Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Zawsze byłam ciekawa, co robi Vader, kiedy akcja przenosi się na Alderaan czy inne Dagobah.
 
Swoich fanów ma Han Solo i Yoda, Leia, Luke i Ben Kenobi. To przecież bohaterowie!
A kto pokocha szturmowca? Nikt. Bo to przecież takie wredne postacie bez zalet.

CZY NA PEWNO?

 

Attachments

  • 4446_5b6e_480.jpg
    4446_5b6e_480.jpg
    11.2 KB · Views: 35
Jak się człowiek wciągnie w zakup książek, to nie ma końca. Rozsądek wyłączony po zobaczeniu niskich cen na allegro. 5 części "Przeznaczenia Jedi" za 36 zł :D

Co do szturmowców, ja ich tam lubię :p Po Battlefroncie jest na nich nieco inne spojrzenie :)
 
Patrzcie, co się wyprawia w Abu Dhabi.



Czyżby stopa AT-AT?

Zastanawiam się jednak, po co tworzyć stopę AT-ATa w skali 1:1. Musi odgrywać znaczącą (i to mocno) rolę w scenariuszu - gdyby miała być jedynie dekoracją, dodano by ją wirtualnie, podczas komputerowej obróbki blue-boxów.

Ba. Nawet, gdyby stopa miała przygnieść któregoś z bohaterów, również skorzystano by z komputerowego modelu.

Chyba, że jakiś bogaty szejk z Abu Dhabi postanowił po prostu zmontować nową zabawkę dla swoich dzieci...
 
Zastanawiam się jednak, po co tworzyć stopę AT-ATa w skali 1:1. Musi odgrywać znaczącą (i to mocno) rolę w scenariuszu - gdyby miała być jedynie dekoracją, dodano by ją wirtualnie, podczas komputerowej obróbki blue-boxów.

Ba. Nawet, gdyby stopa miała przygnieść któregoś z bohaterów, również skorzystano by z komputerowego modelu.

Chyba, że jakiś bogaty szejk z Abu Dhabi postanowił po prostu zmontować nową zabawkę dla swoich dzieci...

Abrams bardzo ceni sobie scenografię. Przykładowo, w jego drugim Star treku (Into darkness) cała scena na której rozegrał się pojedynek z Klingonami na powierzchni planety została zbudowana w hali. Dbałość o detale + efekty komputerowe dają nieziemskie efekty.
 
Obejrzałem właśnie (znaczy się jakiś czas temu) ostatni sezon Wojen Klonów i polecam :) Nie licząc historii z Jar Jarem cała reszta trzyma poziom, a zakończenie to mistrzostwo świata.
 
A ja obejrzałem część V - zdecydowanie lepsza niż IV, ale te dłużyzny potworne... Mam nadzieję że część VI będzie faktycznie tak dobra jak ją pamiętam.
 
trochę ta ankieta ograniczona, komiksy/książki i całe lore opisuje wielu innych jedi/sith, którzy byli "niezrównani" w mieczu/mocy.
Przypomnę tylko, że w TOR (a w szczególności gra KOTOR2) mówi się że umiejętności starych mistrzów sprawiają, że obecni to przy nich dzieci bawiące się mieczem/mocą.
Skarbnicą utraconej mocy pozostają holokrony...
 
@Wallace podpisuję się pod tym :) Ostatnia historia jest fantastyczna. I co więcej poprowadzona w sposób, który nie burzy nawet ułameczka historii z filmów.
 
Jak wyglądałby zwiastun "Imperium Kontratakuje", jeśli premiera odbyła się w XXI wieku?
[video=youtube;8Hm-9Sai9To]https://www.youtube.com/watch?v=8Hm-9Sai9To[/video]
 
Top Bottom