GŁÓWNY WĄTEK A ZADANIA POBOCZNE - Wyspa mgieł

+
GŁÓWNY WĄTEK A ZADANIA POBOCZNE - Wyspa mgieł

Które konkretnie zadania poboczne przepadają gdy zaczynamy poszukiwania pewnej osoby na Wyspie Mgieł? W głównym wątku zagalopowałem się do tego stopnia, że odpuściłem sobie pierwotny plan zrobienia wpierw wszystkich misji pobocznych jakie są tylko dostępne.

+ jeszcze jedno pytanie odnośnie Djikstry i jego planów odnośnie Redanii. Po znalezieniu "szewca", wątek ten zamyka się. W jaki sposób zacząć go na nowo? On sam się delikatnie nasunie w grze, czy będę musiał w pewnym momencie porozmawiać z danym bohaterem?



Z góry przepraszam, jeśli na forum te pytania już się pojawiały. Omijam większość tematów dlatego, że jeszcze nie ukończyłem gry (wątek główny w Kaern Morhen zamknięty) a zdążyłem nadziać się już na poważny spojler, co mi zepsuło po części zabawę.
 
Kolejny rozdział wątku z szewcem zaczyna się po wyspie mgieł, także tutaj niczego nie przegapiłeś.

Na pewno przepadają zadania "Wróg publiczny", "Kabaret", "Towarzysze broni", "Ostatnie życzenie". Wygląda na to, że przepadają wszystkie poboczne zadania związane z ważnymi dla fabuły postaciami. Najlepiej jest zapisać stan gry przed wejściem na wyspę i zobaczyć, czy jakieś zadania się anulowały.
 
Dalszy etap misji z Dijkstra bedzie dostepny pozniej, co do zadan to przepadaja pewnie zadania "lojanosciowe" dla znajomych.
 
Akurat te zadanie wykonałem , zostały mi zlecenia wiedźmińskie i zadania poboczne związane z postaciami daleko planowymi. Dzięki za odpowiedzi!
 
po zakończeniu wyspy mgieł , zadanie miecz berengara wyświetliło mi się jako nie ukończone.
 
Top Bottom