Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Akurat Rogue ma zmarszczki.
Zmarszczki na czole się nie liczą, a innych nie ma. Nie ma worków pod oczami, nie ma kurzych łapek, na szyi też ich nie widać zmarszczek.
 
Last edited by a moderator:
Witam,
takie pytanie, jestem w fabule głównej przed rozmową z Hanako a w dodatku po odesłaniu Meyers i przed poszukiwaniami Songbird.
Co skończyć pierwsze? Główną fabułę czy dodatek, a może to bez znaczenia dla zakończeń?
 
Jak skończysz podstawkę, to cię i tak cofnie przed. Lepiej ukończyć dodatek, bo będzie kilka smaczków w zakończeniach.
 
Last edited:
Wiem, że może to nie najlepszy temat na poruszenie tej kwestii, ale że właściwie ogrywam tylko CP2077 to skonsultuję tutaj. Od jakichś kilku dni po włączeniu gry przez GOGa wyskakuje mi dodatkowo REDLauncher (zdaje się, że po ostatniej aktualizacji Cyberpunka). Może nie jest to jakieś szczególnie przeszkadzające, ale w moim przypadku jest to dość hmm... upośledzone. Nie dość, że launcher sugeruje mi, że nie mam wersji ultimate (choć dodatek kupiony), to w dodatku wyświetla mi jakiś dziwny komunikat, że sterownik graficzny Intela jest nieaktualny (grafikę Intela mam zintegrowaną w procesorze, normalnie korzystam z Nvidii). Czy jest jakaś recepta na naprawienie tego, czy może coś przeoczyłem i nie ustawiłem jak należy? Wrzucam zrzut ekranu, z góry dziękuję za informacje.
 

Attachments

  • redlauncher.jpg
    redlauncher.jpg
    652.2 KB · Views: 18
Wiem, że może to nie najlepszy temat na poruszenie tej kwestii, ale że właściwie ogrywam tylko CP2077 to skonsultuję tutaj. Od jakichś kilku dni po włączeniu gry przez GOGa wyskakuje mi dodatkowo REDLauncher (zdaje się, że po ostatniej aktualizacji Cyberpunka). Może nie jest to jakieś szczególnie przeszkadzające, ale w moim przypadku jest to dość hmm... upośledzone. Nie dość, że launcher sugeruje mi, że nie mam wersji ultimate (choć dodatek kupiony), to w dodatku wyświetla mi jakiś dziwny komunikat, że sterownik graficzny Intela jest nieaktualny (grafikę Intela mam zintegrowaną w procesorze, normalnie korzystam z Nvidii). Czy jest jakaś recepta na naprawienie tego, czy może coś przeoczyłem i nie ustawiłem jak należy? Wrzucam zrzut ekranu, z góry dziękuję za informacje.
Mam to samo, po aktualizacji do 2.12 przy odpalaniu CP77 z goga wyskakuje ten launcher który informuje mnie że nie mam edycji ultimate chociaż mam podstawkę i dodatek kupione osobno więc zakup ultimate nie ma sensu. W ogóle po cholerę kolejny launcher sokro używamy goga?
 
U mnie wyświetla się ten sam Komunikat, chociaż mam Edycję Ultimate, to mam Komunikat o rzekomo Nieaktualnym Sterowniku Graficznym Intela, co jest bardzo ciekawe bo Sterownik Graficzny Intela zaktualizowałem, a sama gra mi chodzi na Ustawieniach Graficznych : Wysokie + Ultra.

Gram na Konfiguracji PC :

CPU : Intel Core i7-4790 3,60 GHz. Turbo : 4,00 GHz. (4/8) + Chłodzenie Procesora : SilentiumPC Fortis 3 140mm.

RAM : Kingston HyperX 10th Year Anniversary Edition DDR III SDRAM 1600 MHz CL9 (4x4GB) 16 GB RAM-u.

GPU : ASUS GeForce GTX 1660 SUPER Phoenix OC 6GB GDDR6 - 1530 MHz (1830 MHz w Trybie Boost)

Dysk SSD (Systemowy) : Crucial BX500 960GB 2,5".

OS : Windows 10 Home 64bit.

Hybryda SSHD (Do gier) : Seagate FireCuda 2TB 3,5".

