gram.pl

+
Widzieliście te wszystkie ofery pracy CDP? Coś wspaniałego, szkoda, że człowiek za młody jeszcze na to jest, bo kilkanaście ofert pracy bardzo mi przypadło do gustu. Poza tym można wnioskować, że rozbudowie ulegnie platforma gram.pl....
 
i dobze jest bardzo fajnie ale troszke ubogo ale się naszczęsicie poprawia a po posiłkach będzie naprawde dobrze(mam nadzieje )
 
Michalun said:
i dobze jest bardzo fajnie ale troszke ubogo ale się naszczęsicie poprawia a po posiłkach będzie naprawde dobrze(mam nadzieje )
Michalun-> piękna składnia... czytałem kilka razy, żeby zrozumieć Co do wiedźmina, to chyba gdzieś Fallen mówił, że na razie nie są planowane, żadne gadżety z gry.
 
sry za składnie miałem mało czasu mamusiek mnie gonił (a przy okazji oglądałem komiks słuchałem muzyki i patrzyłem w telewizor więc byłem troche rozkojazony )a co do gadżeta jakiegos to nie trzeba niech chłopaki(i panie) bawią się z innymi problemami ale przydała by się jakas promocja bo ostatnia była jakis miesiąc temu
 
ja zrobię OT ale muszę. ostatnio napisałem coś takiego:W pierwszy weekend grudnia jade ze szkoły na weekend ze szkoły na narty. To sie nazywa składnia
 
ludziki na Gram zapodali filmik w ktorym oprowadzają po swojej fabryce szczęscia sciągnołem i nie powiem fajnie tam mają a ile tam miejsca
 
jest na ich stronce w newsach zrob cos sam (chciał bys aby wszystko dawano ci teraz na miejscu joke )
 
A czyżbym ja na tym filmiku był widział naszego ukochanego webmastera witcherowego, czy tylko było mi się zdawało?
 
Widzieliście zmiany jakie zaszły na forum gram.pl? I jaka jest wasza opina na temat nowego wyglądu forum? Jak dla mnie to już lepszy był ten jaśniejszy, bo na tym ciemnym strasznie się oczy męczą... tym niemniej w sumie nie wiele mnie to obchodzi bo i tak nie siedzę na tamtym forum
 
tyrranos said:
nachalnie domagam się plakatów i innych gadżetów na gram.pl!!!jak nie to będę gryźć...
Wiesz, jak byś może poprosił Fallen -> A pokażesz nam te nowe plakaty? Te które można było wygrać w konkursie związanym z komiksem? A wiesz może, czy będą one może kiedyś dostępne w gram.pl ?
 
a ja mam zapytanko ta akcja z tymi bombkami działa tez na stronie witchera bo to tez strona CDP tak tylko pytam
 
Top Bottom