Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Xell said:
Nie traktujcie nas jak małych dzieci - "informacja prawna" to na prawdę kiepska wymówka, sprawa, którą załatwia się w dwie godziny, a nie w tydzień (w wersji pierwotnej), po czym w jeszcze jeden tydzień (czyli juz koniec marca).
Widać, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. To, że do jakiejś instytucji wyślesz zapytanie prawne, nie oznacza, że oni już czekają, aż to pytanie zadasz. Bądźmy poważni. Procedury mają to do siebie, że wymagają określonej ilości czasu. W tym wypadku tak zapewne było.
Xell said:
Dobrze że REDzi walczą żeby całość była ok, ale trochę szacunku i szczerości by też nie zaszkodziło.
Mówisz o szacunku dla siebie? A w którym miejscu Cię niby obrazili?
Xell said:
No i powtórzę - gdyby powiadomić o tym wcześniej, nie byłoby takiego niesmaku (mimo że spodziewanego).
Gdyby mogli poinformować o tym wcześniej, na pewno by to zrobili. Wymagasz szacunku? Okaż go najpierw.
 

SaLi

Forum veteran
Kwestie prawne?To znaczy, ze przez ten caly czas nic nie bylo zalatwione?To znaczy, ze oczywista oczywistosc (ah nieoceniony Jaroslaw K. :D ) jaka sa kwestie prawne byla traktowana pobieznie ?No jak to jest mozliwe, ze nagle na pare chwil przed premiera okazuje sie, ze jednak prawnicy sie nie dogadali?Czy to nie powinno byc zalatwione na samym poczatku?W sumie jakos nie specjalnie jest mi przykro, ale lekki niesmak pozostal...Zeby tylko te przesowanie terminow nie stalo sie jakas tradycja jesli chodzi o REDow, bo zdaje sie ze juz kilka razy byl taki problem.Czlowiek uczy sie na bledach tak?Swoja droga to nawet fajnie, ze all bedzie wydane razem. A tak PS
Wymagasz szacunku? Okaż go najpierw
To w jaki inny sposob niz przez przebywanie na forum, branie udzialu w dyskusjach, zakupienie gry, oczekiwanie na dodatki i szeroko pojety podziw dla pomyslowosci REDow mozna im okazac szacunek?Nasz szacunek maja o czym swiadczy ilosc kont na forum i codziennych na nim wpisow.Fajnie by bylo gdyby nam rowniez nieco bardziej go okazywali.Jak ktos sie ze mna umawia i nie dotrzymuje slowa (nie pierwszy raz) to ciezko mi znalezc w takim postepowaniu szacunek.Gdyby nam chociaz cos na pocieszenie rzucili...
 
Kwestie prawne?To znaczy, ze przez ten caly czas nic nie bylo zalatwione?Nie.To znaczy, ze oczywista oczywistosc (ah nieoceniony Jaroslaw K. :D ) jaka sa kwestie prawne byla traktowana pobieznie ?Nie.No jak to jest mozliwe, ze nagle na pare chwil przed premiera okazuje sie, ze jednak prawnicy sie nie dogadali?kiedy w jednym punkcie spotyka się prawo kilkunastu krajów, bardzo łatwo o nieoczekiwane sytaucje.Czy to nie powinno byc zalatwione na samym poczatku?Od samego początku pracowaliśmy nad tą kwestia.W sumie jakos nie specjalnie jest mi przykro, ale lekki niesmak pozostal...My również cheilibyśmy, żeby wszystko przebiegło sprawniej.Zeby tylko te przesowanie terminow nie stalo sie jakas tradycja jesli chodzi o REDow, bo zdaje sie ze juz kilka razy byl taki problem.Tradycja nie sa opoznienia, tradycją jest to, żeby wydawać produkty w 101% gotowe.Czlowiek uczy sie na bledach tak?Zdecydowanie tak.Swoja droga to nawet fajnie, ze all bedzie wydane razem.
 
Eriash said:
Kwestie prawne?To znaczy, ze przez ten caly czas nic nie bylo zalatwione?Nie.
Odpowiedź dosyć dwuznaczna ;D ;D ;DJeśli chodzi o odsunięcie daty - zapewne któryś z dystrybutorów obudził się w ostatniej chwili?
 
"ideę" żartu rozumiem ale mnie nie śmieszy. Zwłaszcza kiedy przypomne sobie ile pracy zostało włożone w to aby terminu nie przesuwać. Gdyby nie kwestie prawne, wszytsko poszłoby zgodnie z planem.
 
DrZo said:
DrZo said:
Kwestie prawne?To znaczy, ze przez ten caly czas nic nie bylo zalatwione?Nie.
Odpowiedź dosyć dwuznaczna ;D ;D ;DJeśli chodzi o odsunięcie daty - zapewne któryś z dystrybutorów obudził się w ostatniej chwili?
Sprecyzuję - Nie, czyli wiele zostało zrobione.
 

