Gry komputerowe

+
Lord Koniu said:
W nowym CDA jest Gothic PL.
Taa, to klasyk już, muszę kupić, bo wcześniej mojego Gothica mi kumpel rozwalił. A w Diablo II rzeczywiście najlepiej się gra na Battle.net, najlepiej z kilkoma kumplami w drużynie.
 
Gothic I to tylko dodatek do CDA , i tylko w wersji DVD. Jeśli dobrze pamiętam będzie temat numeru o Dark Messiach of Might and Magic, więc będzie o czym czytać
 
NOm przynajmniej temat numeru bedzie dobry, bo IMO reszta taka sobie - juz bardziej liczylem na SC:CT :p
 
Modest-Vermin said:
(...) Singiel wieje nudą, prawdziwa gra zaczyna sięna BN, (...) to jest prawdziwe Diablo 2 (...)
Potwierdzam twoje slowa, choc musze przyznac, ze gre przeszedlem rowniez na singla, ale na BN jest 100kroć lepsza frajda.
the_witcher.pl said:
Nie wiem czy MU już polecano ale osobiscie uwazam ze jest super. MU
Moze i jest super ale przez pierwsze kilka dni, a potem orientujesz sie ze w tej grze chodzi tylko o bezmyslne klikanie myszka.
 
krakers said:
Modest-Vermin said:
(...) Singiel wieje nudą, prawdziwa gra zaczyna sięna BN, (...) to jest prawdziwe Diablo 2 (...)
Potwierdzam twoje slowa, choc musze przyznac, ze gre przeszedlem rowniez na singla, ale na BN jest 100kroć lepsza frajda.
the_witcher.pl said:
Nie wiem czy MU już polecano ale osobiscie uwazam ze jest super. MU
Moze i jest super ale przez pierwsze kilka dni, a potem orientujesz sie ze w tej grze chodzi tylko o bezmyslne klikanie myszka.
A w Diablo chodzi o coś innego ?? Chociaż rzeczywiście, Mu znudziło mi się dość szybko.
 
Griezzlie said:
A w Diablo chodzi o coś innego ?? Chociaż rzeczywiście, Mu znudziło mi się dość szybko.
Ale w diablo przynajmniej byly jakies questy, a jak grasz w MU to tak łazisz i napierdzielasz zupelnie bez celu.
 
To jednak w 2006 bedzie duuzo wiecej ciekawych rpgow niz tylko TW, NWN 2, G III i TES4 :p (nowe CDA :p)BTW: no i wreszcie bedzie Devil May Cry 3 na PC
 
Ja tez. Mój rekord w battle of Yavin to 28 myśliwców w 5 stagu(czy jak to sie pisze) a w Battle of Endor to dotarłem do 6 i rozwaliłem mu generatory pola... a chwile później myśliwce rozaliły Home One . Czyli mój niepowtarzalny fart
 
Top Bottom