Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

+
Poza tym, to chyba logiczne, że nie da się udostępnić patcha tak, żeby wszędzie na świecie była ta sama godzina.

Aa tam. A Sylwestra i Nowy Rok jakoś ludzie na świecie obchodzą o tej samej godzinie (o 00:00) :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Więc i takiego byle jakiego patcha też można wysłać o 17 wraz zamknięciem GPW w Polsce.

(wpis żartobliwy i mocno sarkastyczny. nie ma na celu nikogo obrazić ;) ).
 
Ja tylko stwierdzam fakt. Wystarczy spojrzeć na grafikę przedpremierową. Poza tym, to chyba logiczne, że nie da się udostępnić patcha tak, żeby wszędzie na świecie była ta sama godzina.
Logiczne. Nie zwróciłem na to uwagi. Pewnie dla tego, że jestem zwykłym głupkiem. Jeśli się mówi, że coś się zrobi w ciągu 10 dni to +/- 5/6 godzin nie robi różnicy. Może ja nie znam tego zagranicznego języka i zwrot "within ten days" znaczy co innego. Przy następnych zapewnieniach jakości będzie trzeba sprawdzać o której godzinie czasu GMT został udostępniony materiał i po tym odliczać? Kudłaty stracił wiarygodność i zegarka bym mu nie dał do naprawy.
 
gangusy zamiast respawnować się w miejscach gdzie stoją niech się respawnują w siedzibach swoich gangów i niech stamtąd idą na miasto, bo obecnie to NC jest mega przewidywalne i statyczne, najbezpieczniejsze city jakie widziałem :)) a fajnie byłoby "nadziać się" na jakiś mobilny gang, a nie samych statystów ze snajperki cykać :p
 
Heh wiedziałem że jak będą zwlekać z publikacją patch notes to zacznie się robić nerwowo :p
Nerwowo. Generalnie już jest po terminie. Piątek 18, wszyscy idą do domu. Chyba, że kudłaty zorganizował weekend w pracy. Jesteśmy dorośli i odróżniamy różnice pomiędzy "w ciągu 10 dni" a "za 10 dni" i ogłaszamy to w Internecie do 8 mln ludzi w kilkunastu językach? Bez wątpienia jest to budujące wizerunek. To, że ludzie nie udzielają komentarza nie znaczy że nie maja zdania na ten temat. Nerwowo jest może dla tego, że jeden Pinokio w kraju wystarczy.
 
Nerwowo. Generalnie już jest po terminie. Piątek 18, wszyscy idą do domu. Chyba, że kudłaty zorganizował weekend w pracy. Jesteśmy dorośli i odróżniamy różnice pomiędzy "w ciągu 10 dni" a "za 10 dni" i ogłaszamy to w Internecie do 8 mln ludzi w kilkunastu językach? Bez wątpienia jest to budujące wizerunek. To, że ludzie nie udzielają komentarza nie znaczy że nie maja zdania na ten temat. Nerwowo jest może dla tego, że jeden Pinokio w kraju wystarczy.
Nadal uważam że patch wyjdzie do jutra do wieczora, bo w innym wypadku to byłaby totalna kompromitacja - dajesz video z przeprosinami, składasz obietnice i już pierwszej z nich nie dotrzymujesz ?
 
Ja uważam że to już nie ma znaczenia. Może wyjść w poniedziałek albo nawet środę. Jutro wyjdzie informacja, że jednak jeszcze coś. Podobnie z konkursem foto. Po zakończeniu konkursu zmienili zasady...
 
Kudłaty stracił wiarygodność i zegarka bym mu nie dał do naprawy.
że jeden Pinokio w kraju wystarczy.
Temu blond oszustowi z filmiku na początku tak ufam, że biletu na tramwaj bym mu nie pożyczył.
Wyjątkowo nie wyedytuję tych postów, ku przestrodze.

Co po niektórym trzeba chyba przypomnieć panujące na forum zasady, zainteresować powinny was zwłaszcza te fragmenty Regulaminu:


miej na uwadze, aby:
  • zawsze być miłym wobec innych i okazywać im szacunek
  • pisać na temat
  • nie obrażać innych i nie obrażać się na innych
W szczególności zabronione jest:
  • spamowanie i umieszczanie postów pozbawionych merytorycznej treści
  • wyśmiewanie innych użytkowników, dodawanie treści, które obrażają inne osoby lub grupy społeczne; szeroko pojęte psucie zabawy innym
Krytyka jest uzasadniona, każdy ma do niej prawo. Ale na wyśmiewanie innych i piętnowanie innych epitetami niskich lotów nie ma na tym forum miejsca, niezależnie od waszych odczuć związanych z daną osobą. To nie jest sekcja komentarzy na Facebooku, jeżeli ktoś nie potrafi się zdobyć na szacunek i kulturę w wypowiedzi, to powinien się zastanowić czy chce być częścią tej społeczności. Każdy kolejny post w tym tonie będzie usuwany, a ich autorzy zostaną odpowiednio ukarani.
Nadgorliwym, którzy chcieliby skomentować powyższe przypominam też, że uwagi do naszej pracy możecie zgłaszać wyłącznie via PW.
 
Ja uważam że to już nie ma znaczenia. Może wyjść w poniedziałek albo nawet środę. Jutro wyjdzie informacja, że jednak jeszcze coś. Podobnie z konkursem foto. Po zakończeniu konkursu zmienili zasady...
A ja uważam że to ma znaczenie. Jeśli naprawdę do jutra ten patch nie wyjdzie to niech spadają.
 
Last edited by a moderator:
Bez tytułu.png

Obiecali w przeciągu 10 dni, dzisiaj dopiero 9 dzień, mają jeszcze czas ;)

Poza tym czego by ten patch i następne nie naprawiały dla mnie osobiście nie ma to znaczenia. Szczęśliwie nie miałem większych problemów z grą, czasami trafił się drobny glitch nie wpływający na rozgrywkę.

To czego ja oczekuję to naprawa konsekwentności i spójności świata.
Dla przykładu, gdy Judy wysyła nam wiadomości po pijaku to oczekuję że gdy pojadę do jej mieszkania będzie na czterech czołgała się po podłodze albo coś w tym stylu, a nie trzeźwiutka stała przy oknie jakby nigdy nic.
Zgadnijcie gdzie jest Judy gdy wysyła nam wiadomości i fotki ze swojej podróży gdy opuści NC. Stoi dokładnie przy tym samym oknie mimo że fabularnie nie ma jej już w mieście.
W grze jest cała masa takich przeoczeń/niedoróbek które zaburzają odbiór gry i całego świata co osobiście bardziej mnie denerwuje niż glitche i bugi bo te z czasem zostaną naprawione, detale takie jak opisałem wątpie.

A na chwilę obecną do póki nie dadzą darmowych DLC i płatnych dodatków nie mam po co wracać do Cyberpunka.
Bez tytułu2.png
 
Dla przykładu, gdy Judy wysyła nam wiadomości po pijaku to oczekuję że gdy pojadę do jej mieszkania będzie na czterech czołgała się po podłodze albo coś w tym stylu, a nie trzeźwiutka stała przy oknie jakby nigdy nic.
A no. Potrąciłem jednego gościa. Potem po nim przejechałem raz. I jeszcze ze dwadzieścia razy mu poprawiłem dla pewności. Potem jeszcze stanąłem mu kołem na głowie. Odjechałem kawałek... a gość wstał i poszedł dalej jakby nigdy nic.
 
