Doły z gliną i Berengar

+
Doły z gliną i Berengar

włąśnie skończyłem misje z zabijaniem utopców i w tym calym glinianym dole gdzie są zwłoki salamander napisany mam komunikat że Berengar nie żyje i zeby powiedziec o tym vesemirowi.Czy to prawda? widzialem w ktorymś za game'playow (chyba style walki albo fabuła) jak bandyci atakują na kaer morhen i ja z berengarem mam znaleść niedobitków a potem może umrzeć jeżeli zabijemy zlapanego więźnia. Kiedy to będzie? czy coś mi się pochrzaniło z fabułą? czy to może być wina patcha ( zainstalowalem go na moim vista home premium bez tego hotfixa co kazali ściągnąć i spotkałem się z wieloma błędami w fabule. O co chodzi? Drugą sprawą jest quest z podejrzanymi. wszystkich już przesłuchałem a raymond nadal nie wysłał mi posłańca i nie moge przez to zrobić zadania anatomia zbrodni. O co chodzi? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam: Kuba ;)
 
Niestety tego wątku z Berengarem w Kaer Morhen, nie zamieścili w grze swoja drogą był bardzo dobry. Co do drugiej sprawy nie chodzi o to czy ich przesłuchałeś, ale czy zebrałeś odpowiednie dowody, oraz czy posądzasz ich o współprace z Salamandrą.
 
E tam ściema, jestem ciut dalej i już odkryłem że jednak żyje. Jest przez kogoś przetrzymywany jednak. Nic sie nie bój
 
musisz uniewinniac osoby a nie je tylko przesluchiwac. uniewinnij pare to sie pojawi poslaniec
 
QBanzai said:
Drugą sprawą jest quest z podejrzanymi. wszystkich już przesłuchałem a raymond nadal nie wysłał mi posłańca i nie moge przez to zrobić zadania anatomia zbrodni. O co chodzi?
U mnie to było tak że sam poszedłem do Raymonda i go ocaliłem, potem z nim pogadałem a jak wyszedłem z jego domu to patrze a ten dzieciak dopiero do mnie biegnie i mnie powiadamia że mam się zgłosić do Raymonda ;)P.S. Ironguards: ostrzegaj przed spoilerami bo popsułeś mi i pewnie nie tylko mi część zabawy :-\
 
U jednego z gosci znalazlem przepolowiona brosze, wystepuje ona w ekwipunku jako przedmiot fabularny, ale jestem w IV akcie i zadnego zadania z nia zwiazanego nie znalazlem. Do czego ona jest potrzebna
 
Heh , a sie nalatelem jak glupi, a swoja droga to sporo takich rzeczy jak np klucze ktore niewiadomo do czego i poco.
 
ja znalazłem 'Pamiętnik babuni' i 'smalec babuni' i też nie wiem co z tym zrobić, a pojawiło sie w fabularnych
 
Smalec potrzebny jest na zagryche przy imprezce u Shani, a z pamietnikiem tez nie wiem co zrobic .
 
pamietnik babuni tez potrzebny na imprezie u Shani, zalezy kogo zaprosisz na impreze to potrzebny jest inny przedmiot. jesli zaprosisz Carmen to przyda sie pamietnik ;D
 
Heh to wszystko jasne, tylko ciekawe czy mozna go jakos odczytac. Przy nastepnym podejsciu zaprosze Carmen i moze dowiem sie co w nim jest.
 
Kontynuując offtop - w kwestii zaproszenia osoby na impreze to chciałem zaprosić Zoltana (stwierdziłem że zaróno Carmen jak i Zygfryd moga mi zaszkodzić w planach co do Shani ;) ) ale wieczorem nigdzie nie mogłem go znaleźć. Nie było go w karczmie, nie było go u Vivaldiego, ani na ulicach. Ostatecznie zaprosiłem Zygfryda (oj jak sie przestraszyłem jak Shani zaczęła robić do niego maslane oczy).Na szczęście plan się powiódł (zygfryd to mięczak ;) ) i spędziłem miłe chwile z Shani .
 
co do przepołowionej broszy!! widzmin mowi ze mogłby ja przepołowic tyloko wiedzminski miecz i swiadczy to o tym ze zginal tutaj widzmin i trzeba powiedziec vesimirowi (jesli sie go spotka)) o Tym ze zginal kolejny wiedzmin
 
Dowiedziałem się od wiedźmy ze znajdę Berengara koło dołów z glina i... tam go nie ma :/ Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć? I przy okazji znalazłem dopiero jedną roślinę dwugrotu a przeszedłem całą wyspę wzdłuż i wszerz :/
 
Dwugrotów w pobliżu zawalonej wieży jest bodajże kilka krzaków, no i można zakupić u druida w gaju druidów...A Berengrara zwłoki znajdziesz za zabudowaniami w pobliżu ołtarza vodyanoi... tam gdzie ceglarze pracują i gdzie należało się pozbyć utopców.
 
Yyyyy, to jest prolog, a nie II akt. SPOILER[size=4pt]A poza tym, Berengar nie ma zwłok, bo on żyje. Zwłoki są chyba czyje inne, jedynie można znaleźć złamaną broszę salamandry, która oświadcza iż Berengar nie żyje.[/size] Nie wiem o co wam chodzi za zbytnio...
 
Shaiya said:
Yyyyy, to jest prolog, a nie II akt. A poza tym, Berengar nie ma zwłok, bo on żyje. Zwłoki są chyba czyje inne, jedynie można znaleźć złamaną broszę salamandry, która oświadcza iż Berengar nie żyje. Nie wiem o co wam chodzi za zbytnio...
Shaiya, Ty uprzedzaj, że spoilerujesz!!!Trupa znajdziesz tam gdzie Ci napisałam. Przytrzymaj Alt, gdybyś miał problem ze znalezieniem... A temat faktycznie zaraz przeniosę w odpowiednie miejsce...EDIT: przeniosłam.
 
Top Bottom