codzienne zadania i nagrody za wygrane rundy

+
gdzie mozna sprawdzic jakie dokladnie nagrody dostaje sie za codzienne wygrane rundy 6/12 itd?

i o ktorej godzinie wlasciwie otrzymuje sie nowe codzienne zadania? gra mowi, ze nowy dzien zaczyna sie o 1:00, a juz przed tym dostalem questa, wiec jak to dziala?
a takze dlaczego pokazuje na kazdym wolnym miejscu odliczanie do najblizszego nowego dnia? to sugeruje jakby wszystkie 3 zadania mialy sie odnowic na raz
na kazdym kolejnym powinno byc odliczanie do nastepnego dnia po tym. taka moja sugestia bo to naprawde dziwaczne
 
Za wygranie rund 6 a później 12 otrzymuje się po 2 punkty nagród. I tylko albo aż to, nie ma nic więcej.

Co do otrzymywania nowych nagród za pewne jest to jakiś czasowy parametr serwera, ustalony przed REDów. Pewnie dlatego można otrzymać zadanie trochę wcześniej lub trochę później, ale myślę, że te kilka minut w lewo czy prawo nie ma znaczenia.
Jeśli zaś chodzi o zadania to cóż... tak to wygląda jak wygląda, ale myślę że każdy ma świadomość, że otrzyma tylko jedno zadanie dziennie. Może to zmienią kiedyś, na razie trzeba z tym żyć.
 

Lexor

Forum veteran
gdzie mozna sprawdzic jakie dokladnie nagrody dostaje sie za codzienne wygrane rundy 6/12 itd?

i o ktorej godzinie wlasciwie otrzymuje sie nowe codzienne zadania? gra mowi, ze nowy dzien zaczyna sie o 1:00, a juz przed tym dostalem questa, wiec jak to dziala?
a takze dlaczego pokazuje na kazdym wolnym miejscu odliczanie do najblizszego nowego dnia? to sugeruje jakby wszystkie 3 zadania mialy sie odnowic na raz
na kazdym kolejnym powinno byc odliczanie do nastepnego dnia po tym. taka moja sugestia bo to naprawde dziwaczne

Nie znalazłem oficjalnej strony wyjaśniaśniającej nagrody dzienne za wygrane rundy. Wynoszą one:

Za pierwsze 6 wygranych rund dostajesz +2RP, co drugą wygraną rundę dostajesz dodatkowo jakieś surowce/kartę.
Za kolejnych 12 (łącznie 18) wygranych rund dostajesz +2RP, co drugą wygraną rundę dostajesz dodatkowo jakieś surowce/kartę.
Za kolejne 24 (łącznie 42) wygrane rundy dostajesz +1RP, co czwartą wygraną rundę dostajesz dodatkowo jakieś surowce/kartę.
Za kolejne 24 (łącznie 66) wygrane rundy dostajesz +1RP, co czwartą wygraną rundę dostajesz dodatkowo jakieś surowce/kartę.

Zadania dzienne wchodzą o północy, dzień resetuje sie o pierwszej w nocy - dziwne, wiem, ale tak jest.

Za wygranie rund 6 a później 12 otrzymuje się po 2 punkty nagród. I tylko albo aż to, nie ma nic więcej.

Jest więcej (patrzy wyżej).

Pewnie dlatego można otrzymać zadanie trochę wcześniej lub trochę później, ale myślę, że te kilka minut w lewo czy prawo nie ma znaczenia.

W tym przypadku to nie jest kwestia "kilku minut" ale zawsze jednej godziny. ;)
 
Last edited:
@Lexor nie byłem precyzyjny, chodzi o to, że za wygranie 6 rund, a następnie kolejnych 12 rund itd otrzymujesz Punkty Nagród. To prawda, że pomiędzy otrzymujesz losowo nagrody pośrednie tj. złoto/fragmenty/pył.
Będąc jeszcze bardziej precyzyjnym to w przypadku spełnienia wymogów na otrzymanie Punktów Nagród (6/12/24 rundy) nie otrzymuje się nagród pośrednich tylko same punkty.
 
A ja się zastanawiam czy te nagrody za codzienne zadania to nie mogłyby być w punktach nagród? Bo złoto w sumie nie wiem do czego jest... Mam tego całą furę, ciągle mi wzrasta, a nie ma na co wydać:(. Za to punktów nagród brakuje... Może przydałaby się opcja kupowania punktów nagród za złoto?
 
Ja wiem, że beczki. Tylko na co mi one? Co mi potrzeba to kupuję za fragmenty kart. Na arenie średnio więcej zarabiam niż wydaję. Beczki jak dla mnie nie mają sensu większego bo z nich badziew leci. Może faktycznie w tym dodatku coś ciekawego dadzą. Oby tylko nie wywrócił gry do góry nogami...
 
@Piesman tak jak napisał Ci @Lexor jest to przywilej graczy, którzy wspierali wcześniej REDów czyli tych, którzy uczestniczyli w wersji beta.
Ciesz się, że masz dużo surowców i nie musisz martwić się o kolekcję. Jeśli masz ich na prawdę dużo to już nigdy o kolekcje martwić się nie będziesz. Zwłaszcza jeśli grasz.

Napiszę parę słów co ja robię ze swoimi a może na coś Cię to naprowadzi.
Złoto - generalnie to go nie wydaje. Na nic. Nie ma takiej potrzeby. Aren nie gram, szkoda mi czasu. Chyba, że są jakieś unikalne. Gdy będą wychodzić rozszerzenia kupie załóżmy 100-200 beczek. Chyba, że nie będzie mi się chciało ich otwierać, bo to też swoje trwa. Jeśli będzie mi się chciało to otworzę a pozostałe karty (w tym wersje premium) stworzę z surowców.
Fragmenty kart - przydadzą się do stworzenia kart w przyszłości, których nie zdobędę z beczek.
Pył - do tej pory najbardziej przydał mi się do zakupienia w sklepie trzech "pak" z planszami, skórkami do liderów i nowymi awatarami. Przyda się też do stworzenia kart premium, żeby zachować ich pełną kolekcję. Od kiedy nie można tworzyć kart premium za fragmenty pył ma większą wartość.
Beczki - te, które masz z zestawu podstawowego możesz użyć na dwa sposoby. Gdy dojdziesz do prestiżu dającego Ci gwarancję karty premium otworzyć wszystkie i zrobić sobie ładny zapas pyłu. Wiem, że trochę tego otwierania będzie ale jest to jakiś sposób. Dwa to otwierać na bieżąco. Niestety w beczkach podstawowych nie będzie kart z dodatków więc trzeba traktować je jako źródło fragmentów i pyłu. Beczki frakcyjne zostawiać na dodatki bo tam karty z nich mogą się pojawić.
Punkty Nagród - w sumie to ostatnio ich nie wydaje. Nie odblokowałem nawet liderów z Wojny Krwi, tylko ich wytworzyłem. Skórki, które chciałem to mam. Czekam, może rozszerzenie przyniesie coś interesującego do odblokowania. Jak liczba PN zacznie być za wysoka to odblokuje hurtem wszystkie skórki do liderów. Co sezon będę tylko odblokowywał nowe rewersy a do tego PN też się przydadzą.

I tak się żyje.
 
Po tej wypowiedzi zakładam, że grałeś w betę? Jeśli tak, to dlatego masz teraz ten "przywilej posiadania".
Nowi gracze "aż tak wesoło" nie mają.
Czemu tak często używasz cudzysłów w swoich postach? Ani to nie cytat, ani ironia, czy specyficzne wyrazy.
 
Top Bottom