Cykl Jesienny to jest hit

+
Rozpoczął się cykl jesienny. Jak dla mnie to jest hit, istna karuzela bugów. Od początku nie mogłem kupić zadań Łatwych. O dziwo jakieś tajne zadania wykonałem. Jakimś cudem udało mi się jedno kupić. Spoko. Pojawiły się zadania normalne. Wymieniam jedno i na co? Tadam... Na "Nowe zadanie dostępne już niebawem". Naprawdę kupa zabawy.

Rozpoczął się cykl jesienny. Jak dla mnie to jest hit, istna karuzela bugów. Od początku nie mogłem kupić zadań Łatwych.
Ja też i do dziś nie mogę kupić nawet jednego zadania przez co nic nie mogę zdobyć.

Wczoraj udało udało mi się kupić pierwsze zadania mimo, że przez pierwsze kilka dni było to zablokowane, a żadne zadania się nie wyświetlały. O dziwo wszystko sprawnie nalicza. Jedynie dziwi mnie, że są zadania z Żelaznej Woli a wg filtr cyklu powinny to być tylko z Ropuchy i Kupców Ofiru.

W Gwincie stabilnie. Nic mi dziś nie nalicza - ani zadań z podróży, ani z cyklu, ani dziennych.

Niestety wygląda na to, że ta przerwa na update tylko pogorszyła sytuacja, bo parę dni temu działało wszystko dobrze...

Teraz mam jeszcze jakiś błąd "deserializacji" :shrug:

Lexor

Forum veteran
Ja mam zadania zapchane (bo nie mam szczęścia do talii, które je wykonują) ale mimo tego dziś zauważyłem jakieś małe postępy.

Jedyny minus to taki, że gdy próbowałem zmienić zadanie to mi ono całkowicie zniknęło (tak jak kiedyś komuś).

Co to za błąd "deserializacji"?

Lexor

Forum veteran
Chyba za wcześnie "pochwalilem", bo dziś zalicza mi (z kilkugodzinnym opóźnieniem) jedynie zadania z podróży oraz dzienne.
Na zadaniach z cyklu nie odnotowuję w tym samym czasie żadnych postępów (gram wymagane karty), więc znowu coś popsuli.

Co to za błąd "deserializacji"?

Nie mam pojęcia co to był za błąd, ale nie mogłem wczoraj odpalić Gwinta... dzisiaj z kolei działa :) Oglądałem wcześniej serial w TV, więc widocznie nie można grać w Gwinta po oglądaniu serialu - wtedy pojawia się błąd "deserializacji" :D

Dzisiaj zadania z cyklu się jakoś zaliczają, ale z opóźnieniem i chyba znów nie wszystkie "prawidłowe" karty dają postęp - przyznam, że to jest już męczące :/

Top Bottom