SaLi

Forum veteran
Hmm...Prawo kilkunastu krajow?Zawsze myslalem ze EULA jest z zakresu prawa miedzynarodowego.Czy wydajac produkt (gre) takie EA konsultuje sie z prawnikami odnosnie poszczegolnych prawodastw na calym swiecie?Nie.Nie konsultuje sie bo te licencje sa miedzynarodowe.heh... Wczoraj traktat lizbonski, dzis rozszerzenia. Az boje sie pomyslec co bedzie jutro :D
 
SLI said:
Hmm...Prawo kilkunastu krajow?Zawsze myslalem ze EULA jest z zakresu prawa miedzynarodowego.Czy wydajac produkt (gre) takie EA konsultuje sie z prawnikami odnosnie poszczegolnych prawodastw na calym swiecie?Nie.Nie konsultuje sie bo te licencje sa miedzynarodowe.heh... Wczoraj traktat lizbonski, dzis rozszerzenia. Az boje sie pomyslec co bedzie jutro :D
Nie znam się na kwetsiach prawnych, nie jestem prawnikiem. Wiem, że problem pojawił się właśnie w tym miejscu.i widocznie nie jest to takie proste.Jak swoje sprawy załatwia EA, niestety nie wiem, nie mam takich informacji.Jutro będzie sobota (mam nadzieję)
 
SLI said:
A tak PS
Wymagasz szacunku? Okaż go najpierw
To w jaki inny sposob niz przez przebywanie na forum, branie udzialu w dyskusjach, zakupienie gry, oczekiwanie na dodatki i szeroko pojety podziw dla pomyslowosci REDow mozna im okazac szacunek?
Nie posądzając ich, że celowo tak wyszło jak wyszło. Skoro napisali, że z przyczyn niezależnych od Nich, to tak było. Kropka.PS. Dla mnie szacunek i podziw to nie to samo.
SLI said:
Nasz szacunek maja o czym swiadczy ilosc kont na forum i codziennych na nim wpisow.
Ilość i jakość to tożsame nie są i nie będą. To po prostu ilość userów. Polecam lekturę wątku o ER - czyżby to był ten szacunek o którym mówisz?
SLI said:
Fajnie by bylo gdyby nam rowniez nieco bardziej go okazywali.
A w którym miejscu go nie okazali? Bo nie bardzo rozumiem. Przecież przeprosili, i to co najmniej dwukrotnie...
SLI said:
Jak ktos sie ze mna umawia i nie dotrzymuje slowa (nie pierwszy raz) to ciezko mi znalezc w takim postepowaniu szacunek.
Nie porównywałabym spotkania dwóch osób do wypuszczenia produktu na rynek. Tutaj znacznie więcej mechanizmów działa. A ponadto poinformowali Nas, że dzisiaj rozszerzeń nie będzie. IMO brak szacunku to by był wówczas, gdyby nie było ani rozszerzeń, ani żadnych informacji o nich.
SLI said:
Gdyby nam chociaz cos na pocieszenie rzucili...
Patcha 1.3 dostaniemy :)
 
ech, wiedziałem, że tak będzie. po prostu wiedziałem...od kiedy nie podali dokładnego terminu.(miałem na myśli jakąś konkretną godzinę;))
 
mój post wyniknął stąd że troszkę sobie wyrabiacie taką markę spóźnialskich. może i nie z własnej winy... ale w newsach to wygląda zawsze tak samo - obsuw to obsuw.
Iwona said:
Iwona said:
rozumiem was, a jak. nie zamierzam wieszać na nikim psów ani nic takiego.... Tylko mam takie głupie pytanie, czy udało się wam COKOLWIEK wydać w terminie?
Z całym szacunkiem Yarp, ale czy ty aby nie przesadzasz? Tutaj niekoniecznie ktoś dał ciała, tylko po prostu kluczową informację prawną(pochodzącą z zewnątrz) mogli otrzymać dopiero teraz... wszystkiego przewidzieć się nie da...
czy jakiekolwiek słowa krytyki traktujesz jako przesadę? obiektywnie napisałem jak to wygląda.
 

SaLi

Forum veteran
PS. Dla mnie szacunek i podziw to nie to samo.
Dla mnie rowniez.Podalem przyklady mozliwosci wyrazania swojego szacunku.
Ilość i jakość to tożsame nie są i nie będą. To po prostu ilość userów. Polecam lekturę wątku o ER - czyżby to był ten szacunek o którym mówisz?
Oczywiscie ze ilosc z jakoscia nie zawsze ida w parze, jednak okazywanie zainteresowania czyjas praca wyrazane przez uczestniczenie w dyskusjach na forum swiadczy o szacunku do pracy REDow.
Nie porównywałabym spotkania dwóch osób do wypuszczenia produktu na rynek. Tutaj znacznie więcej mechanizmów działa. A ponadto poinformowali Nas, że dzisiaj rozszerzeń nie będzie. IMO brak szacunku to by był wówczas, gdyby nie było ani rozszerzeń, ani żadnych
 
SLI said:
Ja nie porownuje do spotkania. "Umawia sie" uzylem w sensie obiecuje, deklaruje sie, zapewnia. Taka umowa cywilna :D
Ok. Mea culpa - źle Cię zrozumiałam. Poprawię się ;)
SLI said:
Patcha 1.3 dostaniemy
Mi gra dziala stabilnie :DPatchy juz nie potrzebuje :p
To masz szczęście, bo mnie crashe nadal do windy się trafiają niestety...trudno. Aż Ci zazdroszczę ;)PS. również pozdrawiam ;)PS2. teraz ładnie wracamy do tematu ;). Siebie też upominam :D[size=10pt]Jak REDzi się czegoś konkretnego dowiedzą, z pewnością podzielą się informacjami. W końcu wiedzą, jak na to czekamy :)[/size]
 
Brysiu said:
i dziękujemy za wyrozumiałość.
A skąd ta pewność ...No tak Wiedźmin był przekładany kilka lat , no to na dodatek też poczekamy kilka miesięcy...Mogliście przynajmniej wcześniej o tym powiedzieć... :-\
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom