Jobs Support Register

Edycja Gry Roku (GOTY) - FAQ

+

Nars

Moderator
PeterQ22;n9370641 said:
Nie podoba mi się "nowy" wygląd Triss i w związku z tym mam pytanie: czy jest jakiś sposób wyłączenia alternatywnego wyglądu postaci w wersji na PS4? Czytałem, że na PC nie ma z tym problemu, ale o PS4 cisza i nikt nic nie napisał w tej kwestii.
Menu główne -> zawartość dodatkowa -> opcje.

PeterQ22

Junior Member
Dziękuję za odpowiedzi :) Czyli jednak da się wyłączyć stroje... To bardzo dobra wiadomość! Jak moja konsola wróci z serwisu, to natychmiast idę do sklepu kupić Wiedźmina 3 ;)

Soobocz

Junior Member
W3 GOTY darmowe dlc

Witam.
Zakupiłem klucz do W# GOTY na cdpl. i aktywowałem go na gog.com. Jak teraz dodać darmowe dlc do tej gry? Chodzi mi o dodatkowe misje, ubiory i inne dlc które są darmowe?

Pozdrawiam

PATROL

Moderator
Soobocz O ile mi wiadomo, wszystko masz już w grze :) I 16 darmowych DLC i dwa duże dodatki.

Last edited:

Wroobelek

Max-Tac
Soobocz;n10716701 said:
Witam.
Zakupiłem klucz do W# GOTY na cdpl. i aktywowałem go na gog.com. Jak teraz dodać darmowe dlc do tej gry? Chodzi mi o dodatkowe misje, ubiory i inne dlc które są darmowe?

Pozdrawiam
Dodatkowe zadania znajdziesz w grze - wykonując je nawet nie będziesz wiedział, że są dodatkowe. Po prostu spotkasz pewne postacie i wydarzenia, z którymi nie zetknie się użytkownik "gołej podstawki" (są jeszcze tacy?). A alternatywne stroje i dodatkowe karty do Gwinta włączysz na ekranie startowym "Zawartość dodatkowa -> Opcje".

Soobocz

Junior Member
Nie ma tej opcji "Zawartość dodatkowa ->opcje" Dlatego pytam. Bo dziwne jest. Na ps4 mam taką opcję ale tam nie kupowałem GOTY tylko zwykłą wersję plus dwa dodatki i reszte darmowe dlc .

Wroobelek

Max-Tac
Dziwna sprawa. Na pewno kupiłeś GotYE? Ponieważ mam na GOG-u W3 w dwóch wydaniach (jedna to Wiedźmin 3 wraz z dodatkami kupowane w dniach ich premier, a druga to GotYE), muszę sprawdzić którą mam zainstalowaną na komputerze, ale będę mógł to zrobić dopiero po południu. Jestem jednak pewny, że ta ścieżka jest poprawna, bo wczoraj odpaliłem grę specjalnie po to, by się upewnić.

Soobocz

Junior Member
Mam taką wersję: The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition i w nigdzie nie mam takich opcji.... :( Dokładnie taką jaką masz zakreśloną pierwszą od prawej.