Gry komputerowe

+
Hmmm, gdyby to nie była trzecia część cyklu, który - nie oszukujmy się - był typową space operą i odpowiednikiem blockbustera, ze spodziewanym finałem w stylu - odchodzimy, trzymając się za ręce, w stronę zachodzącego słońca, nie obeszło się bez strat, ale ogólnie jest happy end - to powiedziałabym, że całkiem nieźle.
Ale w tej sytuacji powiem tylko - WTF?
Nagle mieli fanaberię przełamać konwencję ? Rychło w czas...
 
Galadh, forum zaliczyło jakąś zwiechę i po kliknięciu "rozwiń spoiler" stwierdziło, że zabawnie byłoby usunąć twojego posta. Na niedomiar złego - z dwóch metod usuwania, wybrało tą bezpowrotną.
Sorry, ale musisz napisać od nowa...
 
Okay...

@Zi3lona: Nie wiem, którą wersję przeczytałaś, bo w ciągu paru minut zdążyłem dodać kilka zdań i poprawić błędy. :p Tak czy siak, masz obraz na całość. Również nie oczekiwałem koniecznie wspomnianego przez Ciebie rodzaju zakończenia, ale c'mon. To nie jest do przyjęcia.

Dlaczego Normandia nie mogłaby chociaż rozbić się na Ziemi? O co w ogóle chodzi z tą planetą? Mamy rozumieć, że rozbitkowie stworzyli wątpliwą etycznie i moralnie kolonie, a dziadek i wnuk w epilogu to pozostałość po niej? Jednak las był tropikalny, a tu mamy coś europejskiego... Kim w ogóle jest Catalyst? Okay, bogiem/generałem Reaperów. No i? Virtual Intelligence? Doskonały byt? Skąd się tam wziął? O co chodzi? Większość floty zapewne przetrwała, a więc teraz w okolicach ziemi dokuje siła militarna wszystkich ras i wielu naszych znajomych. Zobaczą kiedykolwiek swoje domy? Podobno do przemierzenia galaktyki "normalnie" potrzeba ponad 20 lat, a więc opcje jakieś są...

BTW

Synthesis:
1. Everything merged, earth is f*cked, Shepard dies.
2. Everything merged, earth is okay, Shepard dies.

Destroy:
3. Everything destroyed, earth is f*cked, Shepard dies.
4. Everything destroyed, earth is okay, Shepard dies.
5. Everything destroyed, earth is okay, Shepard lives.

Control:
6. Reapers controlled, earth is f*cked, Shepard dies.
7. Reapers controlled, earth is okay, Shepard dies.

http://www.flickr.com/photos/galadh/

Moje screenshoty, sporo tego, co opisałem powyżej. Heavy spoilers.
 
No ta moja wizja zakończenia jest nieco przejaskrawiona, ale wiadomo, o co chodzi :D

Ogólnie rozumiem, wojna to wojna. Straty muszą być i łyknęłabym wszystkie wersje zakończeń, gdyby nie to,
co wymyślili z Normandią i towarzyszami. A przede wszystkim - po co?

I dzięki za ładne streszczenie wszystkiego :)
Rozumiem, że na wypracowanie wysokiego poziomu war assets trzeba się napocić?
 
"Portal 2's Writers Detail The Game's Wildly Different Origins"
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/03/07/portal-2-origins.aspx - Spoilery, w tym spoiler zakończenia! Ale bardzo ciekawe, ile zmieniło się od pierwotnego planu :)
 
Hej, mam prośbę... Czy ma ktoś może save'a z mass effect 1, w którym Wrex żyje ;p? Zakupiłem dziś ME 3, ale bez komentarzy Wrexa to nie będzie to samo, a moje savy przepadły w czeluści formata ;/
 
Lechitalwc said:
Hej, mam prośbę... Czy ma ktoś może save'a z mass effect 1, w którym Wrex żyje ;p? Zakupiłem dziś ME 3, ale bez komentarzy Wrexa to nie będzie to samo, a moje savy przepadły w czeluści formata ;/
No ja mam prawdopodobnie
Wiem że jak zaczynam ME3 to mi pisze że Wrex nie zginął na Virmirze :)
 
To jakbyś mógł to zrzuć go na coś np. rapidshare i linknij, bo myślałem, że zadziała mi save z www.masseffectsaves.com, ale niestety wszystkie są z DLC ;/

Czu origin jest wymagany przy grze i instalacji czy można jakoś to sprytnie ominąć ??
 
