Community News 3/2013: Who watches the watchmen?

+
Ależ nie. W każdym razie Sylvinowi i mi chodzi o CNa zrobionego przez forumowiczów (Łolesa, Gowera, Sylvina i mnie). A który zaginął gdzieś przy przeprowadzce forum (przypadek?:>).
 
zi3lona said:
A który zaginął gdzieś przy przeprowadzce forum (przypadek?:>).
Ale ten CN na 100% gdzieś w bazie jest. Tylko, że ukryty z powodu indolencji pewnych osób xD
 
Voryngh said:
Udowodnij ;).
Lekkie problemy.

Mogę Ci zapodać forum z 2003 roku, ale tego co było na forum sprzed aktualnego (czyli z wieśkiem jako tło) chyba nie da rady xD Ale kopię dalej.
 
ser-ekxD said:
Mogę Ci zapodać forum z 2003 roku, ale tego co było na forum sprzed aktualnego (czyli z wieśkiem jako tło) chyba nie da rady xD Ale kopię dalej.
Mogę prosić? Chętnie poczytam domniemania użytkowników, co do wyglądu Wieśka. :D
 
Rustine said:
Mogę prosić? Chętnie poczytam domniemania użytkowników, co do wyglądu Wieśka. :D
Niektóre rzeczy się wyświetlają, inne nie. Jedne rzeczy mogą też prowadzić do aktualnego forum (gdy się linki pokrywają), czy też wcale nie działać.

Strona z 2003, brak forum
Forum 2004 - 2007
Forum 2007
Forum 2007 - 2010 (są działy Versusa)
Forum 2007 - 2010 (są działy Versusa, ale nie działa). Wersja forum 2 miechy później zarchiwizowana niż to, co link wyżej
Forum 2010 - 2011, niestety kiepska jakość, angielska wersja
Forum 2010 - 2011, niestety kiepska jakość, polska wersja
Można poczytać coś, jeśli się uda :p


W wolnym czasie więcej pokopię w tym.

EDIT: Zły link podałem dla 2007-2010, poprawione.
 
Wallace to miał kiedyś maszynę:

NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB DDR3
AMD Athlon64 X2 4000
Goodram 2x 1024 667 dual

;P
 
Wallace said:
Znaczy było aż tak słabe, że nie warto o tym pamiętać? :p/>
Nie wiem, ale zdecydowanie nastąpiło wyparcie :D
O, fajne wykopalisko serka; aż dziwnie patrzeć na niektóre nicki tam ;p
 
Heh, nawet w tym moim wykopanym Keth ma prawie 10k postów. Widać ikonki, które pokazywały, czy gracz ma oryginała^^ Co to za czasy były. Odznaki też tam są widoczne :p

REDzi, powróćcie do tego starego, dobrego, forum, pliss xD

EDIT: Wrzuciłem dodatkowy link dla forum 2007-2010, bo w tym poprzednim nie działały działy Versusa xD Różnica między tymi dwoma linkami to 1-2 miechy około.
 
Wracając jeszcze do tematu poprzednich wersji forum.

Jak ktoś ma jakieś info o tym co było kiedyś (screeny, czy inne rzeczy, dokładne daty powstania i zakończenia żywota danego forum) to pisać mi na pw.
 
zi3lona said:
Łoles - mój osobisty mistrz ciętej riposty i zgrabnych podsumowań />/>/>

Jakoś trzeba sobie radzić kiedy napisanie spójnej wypowiedzi, liczącej więcej niż dwa zdania, jest wyczynem na miarę wynalezienia koła, albo innego ognia :p
 
Top Bottom