Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
Daję słowo... po przeczytaniu tytułu tegoż wątku, pierwsze skojarzenie jakie nasunęło mi się pod czerep zaprawiony żywcem... to koń Wiecha... niejaka Płotka... hahahaAle wracając do tematu... obstaję za opaską.
 
Mamma mia, gdybyśmy wiedzieli ile kontrowersji wywoła ten kucyk , to chyba byśmy poszli za obecnie panującymi trendami i zrobili Geralta Łysego ;)
 
PanKarol said:
Mamma mia, gdybyśmy wiedzieli ile kontrowersji wywoła ten kucyk , to chyba byśmy poszli za obecnie panującymi trendami i zrobili Geralta Łysego ;)
Oj, zaśpiewalibyście sobie wtedy "the roof is on fire" :pAni mi się ważcie :D
 
To tak jeszcze odnośnie tematu -> http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6415686,Oh_noes___nowy_Max_Payne_wyglada_jak_Kazdy_Bohater.html ;)
 
PanKarol said:
To tak jeszcze odnośnie tematu -> http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6415686,Oh_noes___nowy_Max_Payne_wyglada_jak_Kazdy_Bohater.html ;)
Nie bez powodu tak mało gier zdobi bohater z rozpuszczoną grzywą.... gdybyśmy wiedzieli w co się pakujemy, zapewne zrobilibyśmy grę o psie Reksiu, albo o Misiu Uszatku hehe :D
 
Jestem jak najbardziej za kucykiem, fajnie wygląda, a poza tym długie włosy pewnie przeszkadzają w walce (mi przeszkadzają już przy jedzeniu zupy :-X) więc kucyk ma zastosowanie praktyczne :)
 

Jimp

Forum veteran
Tak też dobrze wygląda . Prosto bez żadnych kucyków nad głową , proste uczesanie
 

Jimp

Forum veteran
No tak , żadnego kombinowania w opaski czy kucyków sięgających do nieba . Proste uczesanie wyglądające nieźle ;)
 
Myślę, że o ile każdy fan książek Sapkowskiego, które przeczytał nie ma żadnych kontrowersji na ten temat. To chyba tylko ludzie, którzy poznali Geralta przy okazji gry tyle dyskutują.
 
No to nie myśl tylko przeczytaj wątek - lepiej na tym wyjdziesz, bo sądy wydawane w oparciu o fakty są zwykle trafniejsze niż opinie 'z powietrza'. ;)
 
GalaktycznyArwil said:
O. Tak jest okej i po męsku, zupełnie co innego niż ten cipek-pimpek.
GalaktycznyArwil said:
No tak , żadnego kombinowania w opaski czy kucyków sięgających do nieba . Proste uczesanie wyglądające nieźle ;)
GalaktycznyArwil said:
Mam taką samą fryzurę w Oblivionie i Mount&Blade. Taki koński ogon też mi pasuje :)
żartujecie co? To jest jakaś kurde Pollyanna...
 
GalaktycznyArwil said:
No to nie myśl tylko przeczytaj wątek - lepiej na tym wyjdziesz, bo sądy wydawane w oparciu o fakty są zwykle trafniejsze niż opinie 'z powietrza'. ;)
Daj spokój :p Mnie na prawdę "lotto" jakie będzie miał włosy. Z porządkiem książek byłoby, że w kitkę. No i praktycznie, bo jak walczy to włosy nie przeszkadzają mu w widzeniu. Wątek raczej do zamknięcia, bo REDzi powiedzieli, że kuca nie będzie w ostatecznej wersji gry ;)
 
O ile się nie mylę, tak było napisane w CDA, ale REDzi podobno nie konsultowali się w sprawie artykułu z redakcją gazety, więc to być może nie jest prawda że kuca nie będzie ;)
 
Dokładnie. Przytoczę wypowiedź jednego z REDów w tej kwestii:
PanKarol said:
Tak jak wcześniej już pisaliśmy, materiał w CDA nie powstawał ze współpracy z nami. Jest on oparty na filmach z internetu i domysłach redaktorów. Dotyczy to każdej kwestii zawartej w artykule.
Dlatego na szczęście tylko kompetentni ludzie decydują kiedy można zamknąć temat ;)
 
Top Bottom