Cóż, zacząłem grać w ME3 - i co tu dużo mówić, jak dla mnie jest magicznie. Jest wrażenie ogromu zadań do wykonania, każdy problem generuje następne, no i przede wszystkim - widać, że wszystkie wątki zaczynają się splatać w zręczną całość. Gdyby nie nawrót kontuzji ręki pewnie grałbym cały weekend, tak to muszę się ograniczać :(
 
To ja może z innej beczki, ale z tym samym problemem :p Wie ktoś, dlaczego ME nie chce mi się łączyć z serwerami EA? Nie mogę przez to rozpocząć gry ...
 
Wallace said:
To ja może z innej beczki, ale z tym samym problemem :p Wie ktoś, dlaczego ME nie chce mi się łączyć z serwerami EA? Nie mogę przez to rozpocząć gry ...
Możliwe , że przez to jak dużo próbuje się zalogować graczy do tego , jeżeli będziesz bardzo zdesperowany to spróbuj ściągnąć cracka o ile jest . ....
 
Właśnie skończyłem ME3 jedną z moich postaci... Szczegółową relację zdam później, ale tak w skrócie:

Gra jest bardzo dobra. Ma swoje wady i wiele rzeczy można by zrobić lepiej, ale kompletnie nie widzę powodu do tego hejtowania BioWare, które stało się stosunkowo powszechne. Przez ostatnie 3 dni grałem niemal non-stop i trudno było mi się od ME3 oderwać. ME3 pod względem jakości i klimatu stoi u mnie tak gdzieś między ME1 a ME2. Jeżeli podobały się Wam poprzednie części, to nie ma co się nawet zastanawiać nad kupnem cz. 3. Jeżeli Wam się nie podobały, to możecie sobie darować.

KONIECZNIE importujcie swoje postacie z save'ów z ME2. Inaczej będziecie zdani na wersję "defaultową" Shepparda - szczerze, to nie wyobrażam sobie, jak można w ten sposób grać, biorąc pod uwagę to, że nie ma się wtedy żadnego wpływu na działania Shepparda w ME1/ME2. Liczba smaczków i różnych nawiązań do poprzednich części była dla mnie miłym zakończeniem po słabym pod tym względem ME2 :).

Jeżeli chodzi o zakończenie(a), to z jednej strony jestem zadowolony, a z drugiej - nie bardzo ;). Wielu graczom się nie spodobają. Na pewno są odważne, momentami też tandetne, ale o tym rozpiszę się kiedy indziej.

Całą trylogię Mass Effect oceniam jako dobrze opowiedzianą space operę. Seria jedzie na schematach i archetypach, ale jednocześnie ma w sobie "to coś" i jest osadzona w ciekawym uniwersum.
 
Super, wszyscy już pokończyli ME, a ja dalej nie mogę przebić się przez menu. Jak nie łączyło z serwerami, tak dalej nie łączy, a jak już coś pójdzie to 15 minut czekam, aż gra załapie, że kliknąłem którąkolwiek opcje w menu ...
 
Przy demie miałem tak że gra łapała freeza regularnie co kilka minut czy to podczas cutsceny czy normalnej gry
Zawieszała się tak na około 30 sekund
Niestety to samo mam na pełnej wersji :/ szukałem rozwiązania ale nie znalazłem
Pewnie to coś z kompem ale co !?
Wallace nie jesteś sam ;)
 
Top Bottom