Forumowa filmówka

+
OOOOOOO TAAAAAK !! !! MEL !!

[video=youtube;eGvTRG-iud8]https://www.youtube.com/watch?v=eGvTRG-iud8&feature=share[/video]

Bardzo przepraszam, że swoją wypowiedź, ale jaram się jak twarz Imleritha :D
 
Drugi zwiastun ''Wołynia''

Jest klimacik, dobra muzyka i zdjęcia. Widać, że nie jest to jakaś niskobudżetówka.
 
Last edited:
Historyczne widowiska (pod konkretną linię partyjną) mają teraz wzięcie.

Ale może kiedyś wyjdzie z tego jakiś dobry film?
 
Historyczne widowiska (pod konkretną linię partyjną) mają teraz wzięcie.

Ale może kiedyś wyjdzie z tego jakiś dobry film?
Tak z ciekawości, oglądałeś kiedyś jakiś film Smarzowskiego? "Różę" na ten przykład?
Nie posądzałbym go z góry o widowisko "pod konkretną linię partyjną".
 
Tak z ciekawości, oglądałeś kiedyś jakiś film Smarzowskiego?

Widziałem "Pod Mocnym Aniołem" i film był dobry.

Żadnej mierze nie umniejszam "Wołyniowi", a po prostu zauważam pewną prawidłowość "historyczną". Oczywiście nie rozwinę tematu bo zahacza on o sferę, o której dyskusja jest tutaj zakazana.
 
Przecież nie napisałem tego zakazanego słowa na literkę "p" :p ...

Aby nie pisać czystego offtopic'u dodam, że trwa kompletowanie obsady do Blade Runner 2. Liczę, że doczekamy kiedyś tego filmu, oby tylko okazał się dobrym.
 
Młody Stuhr (który nie jest już wcale taki młody), ciekawy temat i realia, realizacja zapowiada się średnio, ale nie tragicznie. Przez cały zwiastun jednak coś mi nie pasowało i wreszcie mnie olśniło... on jest zdubbingowany :blink:


Po co ja się zapytuję?
 
Odnośnie polskich filmów - ciekawie zapowiadający się kryminał (z akcją rozgrywającą się we Wrocławiu):

 
Ujawniono wygląd klowna z remaku IT:



http://movieweb.com/pennywise-clown-it-remake-2017-stephen-king/
 
:rofl:
0:33 Neymar :laughing:
---------- Zaktualizowano 09:16 ----------

to były czasy..
..nie to co teraz.
 
Last edited:
O tak, nowy xXx - nartami po dżungli (bo efekt cieplarniany ;) ), motorami po wodzie (bo... Jezus? :ermm: ).

Ech, te dzisiejsze filmy science-fiction :teeth: .
 
Zwiastun Wonder Woman taki sobie za to zwiastun Ligi Sprawiedliwości wygląda spoko.


Z drugiej jednak strony, zwiastuny Świtu Sprawiedliwości w zasadzie też mi się podobały, a potem dostałem mokrą ścierą w twarz podczas seansu :/ Póki co wolę się nie nakręcać za bardzo.
 
Top Bottom