Gry komputerowe

+
Z przygodówek najbardziej utkwiła mi w pamięci seria Syberia ;). Po prostu genialne gry. Wspaniały klimat, muzyka... Prawdziwe dzieła sztuki. Szkoda, że Paradise nie spełniła moich oczekiwań. Afryka to jednak nie było to :D.
 
Z przygodówek to najlepsze są Post Mortem, Still Life i Black Mirror (lubię takie horrorzaste). Tylko powiedzcie mi czemu, czemu Microids w swojej głupocie wycofało się ze zrobienia Still Life 2??? Bo niby miało być (fabuła pierwszej części urywa się w decydującym momencie wyjazdu do LA), ale mieli jakieś tam kłopoty finansowe i ponoć firma niemalże padła. A później słyszę nagle że zabrali się za zupełnie inną grę zaczynającą zupełnie nowy cykl... BEZEDURA PANIE!
 
O tak! Still Life mam na polce! Kupilem kiedys :). Fajnie zrobione z tym "przechodzeniem w czasie" (raz pani detektyw a raz jej dziadek :D)Fahrenheit tez swietny chociaz strasznie krotki, troche za duzo tej akcji (za malo glowkowania) i wkurzajace misja w tym obozie wojskowym ;[.
 
Przygodówki? Jak dla mnie najlepszy jest Neverhood ;D Ale nie grałem w zbyt wiele tytułów z tego gatunku
 
Psyhe said:
Fahrenheit >>> to jest przygodówka !
Zręcznościówka raczej :p. Ja wiem, fajna, super itd., ale zręcznościówka jednak... I do tego z mnóstwem nienajlepszych pomysłów - dialogi "klikane" na czas, system używania przedmiotów itd. Fabuła też wymięka pod koniec.
 
Może wie ktoś gdzie są savy od obliviona (mam formata i nie chce rozpoczynać gry od nowa). I czy savy będą działać?
 
Wlasnie sciagam demko Crysis'a. Troche jednak potrwa jego sciaganie ;/.Cos mam z karta dzwiekowa (wiec nie mam dzwieku w komputerze) wiec w Wiedzmina jeszcze nie pogram tak wiec zainstalowalem sobie starego NFS: MW :D
 
Gofer31 said:
Wlasnie sciagam demko Crysis'a. Troche jednak potrwa jego sciaganie ;/.
Jeśli odpalisz go na wysokich detalach, to myślę, że na początku lekko cię przytka ;). Ja tak właśnie miałem. Grałem na wysokich w UT3, w BioShock'a, we wszystkie nowości, ale graficznie Crysis wyprzedza je bardzo wyraźnie. To po prostu najładniejsza gra w historii ;). Jednak jeśli chodzi o całą resztę, to nie ma w nim nic wybitnego. Crysis to super FPS z genialną grafiką i kilkoma ciekawymi pomysłami (głównie kombinezon), ale żadna rewolucja ;).
 
Top Bottom