Gra jest świetna ale zabugowana. Bugi to nie koniec świata. Przypominam, że Wiesiek 3 też przez pierwsze miesiące miał popsute questy. Naprawili? Naprawili. Taki Skyrim o którym wszyscy pieją hymny pochwalne to do dzisiaj festiwal bugów. Ale co tam zwyzywajmy twórców bo na patch musimy czekać. Ogarnijcie się ludzie. Od tego dobrobytu niektórym ludziom odbija. Ciekawe jakbyście mnieli fajnie w latach 80/90tych bez neta z 2mb ramu. Serio bez wkurzania się. Chcemy dobry produkt - musimy czekać. Osobiście czekałem od pierwszych zapowiedzi, więc mogę poczekać jeszcze trochę. I tak jestem w szoku, że na 5 letnim kompie gra chodzi na wysokich bez bajerów od Nvidii.
Co do filmu z przeprosinami to nawet jeśli skierowany był głównie do inwestorów to i tak gratuluję odwagi cywilnej bo większość wielkich growego świata albo milczy albo mówi "nie chcesz nie graj" albo "my jesteśmy fajni to Ty się nie znasz" Tak do Ciebie mówię Bethesda. No dobra ale za dużo dygresji a chciałbym serdecznie podziękować całej ekipie - od szeregowego programisty po szefów projektu za waszą ciężką pracę. Daliście radę i nie spoczywacie na laurach. Brawo! Nie poddajcie się.
Na koniec mała prywata. Jestem 34-letnim, niepełnosprawnym ruchowo graczem i mam nie do końca sprawne dłonie co uniemożliwia mi granie na padzie a pełen keybinding jest dla mnie kluczową opcją. Dlatego proszę o możliwość zmiany wsada i E. (w wieśku 2 dodane z patchem). Jedyne błędy jakie mnie zabolały to nieotfieralne drzwi, które powinny być otwieralne. Glitche mnie tak nie bolą.
Piszę to dlatego, że czuję głęboką potrzebę powiedzenia paru ciepłych słów ludziom pracującym przy tak ogromnym projekcie jak Cyberpunk. Wydaje mi się, że zarówno CDP Red jak i my gracze potrzebujemy życzliwości w tym morzu hejtu.
Jestem fanem Wiedźmina i od czasów jedynki są to moje "gry życia". Pozwalacie mi zapomnieć o wózku, bólu kolan i samotności. Dla was to ciężka praca. Dla mnie to lek na depresję i odzyskanie wiary w ludzi. ( dzięki Wiedźminowi 3 poznałem dziewczynę). Dzięki Cyberpunkowi nieco łatwiej przechodziło mi się Covida. (przerwałem przed komunkatem o braku powrotu do końca gry bo lubię maksować gry a jeden kontrakt mi się popsuł jak pisałem wcześniej - spoko poczekam) Zdaję sobie sprawę, że jestem tylko randomem z internetu ale chciałbym uświadomić wam (może ktoś to przekaże devom), że są ludzie dla których wasza praca to nie tylko gry. Wierzę w was od początku i jestem dumny ze swoich kolekcjonerek Wiedźminów 2 i 3 (jedynki nie zdążyłem i mam tylko "zwykłe" pudełko :( ).
Malkontentom powiem tyle. Jak się nie podoba to zróbcie lepiej.
Pewnie mnie zjedzą w komentarzach za ckliwe historyjki ale mam to gdzieś. Dziękuję, że jesteście, dziękuję za waszą pracę i życzę wytrwałości i dalszych sukcesów. Wszystkim, od szefów po szeregowych moderatorów. Bez was moje życie byłoby dużo smutniejsze.
 
Last edited:
Ja tam wierzę w naszych , że się wyrobią z tym patch'em i , że swoje zrobi...ale mi jakoś tam specjalnie na nim nie zależy... chciałbym
tylko aby wyszedł o czasie aby ludzie w końcu przestali robić z tej pięknej gry szamba w internecie.... przepraszam gram na mocnym PC z RTX 3070 Aours Master:) i po pierwszym przejściu bawiłem się na niespotykaną nigdzie indziej skalę....mam swoje perełki jak seria MGS, RDR, Gothic, czasem też i Assassins i oczywiście Wiedźmin ale to co przeżyłem przy fabule z Cyberpunk to jest mistrzostwo godne Wiedźmina 3 :) to tylko przy grach CD projekt żona o 2.00 w nocy wstaje aby uciszyć mój śmiech przy wątkach pobocznych.... pamiętny jaskier z waltornią w dupie na dnie pontaru:) czy fraszka....tak samo było w Cyberpunk... choćby gość z palącym interesem:) czy handlarz bronią.."chcesz coś kupić kupuj..chcesz pogadać...wypierdalaj" wymieniać można i to dużo....CD projekt Red robi coś wyjątkowego a to, że jeszcze przeprasza za wersje konsolowe ? Jak te konsole już na starcie były słabe!!! a kiedy to było....era konsol z prawdziwego zdarzenia minęła razem z PS3 i x360 (mam do dziś i se chwale nadal)....tyle z mojej strony .... szkoda tylko mi tych wspaniałych ludzi co w pocie czoła tworzą takie perełki a potem w internecie czytają takie przykre komentarze....
Pozdrawiam

