E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • DSC_0003.jpg
    DSC_0003.jpg
    94.3 KB · Views: 22
  • DSC_0004.jpg
    DSC_0004.jpg
    98.4 KB · Views: 22
Tak sobie z nudów odpaliłem skyrim. Nie znam się na biegach konia (czym jest galop a czym cwał) dlatego spokojnym biegiem(nie że tak powiem na sprincie) koniem dojechanie z Markartu w okolice trochę za Pęknine(chyba dwa najbardziej oddalone od siebie miasta) zajęło mi ok 16min. Tak do porównania z 20min galopem z Novigradu do Jaśka.

Nie grałem w Skyrim, ale tam podobno koń nie porusza się jakoś szybko.
 
Nie rozumiem tych obaw o wielkość świata. Widzieliśmy przecież na gejmpleju, jak olbrzymi jest Novigrad i jego sięgające po daleki horyzont przyległości, a to przecież tylko część całej mapy. Skoro 20 minut zajmuje GALOP z Novigradu na bagna ZN, to świat z pewnością jest przynajmniej kilkukrotnie większy niż Skyrim.
 
Wcale się nie dziwię że to ostatnia część o Geralcie, u tyle kobiet może mieć przechlapane, po trzeciej części że rozumiem jego :)
 
Pierw miało być 50 godzin na misje główne i 50 godzin na poboczne, a teraz gdzieś czytałem, że główne zajmą nam 15 godzin. Nie tak dużo wcale :D.
 
Ten wywiad z Konradem był jak narazie najlepszy ze wszystkich dotychczas przeprowadzonych na tegorocznych targach.
Bo jest konkretny i Konrad nie musiał 5 minut tracić na opowiadanie kto to jest Geralt i co to jest Wiedźmin.
 
@dunio

To chyba się ktoś pomylił :) Może tłumacząc z angielskiego. W wywiadzie, Konrad mówi jasno, że 50h na misje poboczne oraz drugie tyle na fabułę główną.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom