said:
z tego co kojarze jest zadanie jakies na 10 broszek salamander? ale nie pamietam dokladnie tego aktu
Pierwsze słyszę. Wie ktoś może dokładniej gdzie(Akt) i u kogo??
The Witcher Forum > Forum polskie > WIEDŹMIN - GRA > AKT III. A kupuje Leuvarden.
 
Tak wogóle to brosze fakt kupuje Leuvarden, ale w ,,Misiu Kudłaczu" trzeba przepić posłańca i dopiero wtedy się dowiadujemy się o Leuvarderze.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Mam pytanko co do złamanej broszy Berengara. Jest ona w ogóle potrzebna w grze??? Kiedy przechodziłem pierwszy raz grę na nic mi sie nie przydała... :-\
Fałszywy trop. Ja też się głowiłem po cóż ona jest.
Zapewne, jak większość przedmiotów fabularnych stanowi potwierdzenie wykonania misji :) A Berengara zabijaliście, czy daliście mu żyć
 
Fisstech mozna sprzedac kazdemu kowalowi w opcji przekuj mi udalo tez sie przedac Kalksteinowi.A brosze wywal w kanalach.
 
Z pewnością odpowiedzi udzielane komuś po połowie roku mu się przydadzą.xx1, skończ ten spam w końcu.
 
Top Bottom