Płyta Główna z Obsługą Technologii Hyper Threading i Turbo Boost Technology 2.0 : Gigabyte B85M-D3H (R.E.V. 2.0) Socket 1150.

Zasilacz : beQuiet! System Power 10 650W 80PLUS Bronze.

Ekran Gaminowy z Technologią HDR i Ultra Szybką Częstotliwością Odświeżania Monitora 165Hz : ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27" Rozdzielczość Monitora : 1920x1080p.

Ja mimo, że wcale nie mam Karty z Raytracingiem to gra mi i tak ustawia na Tryb Ray-Tracing : Niski na Ustawieniach Graficznych : Wysokie + Ultra.

Gra chodzi naprawdę płynnie, tylko lubi Crashować, ale chodzi płynnie, żadnych ścin, żadnych zwiech, żadnych Glitchy, żadnego Stutteringu, żadnego Wąskiego Gardła Procesora.

(O dziwo gra chodzi też u mnie teraz płynnie na tej i7-4790 nawet w tym całym, Cholernie Wymagającym Dogtown - Tylko musiałem trochę pogrzebać, i się pobawić w swoim BIOS-ie. Między innymi u mnie pomogło włączenie w BIOS-ie paru funkcji czyli : Hyper-Threading Technology i Turbo Boost Technology 2.0)

Oraz też pomogło zwiększenie w BIOS-ie Samej Prędkości Pamięci RAM : Z "Domyślnego Normala" na : "Extreme Speed"

Obydwie te funkcje czyli Hyper Threading Technology i Turbo Boost Technology 2.0 są obsługiwane przez tego Procka : Intel Core i7-4790 3,60 GHz (4/8)

(Wszystko jest w porządku, sama gra na tej i7-4790 chodzi bardzo płynnie, oprócz Crashy do Pulpitu, wywoływanych chyba już tylko przez samą grę, wszystko jest jak najbardziej w porządku)
 
Last edited:
Nie wiem na ile to wygodne (granie na mniejszym ekranie), bo nie mam takiej zabawki, ale Cyberpunk znalazł się na miejscu 7 a Wiedźmin na miejscu 14 najpopularniejszych gier na Steam Deck:
 
Siema,
Ostatni raz w Cyberpunka grałem daaaawno temu. Chciałem startować Widmo Wolności, a tu się okazuje, że była wielka aktualizacja i wszystko się pozmieniało. Więc wypada zacząć przygodę od nowa. Ale pytanko. Wcześniej grałem głównie jako Netrunner z bronią smart. Teraz tak wiele się zmieniło, macie jakieś ciekawe zaktualizowane buildy w tą stronę?
 
Mam pytanie do internautów: czy gra Cyberpunk 2077 może działać jako gra kooperacyjna?
Post automatically merged:

Mam drugie pytanie: czy ktoś miał problem z automatycznym zapisem w chmurach po którym gra zawieszała się i wyrzucała gracza z gry? Chodzi o Cyberpunk 2077!
 
Pytanie 1: Cyberpunk 2077 jest pomyślany jako gra singleplayer bez trybu kooperacji. Może jakieś mody wprowadzają tryb kooperacji ale w samej grze nie ma takiej opcji. Może w drugiej części Cybera będzie taka możliwość.
Pytanie 2: Nie miałem takiego problemu. Czasami mi się wywalał Cyber na pulpit chyba z 2 - 3 razy na przestrzeni całej gry czyli stosunkowo rzadko, ale nie było to przy zapisie czy wczytaniu automatycznego zapisu.
 
Jeśli ktoś ma i jest tym zainteresowany to w ostatnim czasie INTERAKTYWNA MAPA DO GRY CYBERPUNK 2077 od Piggyback przeszła aktualizację. Na mapie pojawiły się teraz nowe kontrakty, stacje metra oraz mieszkania.
 
Działa wam w ogóle dodatek? U mnie po zakupie preorderu, przeszedłem dodatek już dwa razy, nagle wyparował jak i z historii zamówień jak i z samej gry. Próbowałem wczytać ostatni zapis i taki widok :( Pisałem do supportu goga 4 razy w ciągu dwóch tygodni i zero odpowiedzi. Reinstalowałem goga, grę, ale dodatku brak.
 

Attachments

  • image.png
    image.png
    356.9 KB · Views: 16
Top Bottom