Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
oczywiście że tak, nie ma szans, karta graficzna jest najważniejsza do grania, nic ci nie da lepszy procesor i ram skora karta jest stara i nie poradzi sobie z bardziej wymagającą grafiką. W zależności od tego jaki procesor masz teraz, możliwe, że lepszym wyborem byłaby nowa karta i ram
 
Wiecie cos na temat kodu ograniczającego w nokii 5200 szukałem w sieci i znalazłem forum na ten temat lecz użytkownik który umiał taki kod wygenerować od sierpnia zeszłego roku jest nieaktywny. Wyczytałem że do uzyskania takiego kodu potrzebny jest imei(mój:357672013935965) Telefon kupiłem na allegro, prawdopodobnie był on w sieci orange(znaczek na obudowie) chcę używać go w sieci era. Liczę na waszą pomoc ;) Pozdrawiam
 
DReJK said:
Wiecie cos na temat kodu ograniczającego w nokii 5200 szukałem w sieci i znalazłem forum na ten temat lecz użytkownik który umiał taki kod wygenerować od sierpnia zeszłego roku jest nieaktywny. Wyczytałem że do uzyskania takiego kodu potrzebny jest imei(mój:357672013935965) Telefon kupiłem na allegro, prawdopodobnie był on w sieci orange(znaczek na obudowie) chcę używać go w sieci era. Liczę na waszą pomoc ;) Pozdrawiam
W serwisie telefonicznym popytaj.
 
Mam mały problem z wyborem procesora, który jest w/d was lepszy?:-INTEL Core2Duo E8400 3Ghz-AMD Athlon64 Core2Duo 6000+ 3GHz s. AM2
 
Melkor01 said:
Mam mały problem z wyborem procesora, który jest w/d was lepszy?:-INTEL Core2Duo E8400 3Ghz-AMD Athlon64 Core2Duo 6000+ 3GHz s. AM2
E8400 - szybszy i można go wysoko podkręcić.
 
Co sądzicie o tym notebook'u http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_17/-22623_hp_dv9880_kung_fu_panda.aspx ?? Zastanawiam się nad jego kupnem.
 
Galhard said:
Co sądzicie o tym notebook'u http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_17/-22623_hp_dv9880_kung_fu_panda.aspx ?? Zastanawiam się nad jego kupnem.
:-\ Połowa ceny to pewnie Blue-ray :-\IMO - za wcześnie na inwestowanie w tą technologię - za mało propozycji i za drogie płyty
 
Ok to kupię coś innego, chociaż ta kung-fu panda mnie kusi ;) Może poradzicie co dobrego można kupić w tej cenie. Żeby nie było potem różnorakich propozycji, chodzi mi o notebooki ;D
 
Maxraj said:
Maxraj said:
Ok to kupię coś innego, chociaż ta kung-fu panda mnie kusi ;)
Nie wiem, czy spojżałeś - to tylko gra :'(
No wiem, niestety :'( ale lepiej mieć grę niż jej nie mieć ;)Wracając do tematu. Jakiego notebooka polecilibyście mi w cenie do 4 tys. zł ??
 
A do czego chcesz tego laptopa używać głównie? Bo ja bym polecała coś, co mi sprzedawca nazwał wczoraj 'kadłubkiem' - tj sam możesz sobie wybrać ile pamięci, grafe, proca, i twardziela chyba też... ponoć na hurtowni to gdzieś składają, na zamówienie.... i kosztuje to jakieś 3-4 tyś pln ponoć...
 
Zastanawiam się teraz nad wymianą mojego grata na nowego PC-ta.Czy ta konfiguracja jest wystarczająca? tj. chciałbym, żeby to by dobrył komputer na jakieś 3 lata, a nie żeby mi już nowości po roku nie szły ;)Procesor AMD ATHLON 64 LE 1620+ 2,40 GHZ 1MB s. AM2 2000 HT - uznałem, że nie będę raczej podkręcał procka, więc nie kupuję ani Core 2 Quad, ani Core 2 Duo.Płyta Główna GIGABYTE GA-M61PME-S2L - na tym się kompletnie nie znam, ale patrząc po firmie to raczej dosyć dobra płyta.Karta Graficzna GeForce 8600GT 512MB DDR2 400/1020 MhZ - Wprawdzie bez DDR3 na karcie może być w przyszłości słabo, ale zawsze można wymienić.Pamięć 2048 MB 800MHz PC6400 DUAL DDR2 - zawsze można dokupić jeszcze 2GBI do tego dysk twardy 160GB, zasilacz 400 watt, nagrywarka DVD z Samsunga i zintegrowana karta muzyczna.Co myślicie?
 
Procesor - weź Core 2 Duo E7200, skoro ma być tanio. 120pln więcej kosztuje E8400, co IMO jest bardzo dobrym wyborem. Ale to E7200 to takie minimum jak dla mnie.Płytę główną na intel P35, od Gigabyte lub Asusa. Grafika - bardziej polecam Radeona 4850, którego za 500pln idzie już dostać od Gigabyte, lub asusa. 9600GT, to na chwile obecną starcza, ale za pół roku, po kilku ciekawie zapowiadających się premierach - prawdopodobnie okaże się być za słaby.I tak gwarancji, że na 3 lata starczy nie ma, ale grafike wymienić zawsze można, podczas, gdy z pozostałymi częściami jest już gorzej.
Loras said:
Karta Graficzna GeForce 8600GT 512MB DDR2 400/1020 MhZ - Wprawdzie bez DDR3 na karcie może być w przyszłości słabo, ale zawsze można wymienić.
Już jest słabo, a 'przyszłość', to raczej pomyłka. 512mb na tej karcie nic Ci nie da, bo nie jest ona w stanie ich wykorzystać. To bardziej taki chwyt marketingowy. A ta karta to jest za słaba tak w ogóle.
 
koziek said:
Tylko, że do tego zasilacz 500 wat, nie 400
Zapomniało mi się. ;) Tylko zasilacz jakieś dobrej firmy np Chieftec, Tagan itp. Na zasilaczu naprawdę nie warto oszczędzać.
 
Dzięki za radę. Zrobiłbym prawdopodobnie duży błąd kupując taką konfigurację. Dzięki jeszcze raz.
 
Top Bottom