P.S. mój brat gra na Xboxie Series X i też se chwali:)
 
Last edited:
Patch Patch Patch!
Ciągle pacze i nie widze.
OPÓŹNIONY!

A tak na poważnie... Myślę, że wszyscy wyszli z założenia, że patch wyjdzie w piątek po sesji giełdy, no najpóźniej do końca dnia. Myślę, że wszyscy sa w stanie zrozumieć jakieś nadgodziny.. 2, no 4 max jak jest wyjątkowa sytuacja.. ale ta nie jest wyjątkowa! To nie premiera, to durny patch. nie dostalismy żadnego przez miesiąc, to parę dni więcej tez byśmy przezyli. Ale Iwiński obiecał patcha w ciągu 10 dni. Jutro, w sobotę jest 10-ty dzień. Nakazywanie pracy w weekend jest po prostu słabe. Jesli nie wydacie patcha do końca piątku to są dwie opcje i obie słabe dla waszego wizerunku. 1. bo nieludzko traktujecie pracowników i zmuszacie ich do pracy w weekend. 2. jeśli jednak traktujecie pracowników jak ludzi to patch będzie w poniedziałek najwcześniej, a to oznacza złamaną obietnicę, kolejny raz.

Proszę Was, nie składajcie obietnic skoro nie jesteście w stanie ich dotrzymać i traktujcie pracowników godnie. Dajcie im odpocząć w weekend, a grczy nie wodźcie za nos. O akcjonariuszach nie wspomnę.
Smutno mi, kiedy patrzę co się dzieje z korpo, która popełniła takie arcydzieło jak Wiedźmin 3.... Jestem zwyczajnie zawiedziony.
 
Last edited:
Szkoda, że tyle ludzi się tutaj zarejestrowało, aby tylko powyzywać i pośmiać się. To wcale nie przyśpieszy naprawy gry, jak i nie polepszy waszego samopoczucia w dłuższym terminie. Była szansa oddawać grę do 21 grudnia.
Kupiliście grę, nie skorzystaliście z zwrotu? To po co dalej po niej jedziecie, przecież każdy wie jak to wygląda.
Kupiliście grę i zwróciliście? Spoko, poczekajcie na naprawę gry lub po prostu jej nie kupujcie ponownie.
Kupiliście grę i nadal macie? Świetnie, ale zamiast narzekać mile widziana była by konstruktywna krytyka co jest dobre, a co wymaga naprawy i zmiany (a nie hejt i jad).

Moje doświadczenia z grą:
Przeszedłem w 70h grając Nomadem, fajna przygoda, chociaż trochę szkoda, że nie tak długa jak Wiedźmin 3 (mam nadzieję, że dodatki dadzą radę to poprawić). Bugi są, ale dość często nie zwracam na nie uwagi lub mnie po prostu trochę rozśmieszają (T-pose).
 
@po763
Edytowałem swój wpis o kilka dodatkowych wątków. Ja mam :
1611351721712.png

to jest powiedzmy 1,5 przejścia całości gry.
ale chętnie bym zgrał kolejny raz, bez takiej ilości bugów jakiej doswiadczyłem.
Rozważam tez kupienie drugiej kopii gry na gog żeby znow zdobywać achievementy, a jak zdobędę PS5 to tez tam, żeby zdobyć platynkę.
Mam tylko dwie prośby do zarządu. Nie kłamcie i szanujcie pracowników.
 
Top Bottom