Gry komputerowe

+
Jak ktos ma zamocnego kompa i niewie na jaka gre czekac, to ponizej ma odpowedz http://www.gamespot.com/pc/action/huxley/index.htmlI zeby nie bylo watpliwosci, to MMORPG
 
Za mocnego kompa nie mam, a upgrade planuję zaraz przed premierą Unreal 3 ( trzochę sobie jeszcze poczekam ), ew. około premiery Wiedźmina jakby mi nie szedł, więc w Huxleya raczej nie pogram.
 
woj:| said:
Kurcze nie zrozumialem o co Ci chodzi, ale rozumiem ze masz jakies odmienne zdanie. Chociaz nie wiem tez czy mnie dobrze zrozumiales? Dobre animacje są ok i niech ich bedzie jak najwięcej, ale niektore rzeczy lepiej wypieprzyc, zauwazylem ze duzo ciekawsze są zwykle szybkie ruchy niz proby przekazania w ruchach postaci jakis podniosłych wrazen, albo elementy typu mruganie oczami w filmikach, bleee. Ostatnio gralem chwile w jakas taką gierke w ktorej występował Jean Reno jako jakas tam postac i byl tez jakis taki samuraj wszystko fajnie tylko ze ten samuraj mrugal debilnie jakby mial jakis tik. A w rzymie total war najidiotyczniej wygląda koles, ktorego kon staje na tylnych nogach, a goscu przyklejony do tego konia cały czas pozostaje idealnie prostopadle do niego. Poprostu masakra jak mozna tak spierdolic całą grę takim bzdetem.
To w MTW II już chyba tekiego problemu nie będziesz miał bo na screenach jeśdźcy na kiniach jakieś wygibusy wykonują
 
A ja wolałbym żeby się raczej skupili na singlu, multi mogłoby być na przykład w jakimś dodatku, na przykład darmowym.
 
Miko said:
Jak ktos ma zamocnego kompa i niewie na jaka gre czekac, to ponizej ma odpowedz http://www.gamespot.com/pc/action/huxley/index.htmlI zeby nie bylo watpliwosci, to MMORPG
Wow, robi wrazenie
 
mi sie woW nie podobal (teraz wszyscy na mnie ). to nie ten styl, zwlaszcza jesli mam porownywac do strategii pt. Cywilizacja. (wiem, ze to troszke inna bajka, ale gatunek chyba ten sam)
 
arczi said:
mi sie woW nie podobal (teraz wszyscy na mnie ). to nie ten styl, zwlaszcza jesli mam porownywac do strategii pt. Cywilizacja. (wiem, ze to troszke inna bajka, ale gatunek chyba ten sam)
No nie bardzo, WoW to MMORPG a Cywilizacja to strategia, chociaż mi też podobała się bardziej niż WoW.
 
Griezzlie said:
arczi said:
mi sie woW nie podobal (teraz wszyscy na mnie ). to nie ten styl, zwlaszcza jesli mam porownywac do strategii pt. Cywilizacja. (wiem, ze to troszke inna bajka, ale gatunek chyba ten sam)
No nie bardzo, WoW to MMORPG a Cywilizacja to strategia, chociaż mi też podobała się bardziej niż WoW.
Dodatkowo seria Warcraft to RTS a te poza nielicznymi wyjątkami polegają na wybudowaniu i wysłąniuu jednostek - o strategii można zapomnieć (nie mówie o nieco innych RTS pokroju Blitzkrieg-choć i to ideałem nie jest ) - w warcrafcie można zapomnieć o wytężeniu mózgownicy
 
Ale Starcraft jest niezly fakt ze tzeba nielada zręcznosci, ale jak juz sie w miare sprawnie dzialala to mozliwosci jest sporo i bynajmniej nie wygrywa ten kto jest szybszy w produkcji, a małą armijką mozna wymiesc hordy wrogow.
 
arczi said:
teraz lepiej czekac na Diablo III, a nie jakies tam starcrafty cieniaskie przezywac...
o zesz ty spalic dziada heretyka jednego jak mozna mowic ze starcraft jest cienki jeden z najleprzych RTS'ow a o Diablo 3 to jakos dziwnie cicho ostatnio
 
Top Bottom