DROGA KU ZAGŁADZIE BRAK TROFEUM.

+
Witam Ukończyłem Grę na poziomie Krew Pot i łzy ale zmieniłem poziom na droga ku zagładzie licząc że wpadną mi 3 trofki za przejście gry na tych poziomach ale niestety dostałem tylko 2 trofea za przejście gry na krew pot i łzy i dowolnym poziomie droga ku zagładzie nie wpadła... czyli zmienienie poziomu trudności zablokowało mi tą opcję. i muszę grę zaczynać od nowa czy może jest sposób aby szybko przejść fabułę Pomijając Szukanie ciri tylko od razu Skellige i dalej fabuła ???
 
Witam Ukończyłem Grę na poziomie Krew Pot i łzy ale zmieniłem poziom na droga ku zagładzie licząc że wpadną mi 3 trofki za przejście gry na tych poziomach ale niestety dostałem tylko 2 trofea za przejście gry na krew pot i łzy i dowolnym poziomie droga ku zagładzie nie wpadła... czyli zmienienie poziomu trudności zablokowało mi tą opcję. i muszę grę zaczynać od nowa czy może jest sposób aby szybko przejść fabułę Pomijając Szukanie ciri tylko od razu Skellige i dalej fabuła ???

Nie no, trzeba jednak całość przejść na Drodze. Ewentualnie chyba też przejście na Nowej Grze + zaliczało to osiągnięcie.
 
Ja dzisiaj skończyłem na drodze ku zagłada który wybrałem od samego początku i dostałem tylko trofeum za ukończenie gry na dowolnym poziomie. Gra na ps5. Miał ktoś podobny problem?
 
Ja grałem całą grę na drodze ku zagładzie, tylko gdy po raz pierwszy włączając grę ustawił 2 poziom trudności lecz już w wyzimie to zmieniłem, ale i tak dostałem tylko jedno trofeum.
 
Top Bottom