Gry komputerowe

+
Z tego co wiem jest normalnie płatna, a dodatkowo ma możlwość zakupu różnych dupereli za mikropłatności w singlu (w multi pewnie też). Ale jest bug na obejście tego i zdobycie wszystkiego za free ;)
 
Dzięki za odpowiedzi. Jeśli gracze dadzą się tak dymać, to strach pomyśleć co EA zaimplementuje w Dragon Age 3 albo innych większych produkcjach.


Michał Kiciński kupił warszawski Fort Traugutta
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13382668,Michal_Kicinski_kupil_warszawski_Fort_Traugutta.html

Ciekawe po co. Miejsce do konferencji? Wydarzeń (eventy ładniej brzmią, ale to Polska jest) związanych z grą?
 
Za dużo kasy na jednorazowe imprezy, raczej rozbudowa firmy - "W środku jest kilkadziesiąt pomieszczeń o funkcji biurowej, magazynowej i użytkowej"
 
Wydaje mi się, że zakup niekoniecznie musi być związany z cedepem i grą. Michał Kiciński od jakiegoś czasu nie udziela się aktywnie w firmie, z tego co wiem.
 
zi3lona said:
Wydaje mi się, że zakup niekoniecznie musi być związany z cedepem i grą. Michał Kiciński od jakiegoś czasu nie udziela się aktywnie w firmie, z tego co wiem.
Michał Kiciński, o ile dobrze pamiętam, już w ogóle w grupie CDP nie pracuje. Jest tylko (i aż) największym akcjonariuszem. No cóż, przekonamy się wkrótce; cokolwiek by to nie było, Fort Traugutta trafił pod dobre skrzydła. :)
 
AC3 za 80 zł + bonusy - http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-iii Ja już zamówiłem. Z dowozem wyszło mi niecałe 83 zł więc jeszcze da się przeżyć.
 
Co said:
O co chodzi z tym Dead Space 3?
Gra jest niby f2p. Ale jak? W singlu są mikropłatności, czy w multi? Wszędzie jest napisane, że jest f2p, ale nie mogę tego pojąć jak. Oświeci mnie ktoś?
Nie to, że jestem zainteresowany tą grą, bo nie jestem. Jestem tylko ciekaw nowych metod rżnięcia graczy.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,13385056,Gdy_IDDQD_to_juz_za_malo__ciezkie_zycie_cheatow_w.html?bo=1
 
Po tych ostatnich gameplay Tomb Raidera coraz bardziej nie mogę doczekać się marcowej premiery. Gra zapowiada się świetnie, to jest pierwszy TB na którego się tak napaliłem. :D

http://www.youtube.com/watch?v=2NjZtEiosgA&feature=player_embedded#!
 
Ale dla kogoś kto nie ma konsoli to jest jakaś namiastka Nathana Drake'a :D Uncharted to jedyna konsolowa gra na którą mam olbrzymią chrapkę.
 
Ja tu widze stanie w rozkroku. Czy to ma być surviwal, czy strzelanka, czy gra skupiająca się na exploracji i zagadkach? Według mnie wypada blado w każdym z tych elementów. Liczba zjazdów, eksplozji i niesamowitych splotów okoliczności może chyba iść w szranki jedynie z Dead Space'em 3. Najśmieszniejsze jest szczycenie się komentatora jaka to gra nie jest realistyczna, bo Lara trzyma się za krwawiący bok, zaraz po akcji zawierającej strzelanie, niezliczone upadki, upadek z wodospadu, wpadnięcie do wraku, a następnie lot między drzewami na drugim spadochronie (bo pierwszy rzecz jasna się nie otworzył).

I animacje są strasznie rwane. Szczególnie skoku.

Nie podoba mi się.

Podoba mi się natomiast design nowej Lary.
 
Lara to dojrzała pani archeolog bardzo doświadczona w eksploarcji a nie jak jakaś dzieczynka dla piętnastolatków ;)/>

Za młoda moim zdaniem ,zbyt "niewinna" niepasuje !
 
PsyhePL said:
Lara to dojrzała pani archeolog bardzo doświadczona w eksploarcji a nie jak jakaś dzieczynka dla piętnastolatków ;)

Za młoda moim zdaniem ,zbyt "niewinna" niepasuje !

Ale dlaczego? Ty chcesz z nią iść do łóżka? :p

Gra w osłupienie nie wprowadza, ale od razu bym jej z błotem nie mieszał i nie wyzywał od "kalki".
 
IwaN said:
Ale dlaczego? Ty chcesz z nią iść do łóżka? :p/>

Gra w osłupienie nie wprowadza, ale od razu bym jej z błotem nie mieszał i nie wyzywał od "kalki".

Dajmy na to że gram w tą grę od poczatków więc mineło trochę lat i jakoś mi się nie widzi że ja się starzeje a Lara młodnieje
Po prostu jakoś dziwnie mi to wygląda
A no i ja nie wypowiedziałem się na temat gry negatywnie
 
PsyhePL said:
Dajmy na to że gram w tą grę od poczatków więc mineło trochę lat i jakoś mi się nie widzi że ja się starzeje a Lara młodnieje />
Czyli z jej wiekiem i jej (załóżmy, że naturalnymi) kształtami powinna już się potykać o własne... no właśnie. Brzydko by to chyba wyglądało. I komicznie.
 
IwaN said:
Gra w osłupienie nie wprowadza, ale od razu bym jej z błotem nie mieszał i nie wyzywał od "kalki".
Szkoda, że od początku nie zrobiono z tej gry survivalu w otwartym świecie. Może nie tak hardcore'owego jak Robinson's Requiem, ale jednak. Myślę, że ta koncepcja świetnie sprawdziłaby się w tej serii. Na początku byłem napalony na tę grę, ale mi przeszło, jak zobaczyłem, jak generalnie wygląda gameplay. Szkoda, cholera, szkoda.
 
Co said:
Czyli z jej wiekiem i jej (załóżmy, że naturalnymi) kształtami powinna już się potykać o własne... no właśnie. Brzydko by to chyba wyglądało. I komicznie. />

Dobrze wiesz że nie to miałem na myśli ,napisałeś z samej chęci napisania czegokolwiek a nie argumentowania

Dobra wrzucę jeszcze link do pokoju pewnego gracza

http://imgur.com/a/936Vz

stop cyfrowej dystrybucji ;)
 
Krytycy z całego świata urządzają sobie krwawą łaźnię nad Aliens: Colonial Marines, wygląda na to, że możemy mieć największy tegoroczny fail w domenie gamingu. 4.5/10 to ocena wystawiona przez gram.pl, jak i GOL; Destructoid pokusił się wręcz o 2.5/10. Gorszej noty póki co nie ma. Wow, trochę zdziwko. Gearbox ma czelność season pass do tej gry?

IGN – 4.5/10
Eurogamer – 3/10
Polygon – 3/10
Games.TM – 4/10
GOL - 4,5/10
 
Top Bottom