Gry komputerowe

+
Galadh said:
Krytycy z całego świata urządzają sobie krwawą łaźnię nad Aliens: Colonial Marines, wygląda na to, że możemy mieć największy tegoroczny fail w domenie gamingu. 4.5/10 to ocena wystawiona przez gram.pl, jak i GOL; Destructoid pokusił się wręcz o 2.5/10. Gorszej noty póki co nie ma. Wow, trochę zdziwko. Gearbox ma czelność season pass do tej gry?

IGN – 4.5/10
Eurogamer – 3/10
Polygon – 3/10
Games.TM – 4/10
GOL - 4,5/10
Toć to było widać od pierwszych gameplayów, takie były tez wnioski z hands-on RPS.
 
Szkoda, naprawdę szkoda. Byłem o milimetry od kupna preordera tej gry. Choć raz rozsądek u mnie zwyciężył. Jestem geekiem jeśli chodzi o filmy o obcych (z naciskiem na dwa pierwsze) i naprawdę liczyłem, na prawdziwą ucztę, a tu zamiast uczty wielka kupa.

Te uniwersum, ma przecież taki potencjał. Kampania marina avp2 na najwyższym poziomie trudności, to wciąż najlepszy horror w jaki w życiu grałem.
 
No właśnie - taki potencjał. Do dzisiaj pamiętam jak momentami portki były zagrożone w kampani Marine'a... W filmie JEDEN obcy był tak straszny, że wszyscy się tego bali, sam Predator nie lekceważył tego robala, a tutaj... pełno tego, słabe to, jakiś Marine walnie z mańki i to leży... też byłam o milimetr od kupna, ale ostatecznie dałam sobie spokój.
Na szczęście.

Ta gra będzie przeceniona szybciej niż świetny a z problemami Spec Ops The Line. A i nawet obniżka ceny nie skłoni mnie do kupna tej kupy.
 
Iwona said:
Ta gra będzie przeceniona szybciej niż świetny a z problemami Spec Ops The Line. A i nawet obniżka ceny nie skłoni mnie do kupna tej kupy.

A mnie pewnie niestety skłoni. Jakaś na poziomie 75%. Dla smaczków. Nie dla fabuły czy drewnianych postaci. Zwyczajnie dla smaczków. Jeśli wytrwam.

P.S. Dwayne Hicks najwyraźniej przeżył swoją kremację na Fury 161.


E: Odnośnie zagrożenia jakim są obcy w tej grze:

http://www.youtube.com/watch?v=Y5WwV9YoW_U

xD
 
Galadh said:
@Nars:

To kładzie na łopatki zupełnie:


No przecież to z "najbardziej klimatycznej misji" (przewija się to w kilku recenzjach), kiedy to wybuchające kwasem obce (boomer anyone?) reagują na ruch i dźwięk, a Ty sam nie posiadasz broni. xP
 
Vojtas said:
Szkoda, że od początku nie zrobiono z tej gry survivalu w otwartym świecie. Może nie tak hardcore'owego jak Robinson's Requiem, ale jednak. Myślę, że ta koncepcja świetnie sprawdziłaby się w tej serii. Na początku byłem napalony na tę grę, ale mi przeszło, jak zobaczyłem, jak generalnie wygląda gameplay. Szkoda, cholera, szkoda.

A mi, pomimo tego że nie jestem fanem gier akcji (poza Batmanem :)) się podoba. Z tego wszystkiego co do tej pory ujawniono wyłania się nawet fajna historia. I może poczekam do recenzji, ale chyba się skuszę :)
 
Oj jak ja się jaram, jak się jaram !! !!

http://gramynamaxa.pl/news/4503-batman-powroci-do-arkham-jeszcze-w-tym-roku
 
Wallace said:
Oj jak ja się jaram, jak się jaram !! !!

http://gramynamaxa.pl/news/4503-batman-powroci-do-arkham-jeszcze-w-tym-roku


Wallace said:
Rejestrowali domeny typu "ArkhamWorld", także może, może...

Może ktoś mnie zabije, ale wolałem jednak jedynkę. Nie twierdze, że Arkham City to zła gra. Jednak pierwsza część fabularnie stała na wyższym poziomie. Mniejsze rozwarstwienie, większe skupienie na postaciach. Więc trochę się boje tego Arkham World.

E:
No i bez Jokera, to nie to samo.
 
Ja bym chętnie pograł Nightwingiem i epizodycznie Robinem. A Batmana bym mógł zobaczyć w przerywnikach filmowych. Granie tym samym bohaterem po raz trzeci może być męczące.
Wtedy mógłby odpaść wątek J. i moglibyśmy się skupić na innych przestępcach.
 
Co said:
Ja bym chętnie pograł Nightwingiem i epizodycznie Robinem. A Batmana bym mógł zobaczyć w przerywnikach filmowych. Granie tym samym bohaterem po raz trzeci może być męczące.
Wtedy mógłby odpaść wątek J. i moglibyśmy się skupić na innych przestępcach.
NW był w DLC, średnim ponoć.
 
Jak ta witryna to potwierdza to : http://uk.ign.com/articles/2013/02/12/new-batman-arkham-game-coming-this-year hip hip hurra!
 
Faktycznie, o tym zapomniałem:
"Przeniesie nas w szalone czasy lat 60. Czasy, kiedy... Batman poznał Jokera.
Źródła serwisu Variety donoszą, że akcja gry miałaby toczyć się w tzw. "srebrnej erze" amerykańskich komiksów, czyli w latach 1956 - 1970. Z jednej strony były to czasy rozkwitu komiksu superbohaterskiego (pojawił się Spiderman i cała reszta), z drugiej historie obrazkowe w Ameryce były urzędowo cenzurowane i pozbawione wszelkich złowrogich dla młodzieży wpływów.
Więc były troszkę głupawe.
Gra o Batmanie miałaby być stylizowana na tamtą epokę, ponownie w roli Nietoperza wystąpiłby Kevin Conroy, a Jokera zagrałby oczywiście Mark Hamill. Premiera miałaby się odbyć w 2014 roku."

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13389950,2009__Arkham_Asylum__2011__Arkham_City__2013__Arkham.html
 
mrrruczit said:
Nie no tam był jakiś wątek fabularny gdzie ratował Batka bodajże.
To było z Robinem. Z tego co pamiętam (mogę się mylić), to Nightwing nie posiadał żadnego epizodu. Ale mniejsza o to.

Jeśli kolejna część będzie z Jokerem, to jestem ciekaw ile Mark Hamill zgarnie za dubbing. Cześć pierwsza miała być pożegnaniem z rolą Clowna, a tu już trzecia za rogiem się czai.
 
Top Bottom