Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

+
Status
Not open for further replies.
Super... Do tego czasu odłączą mi neta za oceny które niby są złe... I sobie nie ściągnę wcale... Jednak nadzieja matką głupich bo czekałem na ten dzień od 3 miesięcy... Cóż.. Tak bywa...
 
Odetchnąłem... ;) już myślałem, że znowu bede musiał szkołe zawalić ;)A tak na serio... Nic sie nie stało, mimo że nie ukrywam, że wolałbym dostać to wszystko w swoje łapki teraz zamiast za 2 tygodnie... nic mi nie będzie jak nie zagram przez następne dwa tygodnie... chyba :p
 
Takie akcje są już standardowe.W najbliższym czasie może dobrym pomysłem było by podawanie od razu 3 dat wydania.No cóż przynajmniej jest śmieszniej niż jakby ktoś napisał "Soon"
 
Mam nadzieje że wrzucicie to do sieci p2p, bo nie wyobrażam sobie ściągania tego z serwerów na gram.pl no chyba że wy macie jakieś inne serwery i będzie się ściągać pełna prędkością. Ale torrent byłby czymś bardzo dobrym. Tylko wydaje mi się że żeby to ściągnąć trzeba będzie mieć zarejestrowaną grę więc chyba jednak to odpada. Ale mam nadzieje że nie będzie to zajmować więcej niż 2 GB bo przy moim necie to ciężko to widzę :/ ;PNajwyżej będę czekał do końca kwietnia aż nowy net będzie.
 
Brysiu said:
Sprostowanie: W trakcie publikowania tego newsa okazało się, że niestety w związku z kwestiami prawnymi (m.in. EULA) odnoszącymi się do sposobu publikacji modów do gry, termin wydania D'jinniego, przygody oraz patcha 1.3 uległ przesunięciu na ostatni tydzień marca (najprawdopodobniej 26 marca). Dla nas również jest to bolesne, niestety musimy czekać niecierpliwie.
Tosme su v prdeli. Inaczej... Hmm, zacytuję klasyka:"- Wpadliśmy w bezdenne gówno - Szarlej napiął i uzbroił kuszę. - A tyle sobie obiecywałem po Węgrzech. Taki miałem, ku***a, apetyt na bográcsgulyás."Andrzej Sapkowski, Narrenturm, s. 581Tak się poczułem, taką miałem ochotę na ten edytor... I przypomniał mi się ten tekst, gdy przeczytałem sprostowanie. Ale cóż począć, rozumiem sytuację.Pozdrawiam!A o cenzurze wulgaryzmów słyszałeś?Iwona :)
 
od kiedy spaliłem kartę graficzna i tak nie mogę grac, wiec mnie nie martwi to opóźnienie. ale jak tylko kupie nowa to ściągnę od razu.
 
maciekw said:
Na pocieszenie kilka obrazków (kliknij, aby powiększyć), najprawdopodobniej, z modułu "Cena neutralności” (dzięki Wallace!):
Nie ma za co :) Autorzy zapowiadali 2 nowe karty erotyczne, jeśli mają przedstawiać tą blondynkę i brunetkę, to chyba przejdę moda 2x, żeby zobaczyć obie :DSzkoda, że "Cena neutralności" się opóźni, ale przynajmniej będę sie mógł skupić na nauce :p
 
no tak, czemu nie jestem zdziwiony... Tak, jestem sfrustrowany ponieważ miałem nadzieję, że uda mi się pograć w okresie wolnym od szkoły - w święta. A przy okazji, co to znaczy za dwa tygodnie? Bo to może być równie dobrze w poniedziałek jak i w niedzielę. Chciałbym się mylić, ale coś mi nieodparcie podpowiada że będzie to końcówka tygodnia.A swoją drogą, Eriash - podła taka praca w takich momentach, co? ;)
 
Wallace said:
Wallace said:
Na pocieszenie kilka obrazków (kliknij, aby powiększyć), najprawdopodobniej, z modułu "Cena neutralności” (dzięki Wallace!):
Nie ma za co :) Autorzy zapowiadali 2 nowe karty erotyczne, jeśli mają przedstawiać tą blondynkę i brunetkę, to chyba przejdę moda 2x, żeby zobaczyć obie :D
hmm... ubrane te karty ;)Tak ogólnie jestem... trochę zły. Ale tylko troszkę.
 
Phie naprawdę Agloval, nazwać mnie konformistą to niedorzeczność. Po prostu nie napalam się na moda jakoś szczególnie. Zagram jak będzie. Złościć, frustrować i martwić się z powodu przesunięcia premiery nie mam zamiaru, bo nie odczuwam jakiejś ogromnej potrzeby zagrania w moda już w tym momencie w tej chwili natychmiast. :)Hmmm a raczej i tak nie miałbym czasu ;D
 
Owszem, szczególnie że również jest podejrzewana o to, że objęta jest "klątwą Czarnego Słońca".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom