GalaxyClient.exe - nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

+
GalaxyClient.exe - nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Od ponad godziny męczę się by spróbować zagrać w betę Gwinta. Przeczesałem już mnóstwo stron, na każdej były na to tylko dwa rozwiązania. Pierwsze nie podziałało, drugie to aktualizacja windowsa. Stąd rodzi się moje pytanie:

Używam windows 8.1. CZY W 2016 ROKU NAPRAWDĘ KONIECZNE JEST POSIADANIE NAJNOWSZYCH SYSTEMÓW OPERACYJNYCH BY ODPALIĆ?! Pobrałem "Autonomiczny instalator rozszerzenia Windows Update" (tak jak było w każdym przeczytanym przeze mnie temacie polecane), ale jedyne co osiągnąłem to godzinna kontemplacja nad informacją "Trwa wyszukiwanie aktualizacji na tym komputerze". Biorąc pod uwagę tę prędkość i prędkość przeciętnej, kilkudniowej aktualizacji windowsa oraz fakt, że ostatniej aktualizacji swojego systemu dokonałem prawie 2 lata temu, zostaje mi jedynie poświęcić 3-4 miesiące na aktualizację żeby móc pograć w Gwinta.

Naprawdę nie ma żadnego sposobu żeby to obejść? Ktoś miał styczność z tym problemem i ma jakieś alternatywne rozwiązania? Przecież to jest niedorzeczne żeby na laptopie, który swobodnie odpala Wiedźmina 3, GTA V czy inne Fallouty 4 nie można było zagrać w Gwinta, i to w dodatku z powodu śmiesznej platformy jaką jest GOG.
 
Od ponad godziny męczę się by spróbować zagrać w betę Gwinta. Przeczesałem już mnóstwo stron, na każdej były na to tylko dwa rozwiązania. Pierwsze nie podziałało, drugie to aktualizacja windowsa. Stąd rodzi się moje pytanie:

Używam windows 8.1. CZY W 2016 ROKU NAPRAWDĘ KONIECZNE JEST POSIADANIE NAJNOWSZYCH SYSTEMÓW OPERACYJNYCH BY ODPALIĆ?! Pobrałem "Autonomiczny instalator rozszerzenia Windows Update" (tak jak było w każdym przeczytanym przeze mnie temacie polecane), ale jedyne co osiągnąłem to godzinna kontemplacja nad informacją "Trwa wyszukiwanie aktualizacji na tym komputerze". Biorąc pod uwagę tę prędkość i prędkość przeciętnej, kilkudniowej aktualizacji windowsa oraz fakt, że ostatniej aktualizacji swojego systemu dokonałem prawie 2 lata temu, zostaje mi jedynie poświęcić 3-4 miesiące na aktualizację żeby móc pograć w Gwinta.

Naprawdę nie ma żadnego sposobu żeby to obejść? Ktoś miał styczność z tym problemem i ma jakieś alternatywne rozwiązania? Przecież to jest niedorzeczne żeby na laptopie, który swobodnie odpala Wiedźmina 3, GTA V czy inne Fallouty 4 nie można było zagrać w Gwinta, i to w dodatku z powodu śmiesznej platformy jaką jest GOG.
Tu masz rozwiązanie identyczny błąd ludzie maja z Wiedźminem 3.
 
Miałem to samo, Problemem jest błąd krytyczny Windows, potrzeba jest zainstalowanie wszystkich krytycznych aktualizacji, albo ręcznie pobrać ten update https://support.microsoft.com/en-us/kb/2999226 jest on kluczowy!

Bez niego ni hu hu sam się męczyłem 4 godzinny z innymi aktualizacjami i przeinstalowaniem GoG, ten jest obowiązkowy

Jak się uda restart kompa, przeinstalowanie GoG i ewentualnie Visual C++ 2015 i powinno śmigać.
 
Dzięki za konkretną odpowiedź, ale nawet jedna aktualizacja na moim systemie trwa w nieskończoność.

Drodzy Redzi, dziękuję za gre. Wracam do Hearthstone'a.
 
Dzięki za konkretną odpowiedź, ale nawet jedna aktualizacja na moim systemie trwa w nieskończoność.

Ta jedna aktualizacja którą podałem powinna wystarczyć, warto spróbować.
Natomiast jak masz problem z aktualizacjami to może już czas pomyśleć o Formacie, bez aktualizacji systemu nie będziesz mógł grać w większość nowych gier bo one tego wymagają i błędy będą się mnożyć.
 
Wybaczcie, że odkopuję, ale jeśli kolega CaptainMuttley się poddał, to poniższe rozwiązanie będzie dla innych.
Jeśli szukanie aktualizacji na komputerze nadal trwa w nieskończoność po pobraniu tego co wrzucił Likierr, to rozwiązanie prezentuje się następująco (sprawdzone tylko na Windows 7 64-bit):
1. Uruchomić Menedżer zadań (CTRL+SHIFT+ESC), przejść do zakładki "Usługi" i w dolnym prawym rogu kliknąć przycisk "Usługi";
2. Znaleźć na liście usługę "Windows Update", kliknąć PPM i zatrzymać;
3.* Następnie usunąć folder "SoftwareDistribution" znajdujący się w lokalizacji: "C:\Windows";
4. Odpalić instalkę wrzuconą przez Likierra (https://support.microsoft.com/en-us/kb/2999226). Po ponownym uruchomieniu komputera brakująca biblioteka powinna zostać zainstalowana.
5. Ponownie uruchomić usługę Windows Update.

* Nie wiem czy pominięcie tego punktu nie przyniesie takich samych efektów jak jego wykonanie.
 
Czy autorzy mogą się odnieść jakoś do tego problemu? Mam ten sam, nie lubię doinstalowywać nowych service packów, bo później więcej się sypie niż to wszystko warte. Czy wersja ostateczna gry będzie również potrzebowała tej aktualizacji? Bo jeśli tak to ja również podziękuję.
 
Top Bottom