[BUG] Rynsztunek szkoły wilka

+
Witam, również mam problem z otworzeniem skrzyni, gdzie będzie potrzebna na zrobienie rynsztunku szkoły wilka na podstawowym poziomie.... Zwracam uwagę, iż u mnie wystąpił BUG na konsoli Xbox ONE ...Ahh nie jestem jedyny, tygodnie mijają... Byłbym wdzięczny Redzi za naprawienie tego błędu,czegokolwiek, a wlasnie chciałem dalej grac wlasnie tym rynsztunkiem .... Pozdrawiam :)
 
Dołączam się do problemu. Gram na PS4 i podobnie jak większoś utknąłem w wierzy sygnałowej, zero interakcji ze skrzynia... Trzeba czekać...
 
Witam, jestem kolejnym pechowcem który nie może przejść gry na 100%. Postać nie widzi skrzynki z notatkami. Nie mogę zdobyć podstawowego rynsztunku szkoły wilka. Może dlatego ten dodatek jest bezpłatny
 
Krew i wino już za niespełna dwa tygodnie a łatki jak nie było tak nie ma. Ważne aby hajs się zgadzał..... Może Redzi zareagujecie i naprawicie ten denerwujący błąd przed premierą dodatku o ile to możliwe ??
 
Krew i wino już za niespełna dwa tygodnie a łatki jak nie było tak nie ma. Ważne aby hajs się zgadzał..... Może Redzi zareagujecie i naprawicie ten denerwujący błąd przed premierą dodatku o ile to możliwe ??


Ja zaczynam grę od nowa i odrazu po dostaniu się do kear morhen (i zdobyciu mapy) zobacze czy zadziała
 
Potwierdzam, wszystko działa wyśmienicie. :)


No to dziwne, bo własnie stoje przy skrzynce i nie chce mi sie podświetlić ....

Na jakim patchu działacie?

Ja mam włączone auto downloading także jestem na najnowszym...
 
No to dziwne, bo własnie stoje przy skrzynce i nie chce mi sie podświetlić ....

Na jakim patchu działacie?

Ja mam włączone auto downloading także jestem na najnowszym...

W momencie, gdy pisałem poprzedniego posta – 1.20 na PS4.
 
Hmmm , tak czy inaczej w krew i wino , mozesz miec arcymistrzowskiego wilka bez poprzednich części ... dziwnie
 
Cześć, mam zainstalowanego patcha 1.23 na PS4 i niestety, ale nie mogę otworzyć skrzyni ani wejść w żadną interakcę z rzeczami. Poszedłem do kolejnego meijsca gdzie powinien być miecz stalowy, ale tam także nic nie ma. Na Minimapie wyświetla się tylko czerwona lupka, ale w tym miejscu widzę tylko unoszące do góry się świetliste pyłki co świadczą o tym, że powinien być tam jakiś przedmiot. Co mogę zrobić aby odnaleźć podstawowy rynsztunek wilka?


Czy ktoś może pomóc? Wczoraj reinstalowałem grę od nowa, ściągnąłem patch, a następnie zainstalowałem DLC i dalej mam to samo.. list od CDP jest, ale skrzyni ni emogę otworzyć :(
 
Last edited:
Witam, mam ten sam problem, co dziwniejsze, pod skrzynią są zwłoki w której znajdował się miecz i list z przeprosinami za bug, dodam, że bug cały czas występuje i skrzyni nie można otworzyć. patch 1.24
 
Potwierdzam, problem dalej istnieje. Posiadam Wieśmaka w wersji cyfrowej, próbowałem przeinstalować całość niestety, nie przyniosło to żadnego efektu. Skrzynia w dalszym ciągu pozostaje nieaktywna, oczywiście przeszukując zwłoki położone obok jest list z przeprosinami, poza tym nic więcej się nie zmieniło - skompletowanie podstawowych schematów szkoły Wilka jest niemożliwe.
 
wersja 1.31 (ostatni update był 24.9.2016 8:41 tak pokazuje PS4) i bug dalej :( co więcej, po zainstalowaniu DLC skrzynia się nie dała otworzyć i był list/miecz obok... więc robiłęm inne questy ze zbrojami (łącznie z ulepszeniami rynsztunku Wilka), wracam do wieży w Kaer Morhen i znowu miecz/list do zabrania, ale dalej nie można otworzyć*skrzyni :/
 
Top Bottom