Gry komputerowe

+
Tak... akurat :doubt2: .

NFS dla mnie, jako seria, umarła dawno ale najnowsza odsłona może mnie zainteresuje.
 
Ja czekam tylko z sentymentu do dawnych odsłon (i nie mam tutaj na myśli Underground, z którą już spora część ludzi utożsamia serię).
 
To ciągle za mało, ale obawiam się że musiałbyś się udać na Górę Przeznaczenia by zniszczyć to monstrum zanim zrobi z tobą coś strasznego.

Właśnie grałem w Ride to Hell te dwie godzinki i nie było jakoś strasznie. Rzekłbym nawet - zabawnie.



W sumie miejscami ta gra jest tak zła, że aż śmieszna. Ale ogólnie to zwykły, niczym nie wyróżniający się, przeciętniak.
 
@rafal12322

Zakładając, że gra będzie szła swoim zwykłym cyklem wydawniczym ostatni epizod powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym miesiącu lub na początku następnego.

Nie mam jednak żadnego potwierdzenia tej informacji - to tylko moje domysły .
 
Pierwszy zwiastun gry sieciowej na motywach Ghost In the Shell.


Akcja, akcja, akcja, odrażający amerykański dubbing, akcja, akcja, akcja, nie pasująca muzyka z dupy, akcja, akcja, akcja...

NOPE
 
Jest data finalnego odcinka Life is Strange - w grę zagramy 20 października (jak nic się nie posypie).



---------- Zaktualizowano 18:06 ----------

@HuntMocy

Odnośnie trailera GitS'a FA. O ile potępiam całą ideę wykorzystania tego uniwersum do czegoś tak prostego (aby nie użyć słowa "prostackiego" ) jak strzelanka online, to trailer nie wyszedł im taki zły (biorąc pod uwagę banalność materiału). Sama muzyka jest nawet nieco na miejscu (chociaż oczywiście ni w ząb ma się "klimatem" do tej znanej z serialu, a utwory to w większości kwestia gustu indywidualnych jednostek). Tym bardziej ze swoim motywem przewodnim - "Welcome to the new age".
 
@I_w_a_N, problem w tym że to wygląda po prostu jak zwykła sieciowa strzelanka, a takich jest na rynku mnóstwo. Podejrzewam, że podpięcie jej pod znaną markę ma na celu ją wyróżnić żeby gracze sięgnęli właśnie po nią, a nie którąkolwiek inną. Boli to podwójnie, bo uniwersum to ma potencjał na naprawdę dobre gry i to z wielu gatunków: cRPG, przygodówka, nawet gra akcji, ale z fabułą. To tak samo jak z tym Umbrella Corps czyli kooperacyjną strzelanką osadzoną w świecie Resident Evil. Gra sama w sobie niekoniecznie musi być zła (powiem nawet szczerze, że jej zwiastun mi się spodobał po tym jak się otrząsnąłem nieco z szoku i obejrzałem po raz drugi), ale jednak nie tego się oczekuje będąc fanem serii.
 
The Incredible Adventures of Van Helsing ... matko ... jak ja tam ginę :p Dawno nie odniosłem tylu śmierci w żadnej grze, co mnie strasznie denerwuje. Jednocześnie gra jest tak świetna, że zupełnie mi to nie przeszkadza :p
 
Last edited:
Jaką postacią grasz? Mi osobiście bardzo się spodobał Thaumaturge ale jest to chyba też bardzo OP klasa bo grało się duuużo łatwiej niż podstawowym Van Helsingiem. Muszę jeszcze sprawdzić Mechanika bo wygląda ciekawie ;)
 
Jedynka Van Helsinga jest świetna. Dwójka już tylko średnia (do tego przez połowę gry jest bug z polskimi napisami...) , w 3 część jeszcze nie grałem.
 
Ja jeszcze nawet nie miałem okazji zagrać w 2 a co dopiero w 3. Jedynkę skończyłem dwa razy, była świetna. Dwójka czeka w bibliotece a o kupnie trójki pomyślę po skończeniu dwójki i to pewnie dopiero na jakiejś mega promocji :p
 
Top Bottom